PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o unban



maso na kostech
07-02-12, 21:23
Hele mohl bych se zeptat za co sem dostal ban ! Ryukyza mi dal ban ze sem prej zmackl cervene tlavicto ale ja sem zmackl zelene tlacitko a ne cervene!
My sme byly na talentu a tam sem byl ja a druhy tecko,to tecko slo na talent a ja sem zmeckl zelene tlacitko a tak bylo jeste ct tak bych sem chtel dostat unban!
Nick: DEALER

ZEUS
07-02-12, 21:44
----------> Moved to Žádosti o unban.

Příště to piš rovnou tam :))

maso na kostech
07-02-12, 21:54
no ale ja sem to dostal na NS

Ja jim psal ze sem to nebyl ja ale oni nic.
Tak co dostanu ten unban pls?

`na ns sem dostal obchazeni banu to ani nevim jak se dela Ryukyza mi dal ban ale jak ja sem zvyklej ze me to kickne tak sem cekal.Cekam cekam a najednou mi letu Tady mas ban za obchazeni banu!Tak bych sem pozadal o zruseni banu na NS to se menuju : Vodka a na normalnim cs to zmacklo ct to tlacitko ale ne ja : DEALER

ZombieBot
07-02-12, 22:19
no ale ja sem to dostal na NS

Ja jim psal ze sem to nebyl ja ale oni nic.
Tak co dostanu ten unban pls?

`na ns sem dostal obchazeni banu to ani nevim jak se dela Ryukyza mi dal ban ale jak ja sem zvyklej ze me to kickne tak sem cekal.Cekam cekam a najednou mi letu Tady mas ban za obchazeni banu!Tak bych sem pozadal o zruseni banu na NS to se menuju : Vodka a na normalnim cs to zmacklo ct to tlacitko ale ne ja : DEALER

Nauč se proboha prosím psát. Je možně, že teď bude banů za obcházení dost.

maso na kostech
07-02-12, 22:28
Tak zrusite mi ho pls?

Ryukyza
08-02-12, 10:56
Ne nezrusime. U tlacitek si stal jen ty, zadny CT. Neslysel jsem ani 1 vystrel od Guny. Dal jsem ti ban na 3 hodiny za TK a ty mas tu drzost vlezt tam jeste na steam CS. Pr priste vubec k te tlacitek nelez, a vyhnes se jakymukoliv banu.

maso na kostech
08-02-12, 14:50
no ale ja sem to rovnou hral na ns a neprechazel sem z kantru!
A ja sem u tech tlacitek byl ale 1 ct tam taky bylo tak nechapu proc sem dostal ban na steam a na kotelnu!
To jak si mi dal ban tak to sem hral na Steamu a ne na kotelne!

maso na kostech
08-02-12, 14:52
Takze chci Unban na STEAM protoze sem ho na steam dostal nepravem mel sem mit jen na kotelnu takte UNBAN!!!!!!

kafan12
08-02-12, 14:53
zadam o vysvetleni banu za abnormalni neschopnost u ct co si pod tim mam vysvetlit dekuji za odpoved Xiaris

djkofi
08-02-12, 15:34
no ale ja sem to rovnou hral na ns a neprechazel sem z kantru!
A ja sem u tech tlacitek byl ale 1 ct tam taky bylo tak nechapu proc sem dostal ban na steam a na kotelnu!
To jak si mi dal ban tak to sem hral na Steamu a ne na kotelne!

nevim jak vy, ale hledám v tom příspěvku logiku marně? Hrál jsi na steamu a ne na kotelně? jak se to dá? :D

maso na kostech
08-02-12, 15:56
Koukej ja sem si zapl steam a tak sem si zadal ip adresu jb.
No kdyz sme byly 3 tak simon rekl ze deme na talent,tak sme tam sli.
A kdyz sme tam byly tak simon rekl ''prvni reakce na skok,, tak ja sem skocil prvni tak sem mel vyhodu.
Bouchnul sem do 1 ts ktery by sel prvni na ten talent (No on predvedl ze si zmackl cervene tlacitko).
Pak sem bouchl do 2 ts byly sme tam jen my 2.Bouchl sem do 2 ts a on tam sel.
U tech lavicek byly 4 Dozorcu a jeden si tam skakal.
Ja sem sel k tem tlacitkum a zmackl zelene tlacitko to znamena ze se rosviti zelena.
Pak tam jak skakalo ct tak zmacklo cervene tlacitko .
A jak sem byl tam takvsichni mysleli ze sem to cervene tlacitko zmackl ja.
No ale ja sem to nebyl tak bych prosil o unban na STEAM pls .
Muj nick je DEALER

Ryukyza
08-02-12, 16:29
Zadne CT tam nebylo, nejbliz byl u tebe CT ktery tam delal BHOP ( Ted uz nevim ). Ban na NS uz je vyprsen. Na Steam mas ban za obchazeni banu hned po minute.

maso na kostech
08-02-12, 16:37
No a jak sem obchazel ban ja to ani neumim delat!A ban jeste mi na ns nevyprsel!

