PDA

Zobrazit normální verzi : COD:MW Itemy 0



BetheS
17-10-16, 18:26
Navrhuji aby se udělal jeden server COD:MW 0 Itemů pár hráčů by bylo pro a konečně by tak nešlo jen o item ale o level a dovednost

radim5275
17-10-16, 18:34
Pro, něco v tomhle smyslu navrhoval i radar, byla by to dobrá změna. Rozhdoně by to prospělo serveru a ukázalo by se kdo by si zas začal stěžovat. ¨taky by nebylo od věci skusit tam dát úplně základní itemy, pro připomenutí.

Seeky
17-10-16, 19:46
Nevím jestli tady hraje někdo normální, nebo jste si toho nevšimli, ale jsou tady 3 servery, z toho je na jednom maximálně 10 lidí a zbytek je prázdný... a vy chcete udělat další server?

E:
taky by nebylo od věci skusit tam dát úplně základní itemy, pro připomenutí.

Když se to jmenuje "Itemy 0" tak tam asi nebudou itemy...

^nismo
17-10-16, 20:40
Přesně tak jak píše Seeky.
Navíc..
Proti..
Co kdyby tam byli hráči jako radar ( Bot se sniperem který bez lvlu nedá :-D ) a hráli by jen s největším levelem? :-) Jak si můžeme sakra zahrát my, s levelem POD 100? :-)

Kotel
17-10-16, 21:51
Spíš bych omezil trvání itemů třeba na 5 minut.

Seeky
17-10-16, 22:04
Spíš bych omezil trvání itemů třeba na 5 minut.
Spíš bych to udělal tak, jako to bylo na jednom GO serveru.
Je to tak, že dostaneš item se 100% výdrží. Za každé úmrtí se ti ubere 20% výdrže, oprava každých 20% by stála určitou cenu (tam to bylo nastaveno na 5000$).
Myslím že by to mohlo být docela pěkné zpestření hry, když tam zatím peníze nemají žádné využití.

radim5275
18-10-16, 07:57
Nevím jestli tady hraje někdo normální, nebo jste si toho nevšimli, ale jsou tady 3 servery, z toho je na jednom maximálně 10 lidí a zbytek je prázdný... a vy chcete udělat další server?

E:


Když se to jmenuje "Itemy 0" tak tam asi nebudou itemy...

Nechci, aby se zakládal další server, bylo by to místo nějakeho.
PS: radar má kenta a prota na low lvlu za to by mohl hrát.
A seeky, jestli si myslíš, že já nejsem normální, sežen si moje papíry o iq a pak něco piš, navíc prvni si rozmysli než něco napíšeš, protože si stejný jako connan.

Seeky
18-10-16, 09:05
Musíte uvažovat tak, ze každy bude mít možnost vzít si tu 200, ať se vám to líbí nebo ne. Neexpim si ty classy proto, aby jste si navrhli server kde bych ji mohl vzít.

Radime, na tebe názor mám a nepotřeboval jsem k tomu nejakej papír o tvém IQ.

radim5275
18-10-16, 09:09
Musíte uvažovat tak, ze každy bude mít možnost vzít si tu 200, ať se vám to líbí nebo ne. Neexpim si ty vlasy proto, aby jste si navrhli server kde bych ji mohl vzít.

Radime, na tebe názor mám a nepotřeboval jsem k tomu nejakej papír o tvém IQ.

Jo tak schválně, napiš mi co si o mně myslíš, konečně, napřímo.

radim5275
18-10-16, 13:37
A to s těma itemama bylo myšleno, že kdyby nevyšel návrh bez itemů. Ale jj, napsal jsem to špatně,

Connan
18-10-16, 16:15
Tak návrh je to zajímavý, celkem by mě zajímalo, jak by to tam vypadalo, žádné awp snipery, autodestrukce, to bych si i zahrál.


Nechci, aby se zakládal další server, bylo by to místo nějakeho.
PS: radar má kenta a prota na low lvlu za to by mohl hrát.
A seeky, jestli si myslíš, že já nejsem normální, sežen si moje papíry o iq a pak něco piš, navíc prvni si rozmysli než něco napíšeš, protože si stejný jako connan.

Jinak radime, nevím jak si to přesně myslel, tvým větám jsem většinou moc nerozuměl, ale vydedukoval jsem z toho, že píšu věci, aniž bych si je rozmyslel?
Popravdě já se ani nad tím moc rozmýšlet nemusím, protože věty, které píšu dávají smysl, jsou gramaticky správně a vystihují můj pohled na věc, na rozdíl od někoho. Jo a jestli taky chceš znát můj názor na tebe, tak kdykoliv napiš, ale myslím si, že ho znáš, přeci jen ti ho dávám najevo, když tě potkám.

Ještě na konec, itemy 0 zní zajímavě, to s těmi základními itemy by také nemuselo být špatné, ale bez nich se mi zamlouvá více, bylo by to takové zpestření.

LusS
24-02-17, 21:27
souhlasím sradimem5275

nikt0
25-02-17, 08:33
ked už vytvorit server tak taky kde budu obmedzene lvl (npr 50) a ty novy hraci nebudu hrat pry 200 ale pry 50 tak na tom servery by sa naexpily nabraly(skusenosty) a mohli bi potom hrat medzi namy ( prilepsilo by to cod mw )

a npr ked da niekto nad 50 tak nech ho to upozorny a na 2 kolo ked bude mat nad 50 tak ho to kikne

Exot
02-07-17, 16:47
som za konečne niečo na skill a nie len na item :D