PDA

Zobrazit normální verzi : qvsaa.



qvsaa.
21-10-16, 05:43
Vypis z konzole:


Hráč qvsaa
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:2084440
IP adresa 85.237.229.120
Udělen 20-10-2016 - 22:28
DĂ©lka BANu TrvalĂ˝
Vypršà nepoužito.
DĹŻvod [zakaz k CT] VeĹ™ejnÄ› se ti Koprakeku omlouvám. Spletl jsem se v tobÄ› qvsaa. Jak dement sem tÄ› hajĂl, aby jsi se takhle odvděčil. UB neÄŤekej, nezasloužÚ si hrát za CT.
BAN dal Admin Nakladana Okurka (Nakladana Okurka)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak
Předchozà bany 9





Poznamka:






Ako vazne neviem preco mam ban ked som bol u ct a bola schovka a to tam simon pustal pesnicky a ja som len piskal potom skoncila schovka a stale boli pustene pesnicky tak som piskal dalej.. Ja dostanem permu ale Gremlin co tam uraza rodinu nedostane nic ze ? Fakt nechapem zmysel tohto banu.. :) nic som nespravil a mam permu lul

qvsaa.
21-10-16, 05:46
Skuste sa spytat hracov jake mam kola.. Aj ked bol koprakek na jb tak som sa normalne spraval.. Bol som jedno kolo u ct a mam permu ? Chcem vidiet kto ti zas co napisal ak nejaky spesl tak ten tam ani nebol :)

Nakladana Okurka
21-10-16, 06:40
Nic si nespravil? Tady se ti dal ten UB pod poslední podminkou, že se budeš chovat jak más. A přijde ti, že takhle se chová normální člověk? Normální člověk, kterýmu záleží na tom, aby tu permu neměl? Kdyby jsi aspoň měsíc vydržel nedělat píčoviny, nebyl by jsi čerstvý téma a asi by sme tě přestali řešit, ale takhle...
Já ti UB stoprocentně nedam

qvsaa.
21-10-16, 08:47
Piskanie je picovina ? ctcko tam pusta pesnicky a nema ban a nadava do rodiny :)

Nakladana Okurka
21-10-16, 08:50
Řešíme tu tvůj ban, neresime tu nikoho jiného. Mě momentálně vážně nezajímá co tam dělal Gremlin nebo Pepík. V pouštění písniček počas schovky nevidím nějaký problém. V pískání ano, navíc, když už schovka dávno nebyla. ("XxxxPlayer je Simon, zapínání boxu a tak).

qvsaa.
21-10-16, 09:41
Ale on pustal pwsnicky aj ked bol simon :)

Nakladana Okurka
21-10-16, 09:56
Tady je pro případné zájemce to demo: http://csko.cz/dema?UPD=KLlb0piC

Britny
21-10-16, 11:50
Na tom demu teda slyším jen pískání, ani žádné jiné příkazy, nebo jiné songy, ale Simon ho mohl hned zabit, když ho rušil.

Nakladana Okurka
21-10-16, 13:24
Tuším, že to je proto, že Simon měl NS. Mohl ho zabít, ale neudělal to. Byl pod podmínkou. Odkazovat se na to, že jsi simonovat dobře (chatboxu) je taky blbost že jo. Doktora taky odsoudí za to, že někoho zastřelí bez ohledu na to, kolik životů zachránil, že.
Za toto bych dal maximálně přesun, nebo ban na tři dny, ale čekal jsem, že se budeš chovat nějak obstojně, že prostě se stahnes do ústraní, budes sekat latinu. Kvůli tomuhle, co je na demu se ti fakt UB nedával.

ZeMi7
21-10-16, 14:21
Netuším kdo to je.
Jen mohu potvrdit, že když jsem byl na jb asi před třemi dny, tak neustále vyrušoval simona a dělal bordel. (Nevim jak se chová jinak, popisuji toto jedno střetnutí.)

PS:
Pokud chcete demo, tak nejdříve v sobotu, až se dostanu domů.

Burak1
21-10-16, 14:43
Spíš by mě zajímalo, proč zdržoval simon... Kdybych už dával bany, tak bych je dal jak simonovi, tak qvsaaovi a to bych se u qvsaa ještě dost rozmýšlel. Já nevím no, jb beru jako nejvíc fun mód, kde by se mělo i dost tolerovat. Navíc co lidem hlavně vadilo bylo to zdržování, celých 5 minut dema je jen o tom, že hráč píská a nic. Žádný náznak simonování, NIC. Nejsem ani pro ani proti unbanu, protože hráč má nejspíš dost pestrou historii, ale banovat toto?

