PDA

Zobrazit normální verzi : kemp



Dimitri19
15-10-16, 14:33
Ahojte ! Každý z nás čo hrajú dlhšie Furiena určite už zažil čo je to kemp na furiene . Chcel by som sa vás hráčov,adminov,... opýtať či nemáte nápady,návrhy čím by sa toto pekelné slovíčko dalo vymazať ,aby nás už viac nestrašilo ? V poslednej dobe to ide dolu vodou . Proste toto je už nenormálne čo sa na tých serveroch deje. Kemp meter nepomáha ,uberá sa aj tak pomaly. Adminov tam je čoraz menej a menej. Hráčov čo si robia čo chcú viac a viac. Aj keď sa snažím hlásiť cez ! nikto nepríde.
Skúste teda navrhnúť ako zmierniť kemperstvo na furiene.

mirecc
17-10-16, 16:37
Aj keď sa snažím hlásiť cez ! nikto nepríde.

máš ma na steame tak mi píš tam, keď som na serveri tak kemp riešim vždy pokiaľ ho vidím, ak nie tak ma na neho upozornia, aj keď je pravda že mi aktivita poklesla

Grakon2702
17-10-16, 18:35
Je rozdíl mezi kempováním a úmyslným zdržováním hry. Na Furieně je hlavním úkolem zabít celý nepřátelský tým jakýmkoliv způsobem. K tomuto způsobu patří i taktický kemp. To je prostě součást hry, která do ní patřila, patří a bude patřit furt. Jestli však hráčům vadí ve spectu čekat a dívat se na hráče, co hru zdržuje, mám tady zajímavý návrh. Snížit trvání kola z dosavadních 2:30 minut na 1:30 minut. Tím se celá hra o mnohé zrychlí, nikomu nebude vadit několika sekundové čekání ve spectu a značně se tím vyřeší problém se zdržováním hry (vy říkáte kempením).

Dimitri19
17-10-16, 23:19
MireCc : viem že na teba je spolah aj by som ti napísal , ale to by si mal zaspamovaný chat iba kempom :D

Grakon : Nemyl si to . Toto nie je klasik . Furien je mod kde CTčka majú huntiť furienov . Úlohou CT nie je nakúpiť 150HP 200armoru s M249 a ísť na A plant a tam čakať. Keby to bol furien s bombou Oukej je to o inom ,ale tu bomba nie je .
Zníženie trvanie kola nápad to nie je zlý ale na 1:30 je už moc keďže niektoré mapy sú veľké a dlho trvá kým to CTčka pochodia.
Samozrejme chápem kemp pri rushoch kedy CTčka nemajú moc veľké šance na vyhratie kola a nestihnú výisť poriadne ani z CT spawnu a už sú u nich furieni

Darongodx
17-10-16, 23:26
Zníženie kola je sračka. Furien hrá veľká časť ľudí, ktorá to hraje na šipkách, pozná len team chat a strieľa cez enter. Oni niesú schopní zabiť ctčka ani za 2:30 a kola končia tým, že sú zakempení niekde na bedni alebo zomrú pri presúvaní sa na iné miesto. A práve vtedy skúsenejší hráči majú šancu zabiť ctčka s lastom. Pri zníženom čase by to bolo nemožné.

1, nápad na zníženie kempu. Znížiť adrenalín i energiu aspoň o 25%.

2, nápad. Znížiť furienom energiu a ctčkám po mape umiestniť nejaké blbosti, ku ktorým budú musieť dobehnúť a tým sa im doplní adrenalín.

Jeremy
18-10-16, 14:23
Zrušiť adrenalin a nastaviť to tak že ked niekto bude na tom istom mieste alebo bude stáť na dákom určenom úseku dlhšie ako +/- 5 sekúnd tak ho to automaticky zabije.

Dimitri19
18-10-16, 15:12
Jeremy zas pozor su hraci ,ktori si potrebuju napriklad odpisat na fb steame , ...

