PDA

Zobrazit normální verzi : Gta Sa:Mp Shuffle party



^Smd^
08-02-12, 18:32
Nový server Gta Sa:Mp (multiplayer)....
název:Shuffle Party
Mód:Democration city
Mapa:San Andreas
Pobere hráčů:0/50 (ešte se zvýší kapacita)
stránky: :censored::censored::censored::censored:
Facebook:Shuffle party
Tento server je nový ale furt se zlepšuje více na stránkach :)
váš SmD

^Smd^
11-02-12, 16:41
Koment:D

ZombieBot
12-02-12, 10:47
Nehledáte pawno scriptera? :D Ne, kecam, nemam nato čas a ani chuť. sa-mp jsem kdysi hrával, ale podle mě je to už mrtvé.

^Smd^
12-02-12, 10:55
není to mrtvé

grEy
12-02-12, 11:38
Tiez som to kedysi hraval, ale mal som slaby net a lagovalo mi to. Navyse ma neskutocne srali ti kolotocari s upilovanymi, co behali do kruhu a bezhlavo strielali. Na to, aby to bola zabava hrat treba server, kde je stale aspon 50 ludi, neseka to a hra sa napriklad v jednom meste, alebo hlavne v jednom. (gang wars, real life alebo aj oboje, to je fuk)

^Smd^
12-02-12, 12:13
grey unás se toto neděje ale potřebuje me lidi když tak přijď te si zahrát Democratic city :shuffle.mzf.cz
akdyž tak pozvěte kámoše :)

ZombieBot
15-02-12, 08:26
Já jsem nascriptoval svůj RP mod kdysi, ale amx ani pwn už nemám. :-/ Mělo to přes 21 000 řádků :D

hanibal 96
15-03-12, 19:35
Vim že to sem nepatří, ale nechci zkládat nové téma.

Taky hraju GTA SA ale mům takový problém.Nevím jestli s tímto problémem máte zkušenost.Zkoušel jsem napsat na GTA SA fora ale nikdo nic neodepsal.
Můj problém je takový.Když vejdu vejdu do domu od své prítelkyně v GTA SA tak se hra vypne a objeví se okno jestli chci nebo nechci odeslat zprávu o chybách.
Tak NWM co stim.

KuTyL
08-09-12, 10:52
Adminov nehládate?Vlastnil som vlastný sa-mp server,skusenosti s gta mam velké :D amx ovládam :D keby niečo PM :D