Nakladana Okurka
21-10-16, 14:51
Pokud Simon zdržuje a je neschopný, tak se má napsat hlášení, a ne to řešit takto. Pockam ještě na to Zemiho demo a podle toho mu buď necham permu nebo zkrátim na 2-3 měsíce

qvsaa.
21-10-16, 15:16
Priznavam sa vyrusoval som simona neustale som mu skakal do reci a robil si z neho srandu.. Locknite to a prepačte za to spravaniem ub si nezaslúžim papa :)

qvsaa.
21-10-16, 15:19
Tu by som sa aj tak unbanu nedočkal keďže mam 2 bany k CT a hned mam podmienku a permu lol.

qvsaa.
21-10-16, 15:46
Ok, takže to demo je moc veľká pičovina. Walater si mutol simona a chcel aby som dostal ban, simon púštal pesničky a ja som pískal do tých pesničiek, kukol som si len kúsok dema a stačí mi to, človek ktorý je retardovaný žiada o práva, lul.

Moje zákazy (mám permu):
https://ctrlv.cz/shots/2016/10/21/r87R.png

Pipove zákazy (nemá permu):
https://ctrlv.cz/shots/2016/10/21/NwSp.png

Britny
21-10-16, 16:09
Jestli Simon byl ns tak ho asi neuslyšíme, takže by to chtělo ještě se podívat na demo na ns. Ale jestli Simon pouštěl písničky po schovce a tys mu do toho notoval, tak je to nesmyslný ban. To by potom měl dostat i Simon ban, jak píše Burak. Jinak perma je v tomto případě dost - aji měsíc by byl. Za 2 bany k ct je fakt, že by neměla být žádná podmínka, protože tu xxx lidí mělo xxx zákazů k ct a za jak dlouho až dostali ban. Tím tě vyloženě nechci obhajovat, protože za rušení se i tak dává ban a pokud Zemi má nějaké demo, tak možná ty 2 týdny bych ti za to dala, ale permu asi ne.

qvsaa.
21-10-16, 16:12
Nie, nebol NS. Walater mi napísal že ho mal mute. A áno, ako Zemi písal robil som menší bordel, skákal som simonovi do rečí,..

Koprakek
21-10-16, 16:18
Jestli Simon byl ns tak ho asi neuslyšíme, takže by to chtělo ještě se podívat na demo na ns. Ale jestli Simon pouštěl písničky po schovce a tys mu do toho notoval, tak je to nesmyslný ban. To by potom měl dostat i Simon ban, jak píše Burak. Jinak perma je v tomto případě dost - aji měsíc by byl. Za 2 bany k ct je fakt, že by neměla být žádná podmínka, protože tu xxx lidí mělo xxx zákazů k ct a za jak dlouho až dostali ban. Tím tě vyloženě nechci obhajovat, protože za rušení se i tak dává ban a pokud Zemi má nějaké demo, tak možná ty 2 týdny bych ti za to dala, ale permu asi ne.


I kdyby byl NS, tak na tom nesejde, jde o to, kdo to točil, zda-li NS či Steam.

^SeaBi
21-10-16, 16:19
A příjde ti, že máš těch banu málo ? Žádnej normální hráč tolik banu nedostane, jestli ses nepoučil do teď, tak už nejspíš nikdy.

Britny
21-10-16, 16:20
STEAM_0:1:156988644 77.48.26.142 Můj fb je = J.Obršálek Simon měl steam, pravda, v tom případě nechápu to demo? Proč si mutne Simona co pouští songy a potom schválně natáčí jeho, když píská, to potom je jasné v demu je špatný qvsaa, když pointa byla že mu pískal do té hudby. zdá se mi to jako záměr vůči němu. Jako ano pokud rušil Simona, když ho zemi natáčel, měl to nahlásit, ale tento ban je prostě nesmysl.

qvsaa.
21-10-16, 16:26
SeaBi, banov mám dosť, ale zákaz k CT mam 2x tak nevidim dôvod podmienky. Niektorí majú 10x viac banov nez ja a podmienku nemajú. :D

ZeMi7
21-10-16, 16:33
Snad nebudu nechvalně známý jako kameraman. :D


Jinak na obhajobu zabanovaného. Podle toho, jak tu popisujete to demo, tak je ban uplná blbost a byl daný zbytečně. (Pokud byl ban udělen pouze na základě dema, kde je slyšet pískání.)

qvsaa.
21-10-16, 16:37
Díky za vyjadrenie. :)

