PDA

Zobrazit normální verzi : Respect



Respect
13-10-16, 00:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Awesome^.^
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:992480758'
[AMXBANS] Tvoje IP: '46.13.105.106'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Blackk' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Wallhack'
By admi





Poznamka:






Zdravim vsechny tak ze ja jsem dnes sel po 7 mesicich na vas server dnes jsem dostal UB , hraji ciste a poctive podle kroku slysim ve sluchatkach a dostanu BAN!
Tak ted uz vazne prosim admina at mi posle vycasovane demo tohle uz se nehodi ja bojuji o UB nehraji s cheaty a dostanu ban ,, ano dobre volam s kamarady ale nikoho jsem netrafil pres zed ani nic proste nemam zadne WH! tohle chci videt a toho admina chci potrestat nebo asi nevi co jsou sluchatka kdyz tam dupou jak sloni za to ja nemuzu! :(

Respect
13-10-16, 00:28
Doufám pane admine že za tohle se budete stydět omlouvám se zamnou drzost ale tohle jsem nikdy neviděl já jsem přestal cheatovat a ještě na vaších serverech zaručil jsem všem adminům že už nikdy cheatovat nebudu a to jsem dodržel ale nechápu co jste natáčel nic jsem neměl vůbec nic ....

SuZ
13-10-16, 00:40
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=199161 mas tam screenshot tvojej obrazovky v case udelenia banu. dostal si ub a za hodku zapol. niektorym bohuzial ani druha sanca nie je dost dobra..

Awesome^.
13-10-16, 00:40
+ trápny doplnok https://ctrlv.cz/bvTu

Respect
13-10-16, 00:46
Trošku fail ne ? tak to asi ne já žádné wh zaplé neměl , kdybych měl wh tak mířím snad na toho za tou grabicí ne ? logic - 100 že ;)

Awesome^.
13-10-16, 00:49
Aha, takže to, že enemy je cez tie textury vidieť, ti pride uplne normálne, troll.

Britny
13-10-16, 00:50
http://fd.csko.cz/upload/13-10-2016-00-18-03-xtr27565.jpg

Nechápu, jak můžete dávat cheaterům UB, když mají do vypršení ještě 5 měsíců :) Ted si tu bude žádat o UB každý druhý šašek co zapnul.

Respect
13-10-16, 00:51
Ale co já mám dělat že jsou tam vidět ? , já žádné WH neměl viděl jste aspoň 2minuty jak hraji připadalo vám že bych měl WH ? to snad nemyslíte vážně já nikoho přes zeď neviděl tohle vážně ne.

Awesome^.
13-10-16, 00:58
Ale co já mám dělat že jsou tam vidět ? , já žádné WH neměl viděl jste aspoň 2minuty jak hraji připadalo vám že bych měl WH ? to snad nemyslíte vážně já nikoho přes zeď neviděl tohle vážně ne.

Screenshot je vytvorený z tvojej obrazovky pri udelení banu, pohlad na screenshote si mal rovnaký ty v hre.

Respect
13-10-16, 01:01
Ale já vážně nic neměl ani jsem nikoho neviděl tak jak vy na tom screenshotě , vážně jsem neměl vůbec nic , klidně půjdu na server jen svámi s adminy a já budu hrát proti někomu a vy mě budete spectovat a uvidíte že hraji čistě

Respect
13-10-16, 01:10
Dobře pokud my zanecháte tenhle bezdůvodný ban tak si ho nechte , já nic neměl a pokud vám stačí nějáká fotka která ani není pravdivá to možná vy máte wh že tak vidíte ale já nikoho takhle neviděl , jsem čistý a už bych si nezpl žádné cheaty , ale co nedá se vám to vysvětlit kdyby jste aspoň natočily vyčasované demo tak neřeknu ani půl slova ale nějáký obrázek nesmyslný ? tak to okey. Dobře doufám že jste spokojeni pokud takhle dáváte bany všem tak to se divím že si nestěžovalo více lidí radím do budoucna natáčejte dema a časujte a nepouživejte jaké si obrázky co ani nejsou pravda , já už bych si nezapl nikdy byl jsem strašně rád že mám unban a konečně si zahraji s kamarády o pět u vás ale takovýhle přístup no tak to jsem nečekal slíbil jsem to že si nezapnu cheaty a ani jsem si je nezapl a zatím si stojím 100%centně! Pokud vás to bavý banovat podle foteček tak banujte dále ale zachvíly uvás nebude nikdo hrát když banujete podle tohoto normální banovací systém Vyčasované demo a né žádné fotky , já nic něměl a admin SAMCO děkuji že mi důvěřuješ můžeš mi i na dále důvěřovat nic nemám tahle fotka nevím co je logické je že kdybych měl wh tak se dívám na něj a né někde jinde , je to vážně suprovní no je to lež nic jsem neměl a to klidně slíbím na mého malého syna!! A vy pane admine Awesome vy běž te natáčet dema a né že budete fotit obrazovku toje tak vaše obrazovka tohle já jsem ve hře vůbec neviděl díky ode mě vše !!

