PDA

Zobrazit normální verzi : Team Hack/ RoBiKSEGEDINKA (jiny hrac) --> Gustak



rbk54986
07-10-16, 20:59
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 198682)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '80297'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Team Hack/ RoBiKSEGEDINKA >
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:853516263
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:853516263
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.37.141
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.37.141
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Gustak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Surf kill (surf_ski)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Dobry den . dostal som ban za chybu v hre. na skoro kazdej surf_kill mape je bug.. cez ten bug je vidiet protihracov aj spoluhracov cez steny na spawne. no nejde ich cez steny zabit. chcel by som poziadat o UNBAN na moje ip. WH a AB nepouzivam hrajem ferovo a dodrzujem pravidla stranky csko.cz. dakujem za pochopenie. :)

B!g 5m0k3
07-10-16, 21:01
http://fd.csko.cz/upload/07-10-2016-16-10-35-xtr28625.jpg

ale toto ako bug nevyzer...

Koprakek
07-10-16, 21:26
To nevypadá jako WH, spíš špatně nastavené hra na starém PC, taky jsem to kdysi měl.

ImGustak
08-10-16, 12:43
Chceš mi říct, že teda díky špatnému nastaveni vidíš hráče přes stěny jako při WH?
Nejde zabit přes stěny? asi 5x jsi me zabil na tom spawnu, tak prosimtě nelži..

E: Takže ho chceš nechat volně běhat po serveru se "špatným nastavením" (wh) ? :)

Koprakek
08-10-16, 12:46
Chceš mi říct, že teda díky špatnému nastaveni vidíš hráče přes stěny jako při WH?
Nejde zabit přes stěny? asi 5x jsi me zabil na tom spawnu, tak prosimtě nelži..

Přesně tak, když má člověk starý PC ( vidíš neprůhledné zábradlí atd..) tak se může stát, že ti to nevygeneruje správně textury, tudíž vidíš postavy přes ně, mě osobně se to stalo na JB, a ani jsem nevěděl o co šlo ).

rbk54986
08-10-16, 13:09
za to že mám starý pc ja nemôžem... csko mám nastavené dobre tak ako aj ostatný... za to že mi hra generuje zlé textury na surf mapách ja nemôžem a pokiaľ viem na mapach ako dust 2 a podobních mapách som zlé textury nemal. chcel by som sa aspoň dohodnúť tak že mi dáte ban na surf_kill mapach lebo iba tam mám tie textury zlé.. ale na serveroch ako dmffa a podobních kde takéto textury nemám by ste mi mohli dať UNBAN... môžete ma aj sledovať ked budem hrať dajme tomu dust 2 only a ked tam uvidíte že som cheater tak svoj ban uznám.. ale dostať ban kvôli chybe pc to je smiešne.

Kotel
09-10-16, 22:44
Jenze hraci nechteji hrat s nekym, kdo je zabiji pres zed. Tohle nastaveni vypada na software renderer. Zkus prepnout na opengl.

Britny
10-10-16, 00:39
http://fd.csko.cz/upload/07-10-2016-16-10-51-xtr28677.jpg

Tady se mi zdá, že to není bug ta zbran + ruka. Vypadá to průhledně jako u WH. Hráč píše, že je nešlo přes zdi zabit, přitom je zabíjel.

Awesome^.
10-10-16, 00:53
Tá ruka sa buguje na screenoch často, wh natom nevidím. No ak hráč vedel o chybe nastavení, prečo sa neporadil a neskúsil to opraviť, namiesto toho chybu využil v prospech ako wallhack..

Burak1
10-10-16, 07:00
Tak či tak bychom bez screenu ani nezjistili, jestli jde o bug. Kdyby se točilo pouze demo, nepřemýšlelo by se, zda se jedná o bug. Hráčovi "nenacitala" hra postavičky, proč tu hru nevypnul a nezačal to řešit? Vždyť to je stejné, jako stažený Wallhack, akorát s tím rozdílem, že on nic nestahoval, akorát využil bugu hry ve svůj prospěch.