PDA

Zobrazit normální verzi : slušnost na serverech!!!



djkofi
08-02-12, 02:06
Zdravím,

dneska jsem hrál pár hodin na classicu a zase se nestačím divit...hrozně se mi líbí, jak spousta lidí, co si o sobě myslí, jaký nejsou skvělí hráči, se naváží do lidí, co s CSkem začínaj nebo nemaj tolik nahráno..v chatu komenty typu : " seš lama, dej radši uninstall " atd...však to znáte..jen jsem chtěl napsat, abyste ste si všichni šáhli do svědomí a zavzpomínali, že i vaše začátky nebyly skillerské a nikdo z vás se nenarodil s myší v ruce...respektujte i ty, co by to jednou chtěli hrát aspoň tak, jako vy...

Díky za rozum v hlavě! :D

RESPEKTujte i slabší

GN
M!KO

Dwane Dibbley
08-02-12, 09:10
Nechceš za to náhodou jako budoucí admin banovat, že ne?

djkofi
08-02-12, 10:39
admin nejsem, a kdo vi jestli budu, ale tohle určitě není na ban...je to spíš o proplesknutí těch online heroes :) pokud je to samozřejmě v mezích slušnosti, pokud ne, řešil bych individuálně...copak, máš strach? :DDD

Montty non skill
08-02-12, 11:01
Musím jen souhlasit. Hodně hráčů si myslí, co jsou a přitom dávají prd a uráží takovýma komentama snad každého hráče co je dá. Za takové komenty dávám mute.

djkofi
08-02-12, 11:41
nejlepší řešení montty

MAGi
08-02-12, 12:22
:D nechapu proc resite takove sracky. Takovy veci pisou jen lamy, verte ze zadny skiller to nenapise.

ZEUS
08-02-12, 12:26
Já myslím, že to nemá cenu řešit a banovat za tohle fakt nemá cenu ( to by jste museli vybanovat půlku serveru :D ), když někoho vyloženě neuráží, tak ho nechat psát do chatu, co chce a nebrat to v potaz.

Facened
08-02-12, 13:21
Ja som zažil aj nadávanie do rodiny ale na také lami treba fakt iba IGNOR... :-)

3k a Jerry
08-02-12, 13:49
máte problemy .. /mute a konečná ..

Dwane Dibbley
08-02-12, 14:15
admin nejsem, a kdo vi jestli budu, ale tohle určitě není na ban...je to spíš o proplesknutí těch online heroes :) pokud je to samozřejmě v mezích slušnosti, pokud ne, řešil bych individuálně...copak, máš strach? :DDD

Lama, cheater apod., nafouknutý bubliny, stačí popíchnout a vybouchnou, tim se bav nebo mutni, něco jinýho jsou opakovaný nadávky a ještě k tomu do rodiny, k tomu samozřejmě zastávám jinej postoj.
Strach nemám, protože na class skoro nechodim a když kleju, tak většinou na naprostou neschopnost spoluhráčů.

NemiKD
08-02-12, 14:40
:D

Charon35
08-02-12, 15:27
Kofi, vieš to je tak. Nejaký "skiller" príde na PUB!!!!!, rozdá pár hláv, potom ho niekto capne do hlavy na 1 ranu a hneď mu ego, ak nie aj niečo iné, klesne o polovicu a to ho naštve. Normálnejší to ustoja, ale tí blbší to neunesú a hneď píšu o lamách.

Len podľa mňa, ak niekto niekoho zabije, tak lama nie je ten ktorý ho zabije, ale skôr ten, čo to píše. Lebo sa nechal zabiť. Lama lamou nazýva.

EDIT: Čau mišák.

Ing.[M]sK*
08-02-12, 23:15
Caukoo Převozníku,

jak to tak čtu tak jsi mě popsal naprosto přesně. Proro si také šahám do svého svě domí a pokusím se polepšit.

člověk když hraje tak mu to nepřijde a pak když si projde chat zpětně tak na to kouká jak puk.

Pěkné téma.

MsK

djkofi
14-02-12, 12:59
Hoj,

:) díky za komenty, teď už se k tomu můžu vyjádřit i jako admin...otevřeně tu říkám, že podobné jednání nebudu za svojí přítomnosti na serveru nikomu tolerovat. Hráč bude upozorněn, pokud nepomůže kicknut a pokud ani to, tak si mě nepřejte :) myslim že to poznal i jeden z mých nejlepších kámošů..nedělám rozdíly :)

takže kluci a holky, slušně a s respektem prosím
M!KO

BiA Fz
14-02-12, 13:10
Hoj,

:) díky za komenty, teď už se k tomu můžu vyjádřit i jako admin...otevřeně tu říkám, že podobné jednání nebudu za svojí přítomnosti na serveru nikomu tolerovat. Hráč bude upozorněn, pokud nepomůže kicknut a pokud ani to, tak si mě nepřejte :) myslim že to poznal i jeden z mých nejlepších kámošů..nedělám rozdíly :)

takže kluci a holky, slušně a s respektem prosím
M!KO

+1, super, souhlas!

Rád bych ještě vzkázal hráčům, že i když na serveru není admin, můžou být sprostí.. Ale musí počítat s tím, že všechno co napíšou se ukládá a pokud kdokoliv si toho všimne nebo na to upozorní, ban je dožene :-)

Bezdak
14-02-12, 21:12
To abych se pomalu vzdal práv..

ace
14-02-12, 21:25
ja si je vezmu