PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - Basebuilder



Amble
08-10-16, 18:52
Ahoj,
je jasné z jakého důvodu píšu, tudíž k věci. Abych se trochu představil - je mi 21 let, jsem z východních Čech a moji největší zálibou jsou auta. Dále samozřejmě PC + konzole (PS4).
Jsem dlouhodobý(už to bude 10 let :blink:) hráč "CSka"1.6, dříve i CSS. Zkušenosti mám nejen s hraním, ale i s administrací a základní péčí o běh serveru z minulosti(TacticalGaming).
Co jsem se zde na fóru dohledal tak na BB je admin pouze Army(?) a ten očividně svoji práci neodvádí. Nerespektování pravidel(zabití se když má být ZM ; Plnění za No kill) je denní chleba. Občas bohužel i u něj, převážně co se týče toho plnění.
To všechno mě dovedlo až sem, abych se pokusil zažádat o práva a mohl tak pomoci nejen sobě, ale i ostatním hráčům zlepšit pocit z hry. Žádné hlášení zde na fóru jsem bohužel nikde neposílal, ne z důvodu, že to neřeším, ale proto, že hraji z 90% BB a Deathrun a tam se přece jen moc cheaterů nepotká.
No a teď k tomu zádrhelu. Steam mám ještě z dob, kdy se nedal stáhnout a v podstatě jsem si ho kdysi koupil s balíčkem her (CSS, Half Life, Day of Defeat). Originál CS1.6 nemám, ale jelikož mě hra opravdu baví, jsem ochoten si hru za těch pár korun koupit. Nicméně chci vědět jestli to má cenu ? Abych si nekoupil hru, Vy jste neřekli, že nejsem vhodný a já bych pak buď musel dále hrát na BB kde si lidé dělají co chtějí nebo musel hledat jiné řešení, což bych velice nerad. Sice občas ve hře narazíte na "špunty", ale bez nich by to nemělo tu pravou atmosféru :laughing1::laughing1:
Předem děkuji za odpověď

Samco
09-10-16, 15:58
Ahoj, aj v prípade vlastnenia steamu u teba nevidím momentálne žiadne plus. Za posledný mesiac máš len aktivitu od 4.10.2016 a žiadne hlásenia ani v hre a ani tu. Toto skús pozmeniť a v budúcnosti to môžeš skúsiť znova. Z týchto dôvodov som PROTI. Inak na fóre si zrejme nejak zle hľadal, lebo Army zatiaľ ani nie je admin. :-)

Amble
09-10-16, 17:29
Ok, ok. No viděl jsem tu od něj žádost a bylo tam X-krát PRO, což mě vedlo k závěru, že tím adminem je.

Koprakek
05-11-16, 10:26
Pravidla žádostí, podmínky přijetí a informace k náboru - ČTĚTE! (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-podm%EDnky-p%26%23345%3Bijet%ED-a-informace-k-n%E1boru-%26%23268%3BT%26%23282%3BTE!)