PDA

Zobrazit normální verzi : nacista (jiny hrac) --> k1x



nacek00
19-10-16, 20:42
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 199758)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'zly herec'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < nacista >
[AMXBANS] Tvuj nick: nacista
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:86174425
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:86174425
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.32.248
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.32.248
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < k1x >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.





Poznamka:






Nechapu, normalne hraji a ban za "zleho herce". Bohuzel ja v nicem nehraji, takze ani nevim za co byl ten ban udelen.Pokud tim pan admin mysli WH tak to bohuzel nemam, i kdyz to tak vypada.Nevim co by zdejsi admini delali, kdyby na server prisel opravdovy pro hrac, ktery by daval hlavu za hlavou.Doufam ze se na demo co pan admin natocil podivate a uznate ze ty killy co tam tak davam jsou ciste.Jinak myslim, ze admin pouziva kvalitni sluchatka tak teda nevim co tam videl tak podivneho.Jinak mam steam coz teda neni duvod k necheatovani jelikoz na steamu se take cheatuje, ale jenom takova mensi poznamka.


Hezky den.

k1x
19-10-16, 20:50
http://csko.cz/forum/showthread.php?36011-DEMO-K-POSOUZEN%CD-Becherovka-gt-k1x

Odomna ban z minuleho roka. Raz ked dakto dostane odomna ban, nema tam co robit 2x.

k1x
19-10-16, 21:12
Skoda, ze som prepisal povodne demo, ktore som nahral 10-15 min pred tymto.
Ale tak aspon daco male (aj ked toto demo je slabe na WH)
https://www.sendspace.com/file/7nz3al

Co mozem povedat, staci sa pozret spomalene 1/4 or 1/2 hned na prvy frag (taketo fragy inak daval bezne), len si to dobre vedel kryt.
Nie vzdy si zapol, ale ked som si pockal tak par fragov bolo velmi zahadnych a doslova za rovno so stenou (aj na nezvycajnych miestach).
Nuz ale ked si si nezapol a riadil si sa "akoze" podla zvuku, tak celkom 0 bodov (dost oneskorene reakcie) a mam pocit ze radar si ani nepouzival.

Staci si pozret demo, trva asi 1.5 minuty, nuz prvy frag a posledna akcia v katach sa mi zdala troska na istotku.

btw..HLTV urcite bude stat za to :)

nacek00
20-10-16, 20:34
Tak co bude se něco dít ? Nebo už mám oprašovat svůj vip účet na Game..tes ?

Samco
20-10-16, 21:39
Vyzerá to na WH, ale chcelo by to trošku viac časov. Zajtra sa pozriem na HLTV.

E: Maajovi ďakujem za HLTV (http://csko.cz/dema?UPD=hMbhZHAg). Ja sa prikláňam k WH.

Maaaaaaaaaaja
20-10-16, 21:44
Nevím, či už spectil nebo ne, ale řekl bych, že čas 15:50 v HLTV by k1xe posadil do spectu tak jako tak. V čase 18:04 jsem to radši vypl. :D

nacek00
23-10-16, 12:42
Tak coo ?? Už mě opravdu nebaví čekat ....

nacek00
23-10-16, 17:25
Wooow, tady jsou teda chh xD.4 dny čekání tak dlouho jsem nečekal ani na GS a ti to mají těžce v pí.. No doufám že bude verdikt rozumný ....

nacek00
24-10-16, 01:54
Ty voleee ta kotelna nema uroven.... A jeste tento rok to bude vyresene ? Nechapu jak to tady funguje :DDD.

Maaaaaaaaaaja
24-10-16, 17:16
Tak zatím se vyjádřili 3 lidi (když počítám banujícího admina) a názor je doposud jednotný.

B!g 5m0k3
24-10-16, 17:22
cheater

nacek00
25-10-16, 10:33
xDDDDDDDDDD. Parada suprova uroven tady :DD. No nic vidim ze GS je uplne jina uroven xDDD. Tak mozna zase za rok :DDD.

Maaaaaaaaaaja
25-10-16, 18:06
Čemu se směješ ???? Ty se otáčíš proti flashům, co ještě letí 2 metry za zdí a budeš tady něco vykládat o nějaké úrovni ? .....

nacek00
25-10-16, 19:33
Zvuk ti nic nerika ???? Kdyz flash slysim proc se neotocit ??? Navic, dival jsem se na HLTV a nic zvlastniho jsem tam nevidel :DD. Jak rikam na GS by za tohle nikdy nebanovali xD. Sice tam ta uroven taky neni nejak skvela, ale urcite lepsi nez tady. Uz se tady nebudu hadat, nemam na tyhle noob adminy co zrejme ani nevi na co jsou zvuky v csku nervy. Hned je nekdo lepsi nez vetsina hracu na publicu a ma ban... Lock nez si podrezu zily xDDD.

Bee
25-10-16, 21:10
Vypadni odtud a už se nevracej , si sem přijdeš s takovým přístupem pro unban a ještě tu píčuješ když si byl zaplej . Jdi si na GS a tam shoř.

e: a udělej mi tu laskavost a ty žíly si podřezej.

B!g 5m0k3
25-10-16, 21:11
Myslím, že sa to môže uzatvoriť.

..

Maaaaaaaaaaja
27-10-16, 02:14
Zvuk ti nic nerika ???? Kdyz flash slysim proc se neotocit ??? Navic, dival jsem se na HLTV a nic zvlastniho jsem tam nevidel :DD. Jak rikam na GS by za tohle nikdy nebanovali xD. Sice tam ta uroven taky neni nejak skvela, ale urcite lepsi nez tady. Uz se tady nebudu hadat, nemam na tyhle noob adminy co zrejme ani nevi na co jsou zvuky v csku nervy. Hned je nekdo lepsi nez vetsina hracu na publicu a ma ban... Lock nez si podrezu zily xDDD.

Tohle neni o zvuku, ale o tom, ze se reflexivne s wh otocis na flash, ktery vidis letet nekde za rohem. :D (slysis letet flash :D vsimni si, ze to zni celkem smesne). O urovni bych tu moc nevykladal, nejsi zrovna top player, co by si to mohl dovolit. A o GS adminech, co cheatujou vsude mozne, to je skoda slov.