PDA

Zobrazit normální verzi : mohli by ste mi ho skrátiť



DomKo
08-02-12, 14:25
Zdravím dostal som ban kúsok právom lebo moj brat je admin a odskočil si na WC a povedal nak sa hrám a hráč bubu prišiel a povedal mi že má problemi s vip tak som chcel pomoct a dostal som ban za vydávania za admina,ale moj brat je admin ale ja som si zmenil nick, a chcel som mu pomocť bubovy,takže aspoň skrátiť alebo vymazať ban!!!
Hráč skillericek
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:30741301
IP adresa skrytý
Udělen 08-02-2012 - 14:20
Délka BANu 10080 minut
Vyprší 15-02-2012 - 14:20 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 23 hodin 58 minut ještě zbývá )
Důvod Nevydavej se za admina
BAN dal Admin bubu (ZEUS)
BAN dal Server Kotelna - Deathrun | csko.cz (deathrun_dojo)
Předchozí bany 10

grEy
08-02-12, 14:57
Ked som si precital nazov temy, tak som sa ju najprv bal otvorit.

djkofi
08-02-12, 15:13
to je pane frajer :D tolik lží v tak kratkym textu a ještě ta hloupost si myslet, že se to nedá dohledat :) pěkně Die si zafakeoval s nickem :DDD


to je pane frajer :D tolik lží v tak kratkym textu a ještě ta hloupost si myslet, že se to nedá dohledat :) pěkně Die si zafakeval s nickem :DDD

PS: jestli ho chceš zkrátit, tak se stav, táta koupil novou motorovou pilu, to bude hned :D

EDIT by Charon: Kofi, edituj si príspevky. A quote sám seba... :D

ZombieBot
08-02-12, 15:34
PS: jestli ho chceš zkrátit, tak se stav, táta koupil novou motorovou pilu, to bude hned :D


Myslím, že nato stačí nůžtičky pro první třídu..

ZEUS
08-02-12, 16:35
Zdravím dostal som ban kúsok právom lebo moj brat je admin

mohli by ste mi ho skrátiť:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbu p:
Tak tohle mi nedělej :D

Kdyby si měl bratra, tak by měl steam, což ty nemáš. Nejsi admin, tak se nemáš co ozývat na moji otázku.

3k a Jerry
08-02-12, 17:00
Ten už tvrdí odjakživa na capturu že jeho bratr je admin , vždycky to tam do nás rozpálil..

ZEUS
08-02-12, 17:06
Tohle mi poslal přes PM.

hej ja ti to poviem
počúvaj ZEUS ok nik není admin ale ja som myslel že keď si dám nick tak to je vydávanie za admina,vieš Counter Strike hrávam necelý mesiac a mám sa čo učit,som ešte začiatočník tak promiň a či by si mi ten ban neskrátil alebo vymazal,už som poučený nevydávať sa za admina ďakujem

Promin, ale unban ti nedám. To by mohli přijít další zabanovani a říct, že se ponaučili a byl by chaos. Počkej si týden.

A příště piš sem a ne přes PM.