PDA

Zobrazit normální verzi : Nová mapa - zm_redzone



ZombieBot
08-02-12, 15:14
Zdravim, udělal jsem novou mapu

je tam 8 kempů a z toho 1 "tajnej"... :D

32 spawnů, final.

Prosím o přidání.

Download: http://csko.cz/dema/upload/dir/zm_redzone.rar
EDIT: Pro kotla spawny, ať se s tim nemusíš dělat, jen to zkontroluj: http://csko.cz/dema/upload/dir/zm_redzone.spawns.rar


P.S.: Ty textury (zmb.wad, kappa.wad) nepatří do složky maps ale pouze do složky cstrike

SliZo
08-02-12, 16:48
Zdravim, udělal jsem novou mapu

je tam 8 kempů a z toho 1 "tajnej"... :D

32 spawnů, final.

Prosím o přidání.

Download: http://csko.cz/dema/upload/dir/zm_redzone.rar

P.S.: Ty textury (zmb.wad, kappa.wad) nepatří do složky maps ale pouze do složky cstrike

Velmi vydařena mapa,byl bych pro aby se zařadila.!

ZombieBot
08-02-12, 17:28
Tak co kotlíku? =)

ZombieBot
08-02-12, 17:46
Sry za DP, kotle, udělal jsem ti i spawny: http://csko.cz/dema/upload/dir/zm_redzone.spawns.rar

72 Virgins
09-02-12, 13:33
Mega obrovská - takže odnekud někam přeběhnout trvá tejden
Hodně kempů - Je jich moc navíc daleko od sebe, takže se na ZM čeká jako na ježíška
Ale uplně největší chybou je mraky chyb v texturách, různý díry.
Stejně špatná práce jako na tý kotelně. Prostě všechno je obrovský.

No a hodnocení hráčů propadla většina dala ujde nebo že je špatná.

Já prostě nemůžu jinak. Takováhle mapa se dá spíchnout za hodinu. Nedá se jí upřít nápad. Některý kempy sou fakt prima. Ale prostě je to odfláknuté se spoustou chyb navíc nudná když se na zm čeká půlku celýho kola.

Podle mě ZM na kotelně je nej určitě ve střední evropě a mapy šitý horkou jehlou tam prostě nepatří.

Navíc tvoje hlášky jako že jedna z nejoblíbenějších map zm_virgins se ti osobně nelíbí prostě není odpověď na konstruktivní kritiku. Trvalo dva měsíce než se ZM virgins pustila na server, prostě tvůrci nechtěli vypustit něco takovýho jako je kotelna a tohle.

Máš dobrej nápad, ale prostě jako pečlivost, nebo kritika to se vůbec s tebou spojovat nedá. U všech map jsem ti řikal je to obrovský a ty to příště uděláš ještě větší, ještě více kempů a ještě více chyb.

ZombieBot
09-02-12, 13:56
Mě kritika nevadí, ale stačí to napsat jednou. Včera zase 3x zasebou yvjrálo vote, že se líbí, potom několikrát, že ujde a pak 3x že se nelíbí. Mapu jsem dělal průběžně 3 dny. zm_bageta se dá například spichnout za hodinu.

zm_virgins se mi nelíbí, pač tam neni žádnej dobrej kemp. Taky se mi velikostně nelíbí tuším target, nebo jak se jmenuje. Ale je mi to fuk, prostě jí hraju.

Klidně si obě ty mapy zm_kotelna a zm_redarea smažte, mě je to fuk. Já je dělám pro zábavu.

zm_afterbase je celosvětově hraná a oblíbená mapa a ta velká nebyla. Ale na tvojí žádost se zrušila, pač jsi nemohl lovit.

72 Virgins
09-02-12, 17:46
zm_afterbase a víš to dobře se stáhla, protože tam umírali lidi aniž by je nakazila zombie prostě umřeli byl tam bug. Nevim jestli přímo v mapě, nebo kvůli tomu kam rozmístil Kotel spawny. Za mapu tam umřelo tak pět šest lidí a to je hodně.

Pokud budeš lhát o nějakym lovu když se to odstranilo kvůli bugu tak se spolu dál nemusíme bavit.

ZombieBot
09-02-12, 17:58
zm_afterbase a víš to dobře se stáhla, protože tam umírali lidi aniž by je nakazila zombie prostě umřeli byl tam bug. Nevim jestli přímo v mapě, nebo kvůli tomu kam rozmístil Kotel spawny. Za mapu tam umřelo tak pět šest lidí a to je hodně.

Pokud budeš lhát o nějakym lovu když se to odstranilo kvůli bugu tak se spolu dál nemusíme bavit.

Umírali při lovu kvůli spawnům. Když byli v kempu tak ne.

HaX-sKiLLeR
15-02-12, 18:06
Sry ze sa k tomu trošku neskôršie vyjadrujem ale mne sa ta mapa tiez nepáči a ani ma nebaví.
Je moc velká je ešte väčšia než zm_kotelna_b2 a to je už dosť zlé.
A Zombiebot ty robiš mapy na zm ale pritom som ťa už asi viac ako mesiac na zm nevidel

ZombieBot
15-02-12, 20:29
Já tebe taky ne, to je dobré.

HaX-sKiLLeR
16-02-12, 15:44
Však si ma ani nemohol videt keď tam ani nechodíš...

ZombieBot
16-02-12, 17:17
Já když dostanu nápad, tak udělám mapu. Hraju tam, ale ne až tak často.