Nakladana Okurka
21-10-16, 16:56
Nečekal jsem, že se snížíš k tomu, aby jsi tu začal házet špínu na ostatní, ale to už je pak jen tvoje reputace.
Pipa má zákazy, ale nevšiml jsem si, že by kvůli nějakému banu chodil na forko a vytvářel tu flejm jak prase. A víš proc? Protože má mozek, sklopí uši a uzná chybu. Ty jsi dostal jednu permu za provokování, dál se ti unban protože jsi prosíkoval o tom, jak už budeš hodnej, už to nikdy neudelas atd.. Posral jsi to a dostal jsi dalsi permu. V tu chvíli jsme s tím všichni souhlasili. Ale když jsi si přišel pro UB tak se všichni otočili proti Kopremu (až na Samča). A az teď vidím, že měl celou dobu pravdu. XX lidí se te tady zastávalo. Me nezajímá co to pískání bylo, jestli Simon zdržoval tak jsi měl dát hlášení, až přijdu domů kouknu na to demo ještě jednou a dam zákaz i tomu simonovi, ale ten to dostane na týden, protože ty jsi byl prostě v podmínce.
Každopádně jsi ukázal super charakter, že jsi začal vytahovat hráče, se kterými jsi jindy kamarád a ukazovat prstem. Kdyby ses radši zamyslel nad sebou.
Tohle je poslední můj post k tobě, ja viděl svoje, jeden admin uvedl, že jsi vyrusoval Simona. Nakonci reasonu to máš napsaný, prostě si nezasloužíš hrát za CT.

qvsaa.
21-10-16, 17:10
Sorry, ale s nikym na jb sa nebavím :) Špinu si môžem hádzať na koho chcem, dobre. Locknite to, vidim ako sa ľudia menia :)) Je to len tvoje vyjadrenie, ban mám neprávom ale to už nikto neberie do úvahy. :) Pekne si sa zmenil no :)) LOCK dík

Nakladana Okurka
21-10-16, 20:05
UB, omlouvám se za způsobené problémy můžeš hrát. Dělej si tam co chceš mě to je jedno

qvsaa.
21-10-16, 20:10
Lock dik ked ti to vadi ze mam ub daj mi permu s5 nechcem vas rozhadat

FizzyBubble
21-10-16, 20:29
No jo problémovej admin W0kurka, takovýto zbytečně dlouhý ban dát, to budu asi pořád připomínat v AF. Měl jsem o tobě lepší mínění, styď se, a pros boha o odpuštění, jinak skončíš v pekle ty hříšníku.

Byznis
21-10-16, 20:39
No jo problémovej admin W0kurka, takovýto zbytečně dlouhý ban dát, to budu asi pořád připomínat v AF. Měl jsem o tobě lepší mínění, styď se, a pros boha o odpuštění, jinak skončíš v pekle ty hříšníku.

neviem co je nanom problemove .... dufam ze toto si pisal ironicky lebo potom uz fakt asi prestavam chapat taketo komenty....a ktomu retardovi co ziadal o ub sa nevyjadrujem .... tu sa hra na neviniatko a pritom ci uz v hre alebo na steame je to cisty kok.... proti ub

The Frisco
21-10-16, 20:40
proti unbanu

Nakladana Okurka
21-10-16, 21:08
Ja uz jsem mu UB dal, protoze mě seřvala rada vyšších. K dementum fizzyum se nevyjadruju, to je kapitola pro Bohnice hadr
E: Jeste uvidime, to Zemiho demo

qvsaa.
21-10-16, 22:10
Nežiadal som o kompletný unban, chcem len skrátiť pretože ban dostanem aj tak, a to zo Zemiho dema.

ZeMi7
22-10-16, 12:08
To demo je bohužel buglé, takže mám jen toto, kde toho moc není.
http://leteckaposta.cz/149664129

qvsaa.
22-10-16, 12:59
na permu to podla mna neni, toto tam robi kazdy a ban nema nikto :D + bol vecer a malo hracov

Koprakek
22-10-16, 18:09
Ty už jsi fakt s prominutím na facku, jeden ti zruší permu, a hned dostaneš další ban a to neuběhlo ani 24h + obchazení.
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=199940
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=199966

qvsaa.
22-10-16, 21:18
Ja som neobchádzal, len som bol na inom steame :)

^SeaBi
22-10-16, 21:28
Jakej je v tom rozdíl ? :)

qvsaa.
22-10-16, 21:32
nebol som u CT, čiže som neobchádzal :)