PDA

Zobrazit normální verzi : Gdq



Dwane Dibbley
08-02-12, 20:08
<19:55:10> "karl0s"
: tys mi presunul roomku?
<20:00:21> "GoldaQ*"
: jo a budu to delat neustale :)
<20:00:23> Chat partner has closed the conversation
<20:00:55> "karl0s"
: co na to rict, chcipni



<20:05:21> You were banned for 1 day from the server by "GoldaQ*" (co na to rict, chcipni)
<20:05:21> Disconnected from server

Bude se něco dít? To už je poněkolikátý, co mi někdo (GDQ) bezdůvodně smazal/přesouval roomku na ts.

Kotle, uvědom si, komu ty práva tam dáváš.

Nechci unban

MAGi
08-02-12, 22:22
Chudak karlos, neublizujte mu.

Dwane Dibbley
09-02-12, 21:34
so?

MAGi
09-02-12, 21:48
so?

Jen to dobre :*

GoldaQ*
09-02-12, 21:56
Udelal jsem to jednou a nejsem na tebe zvedavej, a davej si pozor na tu tvoji nevymachanou hubu... co vic k tomu dodat....

Dwane Dibbley
09-02-12, 22:00
Udelal jsem to jednou a nejsem na tebe zvedavej, a davej si pozor na tu tvoji nevymachanou hubu... co vic k tomu dodat....

takže ty s moji roomkou můžeš jebat beztrestně a když tě pošlu do prdele, chytíš rapla a banuješ, co si o sobě vůbec myslíš ty šašku počmáranej?

72 Virgins
09-02-12, 22:07
Kotle, uvědom si, komu ty práva tam dáváš.
JJ kotel se v právech občas sekne... pravda ty jsi jeden ze zářných příkladů... ale chyba byla napravena.
No Kotel je jen člověk no a i on občas udělá chybu. Kdo ne že....
Srát se do admina slovy chcípni apod může mít následky. Každej admin reaguje jinak to víš.

Dwane Dibbley
09-02-12, 22:07
JJ kotel se v právech občas sekne... pravda ty jsi jeden ze zářných příkladů... ale chyba byla napravena.
No Kotel je jen člověk no a i on občas udělá chybu. Kdo ne že....
o tvůj trapnej názor tady nikdo nestojí, takže se vytrať, blbečku

72 Virgins
09-02-12, 22:10
No tak sis chudáčku postěžoval a ještě jsi stihl urazit admina. Jsi pašák.
Vedoucí ve vašem ústavu na tebe musí bejt pyšnej.

Dwane Dibbley
09-02-12, 22:10
No tak sis postěžoval a urazil admina. Jsi pašák.
Vedoucí ve vašem ústavu na tebe musí bejt pyšnej.

věříš, že tvoje posty tady jsou úplně pointless a akorát se ještě víc ztrapňuješ?

72 Virgins
09-02-12, 22:12
Ty se na mě zlobíš že jo....
Ale Karlos má pravdu .. Zlej Godlaq Zlej, jestli budeš ještě otravovat děti Goldaqu tak si na tebe došlápnu. ;)

Dwane Dibbley
09-02-12, 22:15
Ty se na mě zlobíš že jo....
Ale Karlos má pravdu .. Zlej Godlaq Zlej, jestli budeš ještě otravovat děti Goldaqu tak si na tebe došlápnu.

tys byl ten, kdo začal otravovat ohledně držení se topicu, když si dostával naloženo, a teď tu meleš hovna sám

72 Virgins
09-02-12, 22:17
Hele zastal jsem se tě a vynadal Goldaqovi... tak co po mě ještě chceš? Já už nevim jak se stát tvim kamarádem. Ani utěšit tě nedokážu když si tu postěžuješ... popláčeš.... sem kámoš nahovno já to vim. Tak mi odpusť

Dwane Dibbley
09-02-12, 22:19
dobře všichni víme, že to byl jen jeden z mnoha tvých trapných pokusů o vtip, gehehe not funi

72 Virgins
09-02-12, 22:20
Ty sis postěžoval. Já Goldaqovi vynadal. My dva jsme to urovnali jako kámoši takže můžeme lock?

Dwane Dibbley
09-02-12, 22:23
Ty sis postěžoval. Já Goldaqovi vynadal. My dva jsme to urovnali jako kámoši takže můžeme lock?

Tvoje vynadání nemá žádnou váhu, to musí udělat někdo s vyšším IQ a hodností.

72 Virgins
09-02-12, 22:25
Hele no vážně.
Podle tebe se Goldaq provinil... dejme tomu
Tys urazil admina cože je proti pravidlům.
Takže to uděláme jako kámoši.
Ty zapomeneš na Goldaqa, já nebudu vyžadovat ban za urážku admina

No a nakonec můžeme bejt zase kámoši, Karlos a Virgins procházejí Gaybary a pijou do rána, stará známá dvojka, před kterou se třese každá zadnice. Co řikáš?

Dwane Dibbley
09-02-12, 22:28
Hele no vážně.
Podle tebe se Goldaq provinil... dejme tomu
Tys urazil admina cože je proti pravidlům.
Takže to uděláme jako kámoši.
Ty zapomeneš na Goldaqa, já nebudu vyžadovat ban za urážku admina

No a nakonec můžeme bejt zase kámoši, Karlos a Virgins procházejí Gaybary a pijou do rána, stará známá dvojka, před kterou se třese každá zadnice. Co řikáš?

