PDA

Zobrazit normální verzi : AWP - BAN - Stížnost na unáhlený ban admina ,,ZeMi7"



Kr!t!k:)
16-10-16, 22:19
Hezký večer, sice ban vyprší do doby než to napíšu, ale to je jedno. Jde mě pouze o princip! Jak může dát admin takový to s prominutím ,,stupidní" ban, když každá mapa má svůj čas a pokud se hráči na AWP serveru nestihnout zabít automatický se přehodí kolo... Tak jak to bylo v mém podání. (šli jsme knife cca posledních 15 sekund před koncem kola, byli jsme poslední žijící hráči z obou stran) A admin to vyřešit tímto způsobem v podání banu a to si myslím, že toto jednání není naprostém pořádku... Ohledně toho, že na svém ,,meinu" nevlastním žádný ban tak mě to ještě více znepokojuje (a jak jsem psal nejde o ban, ale o princip a rozhodnutí, který admin udělal)... Dík za přečtení a mějte se.... xKr!t!k


Okopírovaná konzole:
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem ZeMi7
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'NK - zdrzovani hry'
[AMXBANS] Delka: '10 minut'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:67599873'
[AMXBANS] Tvoje IP: '94.113.170.35'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'xKr!t!k:)' byl zabanovan na '10 minut'.
Duvod: 'NK - zdrzovani hry'
By admin ZeMi7
Bohužel mě nejde screen obrazovky, tak se omlouvám a zároven se omlouvám za ztracený čas, který vám způsobím čtením této maličkosti.. xD

ZeMi7
17-10-16, 00:55
Ban jsem udělil na základě toho, že přišla stížnost, že jste zdržovali hru.
Přišel jsem a bylo 20 vteřin dokonce. Vy jste si s kamarádem skákali a nesnažili(!) jste se ani v nejmenším toho druhého zabít. Vypršel limit a následovala další kola.

O 2 kola později jste si chtěli zase skákat, ale zůstal jsem živý a tak se mi podařilo jednoho z vás zabít - oplátkou mi bylo přání eboly a smrti mé rodiny ze strany (pravděpodobně) tvého kamaráda - hráče joe.

Nechal jsem to být. Změnila se mapa a uběhlo pár kol. Ve 3. kole nastala znovu situace, kde jste zůstali vy dva naživu jako poslední. Jeden si zkoušel LJ a druhý hopsal po krabicích.

Snad jsem to dostatečně osvětlil. Pokud by sis na to nepamatoval, tak by mělo jít dohledat HLTV, kde je to vše zaznamenané.

Z mého pohledu k žádnému unáhlenému banu nedošlo.

Burak1
17-10-16, 16:06
Můžeš být rád, že to máš na 10 minut. Za takové zdržování by byl ode mě ban MINIMÁLNĚ na 3 hodiny.

Koprakek
17-10-16, 21:47
Vypršel.