PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina "Noubady"



-t0m4s-
07-10-16, 16:41
Omlouvám se, jestli to vložím do špatné sekce.
Stížnost se týká admina se jménem "Noubady"
nick-Noubady
server-COD:MW2-FY
ID-STEAM_0:0:54262946 https://ctrlv.cz/egHH
čas: 15:20+-
Admin nijak nereagoval na mapě "HUNTIC" na hráče, kteří neustále kempili ať už na spawnu, nebo mimo něj, když měli pokládat bombu. Upozorňovali jsme ho asi 4 hráči, ať s tím něco dělá. Místo toho mi poslal odpověď - "Myslíš že mám do prdele čas, na všechno kukat?" - https://ctrlv.cz/ghlD čas na demu - 62:00:00
Další věc - Hráč se jménem "empty" neustále spamoval voice a říkal do něj hlouposti... taktéž i přes naše reakce vůbec nic nedělal a byl dále arogantní.
Za mě je to teda jedno velké zklamání, admin je tam proto, aby udržoval pořádek a né proto, aby byl sprostý a byl arogantní... Pokud by byl jakýkoliv problém, třeba s vyčasováním dema i když to si nemyslím, protože se něco dělo každé kolo, tak nezamykejte topik a já to sem hodím.
Proto prosím o potrestání admina, z důvodu neplnění adminských povinností.
demo- http://leteckaposta.cz/353267915

Mr.N0b0dy
09-10-16, 16:42
Upozorňoval jsem nejméně 4x, aby nikdo nekempil na těch spawnech, nemá smysl to slayovat po 2,3 případech. Camp vůbec neřeším, protože kdybych měl, tak nehraješ ani ty.
Mimochodem hráč "empty" dostal ban, dostal ho dokonce 3x, ale toho si vlastně ty nevšimneš, když sleduješ jen ty hlouposti. To, že se zrovna dělo něco s tím, že nešlo banovat (psal to i sAid.) Tak jako to zrovna nemůžu řešit.
PS: Když tak strašně chceš, abych na serveru udržoval pořádek a dělal vše podle pravidel, tak teda kdykoliv budeš na serveru, budu tě pokaždé sledovat a za cokoliv proti pravidlům bych tě mohl patřičně potrestat, chceš to snad?
Toť vše z mé strany.

E: Jen to ne pls :/

Idea
09-10-16, 16:57
Odobrať práva.

-t0m4s-
09-10-16, 19:09
Ano, upozorňoval jsi na sklo...nikam to nevedlo, proč jsi v tom případě nezačal slayovat? Proč si myslíš že tam ta možnost je? Navíc můžeš jít do spectu, což jsi podle mě měl udělat a kempící hráče potrestat ať už slayem, kickem, nebo v případě opakování banem. Když jsem tě slušně oslovil, chytl jsi nerva a napsal - myslíš že mám do prdele čas na vše kukat? A neměl jsi? Stačilo jít na 5 minut do spectu a tam to vyřešit. O mě... Je rozdíl mezi kempením a kempením...když nás je v týmu 5 a já jediný hraju jak mám, tak asi těžko to budu sám rushovat to je logické... Ani v jednom případě jsem nekempil na spawnu, když už, tak jsem vyhlizel u rohu abych se vás pár zbavil a následně pokračoval v hraní... Za mě jsi zklamal a měl by jsi být jednoznačně potrestán za neplnění adminských povinností, aroganci a následné "vulgaritě"

A navíc mi tady skoro vyhrožuješ, že mě budeš slayovat atd za vše.

Nakladana Okurka
09-10-16, 22:24
Však to přesně po něm chceš, aby striktně dodržoval pravidla banování a řešil všechno.
Pochop, že kdyby měl admin banovat úplně všechno, tak tu skoro nikdo nehraje, existuje jistej práh tolerance, kterou má každý admin nastaveny jinak.
Ty by jsi neustále řešil kemp, jiný to tolik neřeší pro plynulost hry a zaplněný server.

-t0m4s-
09-10-16, 23:14
Okurko...Nevím jestli ses díval na to demo ale asi ne, protože potom by jsi nemohl napsat takovou hloupost...Je tam několikrát vidět, jak admin nereaguje na neustále kempení a tudíž na plynulý chod hry. Mě osobně nepříjde jako plynulost hry to, že já to rushnu, zabijí mě a musím čekat několik minut než konečně CT dojdou na T spawn a kempící hráče zabijí... Admin několikrát pochybil a za to by měl být potrestán.

