PDA

Zobrazit normální verzi : Suspect Jedna (jiny hrac) --> Tuti



Jihny
20-10-16, 13:58
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 181396)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '72434'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Suspect Jedna >
[AMXBANS] Tvuj nick: [MLG]ProNob
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1679288226
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1679288226
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.146.206.38
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.146.206.38
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Tuti >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
[MLG]ProNob se pripojil k Teroristum
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrolu





Poznamka:






Dobrý den,
Prosil bych o zrušení banu. Nikdy jsem necheatoval a nemám tušení, proč jsem byl zabanován. Jsem poctivý hráč a sám nesnáším podvádějicí lidi. Děkuji za uvážení mého požadavku

Tutinko
20-10-16, 14:03
Ban som ti dal este v aprili, neskoro ziadas, ale demo este mam. Cheatoval si, ziadny UB nebude.

http://csko.cz/dema?UPD=jtoNa3tZ

Jihny
20-10-16, 14:17
V Dubnu jsem ještě bohužel tento PC nevlastnil, také Suspect Jenda jsem nikdy nick neměl. Mohlo se stát, že předchozí majitel byl ten, kdo podváděl. Prosím o unban a o vaši důvěru, že nejsem ten kdo má zájem cheatovat. Dejde mi prosím šanci ukázat, že nejsem "socka" která potřebuje cheatovat aby si nahnala ego.

Samco
20-10-16, 21:32
Ahoj, IP v čase obdržania banu a aj teraz máš rovnakú. Len vymýšľaš, cheatovalo sa u teba a zjavne v tvojej prítomnosti. Potvrdzujem WH+AB.

Jihny
21-10-16, 10:09
Pěkné .... tak toto je důkaz důvěry .... jen by mě zajímalo co je složité na tom dát někomu druhou šanci .... když zase budu cheatovat, tak mě zase zabanujete. A také "zjavne v tvojej prítomnosti" to mi nemůžete dokázat ale já vám nemohu vyvrátit vaši doměnku. Důvod proč IP adresa je stejná je z důvodů, že počítač je furt ve stejné místnosti se stejným připojením, jenom minulý rok ho používal jiný uživatel. Pravděpodobně tomu taky nebudete věřit a proto zdůrazňuji prosbu o "druhou šanci".

anakin_pok
21-10-16, 11:25
Pěkné .... tak toto je důkaz důvěry .... jen by mě zajímalo co je složité na tom dát někomu druhou šanci .... když zase budu cheatovat, tak mě zase zabanujete. A také "zjavne v tvojej prítomnosti" to mi nemůžete dokázat ale já vám nemohu vyvrátit vaši doměnku. Důvod proč IP adresa je stejná je z důvodů, že počítač je furt ve stejné místnosti se stejným připojením, jenom minulý rok ho používal jiný uživatel. Pravděpodobně tomu taky nebudete věřit a proto zdůrazňuji prosbu o "druhou šanci".

My ti nechceme nic dokazovat. Jen fakta: IP stejná, VALVE ID stejná, jen nick sis změnil. Tvůj počítač stojí na tom samém místě, jako stál v době banu, podle dema je jasné, že jsi použil wallhack a aimbot. Kup si originální hru nebo čekej, jinou šanci nemáš.

B!g 5m0k3
21-10-16, 11:45
Aj keby je IP iná ban je stále udelený na PC.

..

Bee
21-10-16, 15:10
když zase budu cheatovat, tak mě zase zabanujete
Akorát víc práce pro nás což není výhodný. A pro ty co by uvažovali nad druhou šancí , nezapomeňte jak to dopadlo když se dala šance tomu hráči Respect .
Vím že se jedná o jinýho hráče ale zkusilo se to jednou a na oplátku se zjistilo že to bylo naposled.

Samco
21-10-16, 16:53
Pěkné .... tak toto je důkaz důvěry .... jen by mě zajímalo co je složité na tom dát někomu druhou šanci .... když zase budu cheatovat, tak mě zase zabanujete. A také "zjavne v tvojej prítomnosti" to mi nemůžete dokázat ale já vám nemohu vyvrátit vaši doměnku. Důvod proč IP adresa je stejná je z důvodů, že počítač je furt ve stejné místnosti se stejným připojením, jenom minulý rok ho používal jiný uživatel. Pravděpodobně tomu taky nebudete věřit a proto zdůrazňuji prosbu o "druhou šanci".

My bohužiaľ tomu nemôžme veriť. Bolo by to aj nefér voči ostatným hráčom, ktorí tu obdržali ban za cheating.

Tutinko
21-10-16, 18:43
Kup si originalnu verziu hry a mas pokoj, dnes je to bagatel oproti minulosti. Ako hovoria kolegovci, bolo by to nefer voci ostatnym. Raz su take pravidla, tak to treba dodrziavat.