K daronovi so znizenim suhlasim ale ten 2. Bod si neviem predstavit, ale za pokus nic nedam

Jeremy
18-10-16, 15:53
Dimi3 tak nebudeš na fb no alebo budes rychlejšie odpisovat :D

replika
18-10-16, 16:06
Zníženie kola je sračka. Furien hrá veľká časť ľudí, ktorá to hraje na šipkách, pozná len team chat a strieľa cez enter. Oni niesú schopní zabiť ctčka ani za 2:30 a kola končia tým, že sú zakempení niekde na bedni alebo zomrú pri presúvaní sa na iné miesto. A práve vtedy skúsenejší hráči majú šancu zabiť ctčka s lastom. Pri zníženom čase by to bolo nemožné.

1, nápad na zníženie kempu. Znížiť adrenalín i energiu aspoň o 25%.

2, nápad. Znížiť furienom energiu a ctčkám po mape umiestniť nejaké blbosti, ku ktorým budú musieť dobehnúť a tým sa im doplní adrenalín.

Tvoj nápad sa mi velmi páči po mape behať povedzme za bedničkami adrenalinu ktora zmizne a objavi sa niekde inde

Dimitri19
18-10-16, 16:13
Jeremy : to som napísal len ako príklad ,proste je to nereálne .

Tečka
18-10-16, 22:21
Je rozdíl mezi kempováním a úmyslným zdržováním hry. Na Furieně je hlavním úkolem zabít celý nepřátelský tým jakýmkoliv způsobem. K tomuto způsobu patří i taktický kemp. To je prostě součást hry, která do ní patřila, patří a bude patřit furt. Jestli však hráčům vadí ve spectu čekat a dívat se na hráče, co hru zdržuje, mám tady zajímavý návrh. Snížit trvání kola z dosavadních 2:30 minut na 1:30 minut. Tím se celá hra o mnohé zrychlí, nikomu nebude vadit několika sekundové čekání ve spectu a značně se tím vyřeší problém se zdržováním hry (vy říkáte kempením).
Blbost jak už napsal dimitri úkolem CT na furien módu je huntit T je sice pravda že většina T litá po mapě a zabíjí ale to nic nemění na tom že T mají kempit a CT huntit

K příspěvku taky se mi nelíbí nahpkovane CT na plantu s gulášem, ať mi tady nikdo netvrdí že "kdybys nebyl low tak to dáš" prostě tohle jen tak dát nejde adrenalin bych snížil úplně na minimum nebo 6-7 sec. Max na místě a pomalé umírání nebo nevím jak tohle už jinak poresit já osobně se zdržuji na místě jen v případě lasta a to na takovém místě že mě dokážou T sundat i zezadu ne že se tam hodím do bb kempu že ke mě musí prolezt

Baxo15
19-10-16, 13:16
Môj návrh..

Za CT by som tam dal že ak by kemp meter klesok pod určitú hodnotu tak by to CT na niekoľko sekúnd zamrazilo, dajme tomu že na 3-5, pri ktorých by sa nemohol hýbať ani strielať. Týmto by sa mali naučiť nekempiť, ale behať po mape.. :) Samozrejme T by ich mohli aj počas toho zabiť. xd

e: hneď ako ho to odmrazí tak by mal minimum adrenalínu a uberalo by mu to hp, ciže by musel behať po mape a zbierať adrenalín. :D



a u T by to mohlo byt tak isto len pri tom zamrazeni ci co to je ho to aj zviditelny
u T mi to príde zbytočne xd

Jeremy
19-10-16, 14:49
a u T by to mohlo byt tak isto len pri tom zamrazeni ci co to je ho to aj zviditelny

Dimitri19
19-10-16, 17:17
asi som to zle napísal ,myslel som kemp za CT. Teraz T neriešme ,pretože u nich je "kemp" o inom.

Tečka
19-10-16, 20:56
a u T by to mohlo byt tak isto len pri tom zamrazeni ci co to je ho to aj zviditelny

Pokud nemá T každé kolo SK viz nocry klan kdy když je někdo z nich na serveru k SK se nedostane žádný jiný hráč tak POHODA :new_russian: