PDA

Zobrazit normální verzi : Hlášení cheaterů



babovka
08-10-16, 21:58
Ahoj, nevím jestli by to zrovna přispělo portálu, ale mám tu mini návrh. Co kdyby se udělal takový systém, že by se vzalo pár, třeba 20 hráčů např. stálých členů fóra nebo nějaké zkušené lidi a vytvořil by se takový systém, že by tito lidé měli přístup k hlášením, stížnostem ze serverů [přes ! (vykřičník)], takže by k nim došlo hlášení ze serveru oni by tam mohlo jít natočit např. demo a hodit ho na forum, myslím si, že by to ulehčilo adminům práci. :) Je pravda, že to mohou udělat rovnou admini, ale občas mám pocit, že ty hlášení je spíš zaneprazdňujou :D, teď si říkáte otázku "No jo, ale co když se najednou sebjehnou všichni na ten server a hodí to všichni na fórko?", samozřejmě, že by to fungovalo, tak, že když někdo to demo pošle, tak to nebudou posílat ostatní práci, anebo, aby se to neházelo na forko a nedělalo to tu bordel, tak by se mohla udělat nějaká sekce jen pro ty určené osoby. Nevím jestli by to fungovalo, ale to musíte zvážit sami admini, já nevím jak máte čas, co děláte atp., takže bych byl rád, kdyby jste se k tomuto nějak vyjádřili. Kritiku samozřejmě beru. :)

Baxo15
08-10-16, 22:15
Proti.. čo tu bude za nápad zajtra?

B!g 5m0k3
08-10-16, 22:24
Ešte mi chceš tvrdiť, že si nehuntíš posty?
Choď sa radšej učiť.

babovka
08-10-16, 22:35
Smoku nevím co máš za problém, řekni mi na co mi jsou posty? Promiň, že řeknu nějaký můj nápad... já ti taky mohu říct, jdi se radši učit, ale být já tebou bych se učil asertivitu a respektovat názory nebo nápady jiných lidí, stačí napsat "PROTI" a je to... nevím na co mi budou další posty. :)

Burak1
08-10-16, 22:56
PROTI. Zbytečné a na nic...

because
09-10-16, 00:28
Povedz mi prosím k čomu to je? Robiť admina v dnešnej dobe čo sa týka rozpoznávania cheatov je už tak lahké, že to môže robiť aj cvičená opica. Je mi jasné, že keď ti bolo zobraté právo písať do iných temát tak sa snažíš všetkými možnými cestami napísať do každého hlásenia. Ale takto to určite nepôjde, je to zbytočnosť :)
Ešte jedna chybička: Keď ja natočím demo na ktorom WH je ale ty ho tam postnes skôr a na tvojom WH nebude vidno tak ako na mojom tak čo potom? Nechame ho pobehovať?

mirecc
09-10-16, 12:33
nn

^SeaBi
09-10-16, 12:46
nn

_Koker_
09-10-16, 15:38
nn

B!g 5m0k3
09-10-16, 19:19
Nemám žiaden problém, vysvetlil ti to because.

Britny
10-10-16, 01:18
Přístup k hlášení nemají ani spešlové, natož aby je měli nějací playeři. Pokud jsou tu tací co třeba splňují podmínky pro admina, tak si klidně můžou požádat o práva, ale toto je dost velký nesmysl.