Pro mě je urážka považovat tě za kamaráda, ban tentokrát požadovat nebudu, ačkoliv už to není poprvé. Za nepřímý označení za gaye bych taky nemusel zůstat v klidu. Co říkáš?

72 Virgins
09-02-12, 22:29
Pořád tvojí fotku nosím na srdíčku.
Naší lásku nezatajíš ani fingovanou roztržkou, kterou tu oba hrajeme....
http://s7.postimage.org/5g29fykev/karlos.jpg (http://postimage.org/image/5g29fykev/)

Dwane Dibbley
09-02-12, 22:30
A věc vyřešená není, dokolečka dokola mi někdo přesouvá roomku dolu nebo jí maže, já chci vysvětlení a ne se dozvědět, že mam nevymáchanou hubu (mimochodem stejně urážlivá věta se vyskytla v reasonu).
Chci mít svojí roomku na pevně hore, tak, jak byla a né, že to bude zase nějakýmu gdQovi překážet a pošle jí do věčných lovišť.

72 Virgins
09-02-12, 22:32
já chci vysvětlení a ne se dozvědět, že mam nevymáchanou hubu
Tak tady se Karlose musím zastat, protože on má hubu vymáchanou a to můžu dosvědčit a odpřísáhnout.

Dwane Dibbley
09-02-12, 22:34
Možná by se to řešilo rychlejc, kdybys sem necpal svoje ubohý džouky z pravý a levý kapsy a nezasíral celej topic.



Pořád tvojí fotku nosím na srdíčku.
http://s7.postimage.org/5g29fykev/karlos.jpg (http://postimage.org/image/5g29fykev/)
rozesmála mě :)

Charon35
09-02-12, 22:35
Za nepřímý označení za gaye bych taky nemusel zůstat v klidu. Co říkáš?

njn, od Juroba to znie tak....lepšejšejšé. Gayu! ;)

No tak máš roomku dole a nie hore. Raz sme nahore, raz dole. Či čo, to je ako už začiatok 2012 Apocalipsa? :-O Hádam nie... :)

72 Virgins
09-02-12, 22:37
No a vidíš. Taky bych se mohl cítit naštvanej jako ty. Celou dobu se ti tu snažim pomoct a dokonce ti odpustim urážku admina a ty pořád hledáš nějaký mouchy.
Tak prostě odpust Goldaqovi jako já tobě a vlákno je vyřešený.
Roomky řešit nebudu. Protože nechci bejt označenej za rasistu.

Edit: I když mě by taky štvalo kdybych při sexu měl Romku nahoře a někdo mi jí pořád přesouval.

Dwane Dibbley
09-02-12, 22:42
Roomky řešit nebudu. Protože nechci bejt označenej za rasistu.

hhhh xDDD kua ogm :DDD twl

btw, taky tu mam jednu tvoji z archivu :-)

http://i44.tinypic.com/20ia0kx.jpg

72 Virgins
09-02-12, 22:44
Ale ta už je hodně stará tady mam ještě fousy. Teď si pěstuju hnízdo jinde, chci bejt jako Zohan a mít v kalhotách furt teplíčko.

GoldaQ*
10-02-12, 02:51
Jestli si ty sasku myslis, ze si na ts budes moct delat co chces, tak si na velkem omylu. Bylo to jednou a upozornil jsem te uz dopredu. Na takovy :censored: jako si ty vazne nemam cas ani naladu. Taky tam tu mistnost nemusis mit vubec.... Kazdy vime co si zac, a ja ti to trpet nebudu. A pokud chces mluvit o inteligenci tak zacni u sebe. Jinak dekuji za vyjadreni k banu a tesim se na dalsi...:censored:

Dwane Dibbley
10-02-12, 07:17
Jestli si ty sasku myslis, ze si na ts budes moct delat co chces, tak si na velkem omylu. Na takovy zmrdy jako si ty vazne nemam cas ani naladu. , a ja ti to trpet nebudu. A pokud chces mluvit o inteligenci tak zacni u sebe. Jinak dekuji za vyjadreni k banu a tesim se na dalsi...:censored:

Zmrd seš tady akorát ty, když nepřekousneš jednu roomku na ts navíc, ještě k tomu nad VELKÝM PÁNEM GDQ, co to je za drzost mít roomku nad nim že jo? Vždyť on je vládce celýho tska.



Kazdy vime co si zac

Povidej, rád si vyslechnu nový zaručený infa, napřed se ale řádně podivej do sebe a uvidíš, co jsi zač ty.


Taky tam tu mistnost nemusis mit vubec....

O tom snad bude rozhodovat jen Kotel na né nějakej blbeček.


A pokud chces mluvit o inteligenci tak zacni u sebe.

Napiše člověk, kterej ani roomku nad sebou nepřekousne.


@moderators

Je krásně vidět, jak na adminy, co píšou offtopic (vagins) řádně serete, udělat to někdy z mých kámíků tak už šaháte na ban & cleaner.

sILV3
10-02-12, 10:58
Ban viem prečo si dostal, dostal by si ho snáď od každého admina. Ale stále som tu nevidel, prečo sa ti presunula/zmazala miestnosť.

Kotel
10-02-12, 11:55
Ban viem prečo si dostal, dostal by si ho snáď od každého admina. Ale stále som tu nevidel, prečo sa ti presunula/zmazala miestnosť.
Protože měl místnost nad jeho místností.