Mr.N0b0dy
09-10-16, 23:59
Všiml sis vůbec, že já jsem taky hráč a hraju, abych se zabavil? Mám snad chodit každé kolo chodit do spectu, abych checknul, zda-li někdo porušuje nějaké pravidlo?

-t0m4s-
10-10-16, 00:54
Měl jsi podle mě jít do spectu na maximálně 5 minut, poté co by jsi slayem upozornil hráče, věděli by že si to hlídáš a už by se to neopakovalo, ale tobě to bylo úplně jedno. Proč sis žádal o práva, když nechceš pomáhat s plynulým chodem hry? Neřešil jsi ani to, že se někteří hráči ani nepokusili pokládat bombu, i když jí měli na zádech.

Britny
10-10-16, 01:07
Na D2 se dost často setkávám s takovýma hráčema co prostě asi neví co mají dělat, nechápou tu hru. Nosí bombu na zádech, když jí mají pokládat. Nebo ani neví který tlačítko zmáčknout pro položení, či defus. Prostě to jsou boti co se to asi učí. Spíš je třeba jim to nějak vysvětlit, než je hned banovat nebo určitým způsobem trestat.

Ty mi řekni, jak by sis jako představoval potrestat admina? Adminovi se berou práva, jen když je zneužívá, nebo je na něj více stížností. Jestli chceš víc trestat tyto hráče, tak na serveru nikdo hrát nebude, pokud to jsou hráči co se to učí, tak oni už se nevrátí.

Nakladana Okurka
10-10-16, 09:05
Okurko...Nevím jestli ses díval na to demo ale asi ne, protože potom by jsi nemohl napsat takovou hloupost...Je tam několikrát vidět, jak admin nereaguje na neustále kempení a tudíž na plynulý chod hry. Mě osobně nepříjde jako plynulost hry to, že já to rushnu, zabijí mě a musím čekat několik minut než konečně CT dojdou na T spawn a kempící hráče zabijí... Admin několikrát pochybil a za to by měl být potrestán.

Vidim, že jsi reagoval dost unáhleně a intenzivně aniž bys pochopil můj post.
Když bude slayovat vsechmy hráče, co poruší jen jedno pravidlo, které ještě není tak strašné, tak to nedopadne jak ty říkáš. Nezačne každý rushovat a neuvědomí si, že nemá kempit. Přestane je to bavit a pak tam budeš hrát sam? Protože jestli každý admin bude chodit do hry jen proto, aby lital ze serveru na server a spectoval hříšníky, co si dovolí kempit a banoval je, tak ty lidi budou odcházet. Zas a znova říkám, pochop že admin není jedna osoba, každý admin je svůj, a každý admin banuje podle svého (příklad z JB: někdo banuje doplňování hp při módu, já to slayuju)

-t0m4s-
10-10-16, 12:21
Já ale nikde nenapsal že mu máte ty práva odebrat, nevím jak to tady funguje, jestli strháváte nějaké body, nebo to děláte přes domluvu, chtěl jsem poukázat na to, že dle mě admin měl reagovat na neustále kempeni a kažení hry, když jsem napsal že podám stížnost tak napsal "podej si klidně i 2" což je další důkaz jeho arogance. Měl si udělat čas a jít na 5-10 minu do spectu, kde se to měl pokusit nějak vyřešit a ne mi arogantně odpovědět. Admin ale nejevil žádný zájem o vyřešení této situace a místo toho byl sprostý a arogantní, pokud si myslíte že jednal tak jak měl, tak je někde chyba...jak vidím tak jste jeho kamarádi což je v pořádku, ale snad když udělá chybu, tak nemáte psát hlouposti a vymlouvat se, ale normálně napsat.
Proto bych byl rád, aby se zde vyjádřil někdo vyšší a shrnul objektivně tuhle stížnost z důvodu výše uvedeného.

Britny
10-10-16, 14:53
Jedná se tu pouze o prohřešek, že nepotrestal hráče, kteří campili a neplnili tak úkol mapy, za toto se nějak admini netrestají. Někdo je prostě více benevolentní.
Nobody ti napsal, že bude tedy přísnější. Víc k tomu dodat nejde.

-t0m4s-
10-10-16, 16:13
Jen aha tak to jo... Buď tak dobrá a už sem nespamuj děkuji.