No ale ja vim na 100% ze sem zmackl zelene tlacitko a ne cervene!
edit by ZEUS: Používej edit. :excl:

Giussepe
08-02-12, 17:07
Heh, to mi připomíná scénu z kameňáku.


KDO Z VÁS STISKNUL TO ČERVENÝ TLAČÍTKO!?!?!


Bohužel, dle kolegy ty si tam byl sám, takže je to celkem jasné.

Ryukyza
08-02-12, 17:13
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=13969 Ano vyprsel ti.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=20838 Ban za obchazeni Banu. Prisel si tam o nekolik minut pozdeji.

Obchazeji Banu = Ze dostanes BAN a hned pote vlezes na CS.



zadam o vysvetleni banu za abnormalni neschopnost u ct co si pod tim mam vysvetlit dekuji za odpoved Xiaris
What? Jedinej neschopnej jsi vcera byl ty, kdyz som prisel na server. A vlastni thread...

Leryx
08-02-12, 17:16
simon rekl ''prvni reakce na skok,, tak ja sem skocil prvni tak sem mel vyhodu.

Nejsem admin ale něco bych ti rád řekl: 1, neumíš psát uvozovky, prvně dole pak nahoře ty to děláš naopak :D
2, na první reakci na skok pokud skočíš měl by tě simon zabít a ne ti dát výhodu, to se dělá pouze na první reakci s výhodou na skok
3, asi si myslel to žluté tlačítko a ne zelené, každopádně pokud vím T nesmí mačkat žádne CT tlačítka tudíž je jedno jakou má barvu ať je klidně i růžové ty to prostě mačkat
nesmíš
Takže virus má pravdu, příště ke tlačítkům vůbec neloz a vyhneš se banu.

3k a Jerry
08-02-12, 17:20
Nechápu co řešíš na NS už máš unban a tady máš aspoň poučení do života ..
Mě taky skočil na jail_asault blb do kufru a co sem mohl dělat , nic 3h čekání ..
A pokud si dostal 3h jak je u viruse zvykem za TK, tak to je jen chvilka dřív jak se přidala nově mapa asault, tak se za TK dostával týden protože všichni z toho měli děsnou srandu..

A obcházení se bere to, že dostaneš ban na NS a ideš si hrát na steam jako by se nechumelilo ..

maso na kostech
08-02-12, 17:25
neee ja sem si zapnul Steam! tak sem zadal ip adresu na jb potom sem dostal ban a jak sem zvyklej ze to kickne tak sem cekal a potom mi ryukyza rika ty si jeste tady a dal mi ban! Takze chci Unban protoze sem ho dostal nepravem!

3k a Jerry
08-02-12, 17:32
To ti psal ve hře ? V kolik to bylo hodin .. a to si hrál pod nickem Dealer ?

maso na kostech
08-02-12, 18:13
No ale ja sem si zapl steam dal sem si tak ip adresu jb potom sem dostal ban za to co sem neudelal na 3 hod na nornal cs a potom sem tam jeste byl myslel sem si ze me to kickne tak sem cekal.No tak me to nekicklo ale Ryukyza mi dal prej ban za obchazeni banu!Natoze ze sem nic nebyl!Tak bych prosil o unban ":-)

maso na kostech
08-02-12, 18:17
fakt mam uz na NS unban?A hral sem pod nickem DEALER

Ryukyza
08-02-12, 18:20
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=13969 Ano vyprsel ti.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=20838 Ban za obchazeni Banu. Prisel si tam o nekolik minut pozdeji.

Ano UB na NS uz mas. Zrovna som ti videl hrat. Proste kdyz dostanes ban tak nemas na serveru co delat.

maso na kostech
08-02-12, 18:21
no ale ja sem to hral porad na NS ja sem nikam neodchazel.

kashpi
08-02-12, 19:24
vidíš tohle?

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=13969 Ano vyprsel ti.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=20838 Ban za obchazeni Banu. Prisel si tam o nekolik minut pozdeji.
klikni na ty odkazy a najdi mi rozdíl!
Je tam jen jeden a to, že jsi první dostal za TK na 3hodiny a skončil ti, o 2 minuty později si se tam připojil se steamem a dostal jsi delší za obcházení.
Co na tom pořád nechápeš?

zavo
08-02-12, 23:25
Nesmies pouzivat CT tlacitka ani ked mas VD co si nemal + to co Leryx napisal je sveta pravda radim ti:
1. ked prides na JB precitaj si 3krat pravidla
2. ak budes chciet napisat ziadost o unban a bude trvat par hodin nepis ju neoplati sa ti to