SuZ
13-10-16, 01:23
http://fd.csko.cz/upload/13-10-2016-00-18-03-xtr27565.jpg

Nechápu, jak můžete dávat cheaterům UB, když mají do vypršení ještě 5 měsíců :) Ted si tu bude žádat o UB každý druhý šašek co zapnul.

v tomto pripade dostal sancu, aby ukazal, ze to co pisal v ziadosti o ub neboli len kecy. ja som sa tak rozhodla a je mi jedno, ci niekomu vadi, ze dostal ub. ziadat si kludne mozu, to je na posudeni banujuceho admina, ci im ub da alebo nie.

B!g 5m0k3
13-10-16, 06:41
Raz cheater, navždy cheater.

..

Samco
13-10-16, 15:01
Tak to si ma sklamal. Ani neľutujem, že som tam ako prvé napísal, že som proti unbanu.

Burak1
13-10-16, 16:06
To si snad děláš srandu ne? My se za tebe přimluvíme, dáme ti druhou šanci a ty stejně hned po prvním napojení zapneš znovu...

valentino
13-10-16, 16:26
Vlastně jste mu naletěli na jeho kecy, že už to nikdy neudělá a že si chce jen zahrát s kamarádama, je to nefér vůči ostatním a ten unban neměl vůbec dostat když to byl jen půlrok

FizzyBubble
13-10-16, 18:39
Má pravdu ten chlapec.

Maaaaaaaaaaja
14-10-16, 13:04
Dobře pokud my zanecháte tenhle bezdůvodný ban tak si ho nechte , já nic neměl a pokud vám stačí nějáká fotka která ani není pravdivá to možná vy máte wh že tak vidíte ale já nikoho takhle neviděl , jsem čistý a už bych si nezpl žádné cheaty , ale co nedá se vám to vysvětlit kdyby jste aspoň natočily vyčasované demo tak neřeknu ani půl slova ale nějáký obrázek nesmyslný ? tak to okey. Dobře doufám že jste spokojeni pokud takhle dáváte bany všem tak to se divím že si nestěžovalo více lidí radím do budoucna natáčejte dema a časujte a nepouživejte jaké si obrázky co ani nejsou pravda , já už bych si nezapl nikdy byl jsem strašně rád že mám unban a konečně si zahraji s kamarády o pět u vás ale takovýhle přístup no tak to jsem nečekal slíbil jsem to že si nezapnu cheaty a ani jsem si je nezapl a zatím si stojím 100%centně! Pokud vás to bavý banovat podle foteček tak banujte dále ale zachvíly uvás nebude nikdo hrát když banujete podle tohoto normální banovací systém Vyčasované demo a né žádné fotky , já nic něměl a admin SAMCO děkuji že mi důvěřuješ můžeš mi i na dále důvěřovat nic nemám tahle fotka nevím co je logické je že kdybych měl wh tak se dívám na něj a né někde jinde , je to vážně suprovní no je to lež nic jsem neměl a to klidně slíbím na mého malého syna!! A vy pane admine Awesome vy běž te natáčet dema a né že budete fotit obrazovku toje tak vaše obrazovka tohle já jsem ve hře vůbec neviděl díky ode mě vše !!

Tady máš HLTV, aby ses podíval na tvou úžasnou hru, která byla "bez cheatů". http://csko.cz/dema?UPD=8Z8RpMmq
Když bys chtěl vyčasovat, kde je tam vidět wallhack, rád se toho zhostím. A věř mi, že by to bylo dost výživné čtení.Viděl jsem něco přes 10 minut a smál jsem se každé kolo.

Btw. je to krásný příklad pro synka, jak tu krásně lžeš. Je to moc pěkná pohádka. Pokud tvůj syn bude chtít pokračovat v této rodinné tradici spisovatelů, tak ať ho, prosím, naučí gramatiku někdo jiný než ty.

Koprakek
17-10-16, 20:48
ssssssss