PDA

Zobrazit normální verzi : BB - Ban by "Tropp"(?)



Amble
16-10-16, 17:49
Pokud už mám dostat ban za to, že se odpojím, tak to aspoň napište do pravidel, že se to nesmí, tudíž je to "trestné" :yay:
PS for Tropp: Pro příště když tam neumíš vyskákat a padáš do trapky, tak nezneužívej práv a furt dokola se nespawnuj. Že jsi to těžko nesl, bylo očividné, ale banovat nebo s tím hýbat? No nevím :yay:

Paulie
16-10-16, 20:01
Pokud už mám dostat ban za to, že se odpojím, tak to aspoň napište do pravidel, že se to nesmí, tudíž je to "trestné" :yay:
PS for Tropp: Pro příště když tam neumíš vyskákat a padáš do trapky, tak nezneužívej práv a furt dokola se nespawnuj. Že jsi to těžko nesl, bylo očividné, ale banovat nebo s tím hýbat? No nevím :yay:

Hele, to není zneužívání práv to je psání si do konzole kill a to ti z tvého účtu ztrhne -20B, což znamená že nemáš pravdu.
A co se týká zbytku je to v pravidlech :doge:.

A jestli si chceš požádat o UB tak zde > http://csko.cz/forum/showthread.php?33142

Troppe
17-10-16, 06:17
Měl si invisible kemp,já jsem do něj boužel spadl. Měl jsem okolo 8k hp,než by si mě sundal,tak by byl konec kola,tak jsem si napsal kill (vzalo mi to 20 bd,za ZM to není trestné).
Svoje Adminské právo jsem nijak nezneužil. Nijak jsem tě nepoškodil,neoddělal jsem si žádný blok,nic. Jak jsem se dostal k tobě do kempu,tak ses odpojil.
Když se někoho snažíš sundat,ale on se ti úmyslně před killem odpojí,co by si dělal? Přišel by sis stěžovat na fórko,nebo by si spamoval !.
Když si poslední a odpojíš,tak ostatní musí čekat na někoho kdo napojí,tím se ale resetne celá mapa a u CT bude 1 člověk (ten co napojil).

Qwix
17-10-16, 08:02
Mohol by sa vytvoriť thread "pravidla serveru" aby to bolo prehľadnejšie. Prípadne aktualizovať pravidlá.