PDA

Zobrazit normální verzi : Facebook



3k a Jerry
09-02-12, 16:21
Zdravím,
Tohle vlákno sem založil aby ste sem mohli vkládat nejlepší perličky z FB , emo příběhy, ne!! :-** si nejkrásnější!, mucQaté venky, kdo si myslí lajk a popřípaďě foto Duck face..apod..
Takže :

1.Hrala som si na odvážnu. Tvrdú. Bezcitnú. Nekompromisnú. Taká nie som. Som citlivá. Prežívam to. Milujem. Túžim. Bojím sa. Ale idem si za svojim. Je to akoby sme boli dve. Jedna ma ničí a tá druhá ma ťahá nahor. A milujem obe. Tajomstvom šťastného života je prežiť každé sklamanie s úsmevom na tvári. :)

2.--> Postel.. :P*
Se slzami v očích.. :'(( :'(

3k a Jerry
09-02-12, 16:34
Už kolikrát sem si chtěl vymazat facebook, ale když ICQ a Skype ustoupil , tak nikoho jinde neseženete ...
Kde sou ty časi když bylo Lide a Libimseti tam se dávaly fotky a psalo se inde :(

3k a Jerry
09-02-12, 16:47
jn spoluzaci , to byla klasika ..
Já si pamatuju že ze spolužačků sme měli první dva facebook a zbytek třídy vůbec nevědel co to je, ale pak to objevili lidi kteří si z toho dělali foto galerii jako Jurob taky na foru a vznikl z toho TardBook..

ZombieBot
09-02-12, 17:04
Facebook byl původně pro komunikaci mezi vysokoškoláky. Potom se to změnilo na komerční sračku největšího kalibru. Facebook bych zrušil, to radši napíšu nějakej komunikátor, jako ICQ... Ultradmnce.

Lynviy
09-02-12, 17:14
ICQ+Skype - najväčšie sračky neznášam ich. Vkuse treba blbé aktualizácie spomaľuje to PC a takmer sa to ani nedá vypnúť. A to ešte nehovorím o tom, že ti po inštalácií rozhodia celé nastavenie browseru, desktop atď.

Musíš to umět dobře nainstalovat ;).

ZombieBot
09-02-12, 20:41
Tak používej alternativy pro ICQ jako je třeba QIP, Pidgin, Miranda, atp..

3k a Jerry
09-02-12, 21:11
Ale no tak pánové, já sem to založil pro legraci aby sme se nečemu zasmálí co teď na facebooku letí a vy se tu fajtíte ..

hanibal 96
10-02-12, 11:40
Facebook je na nic a vždy bude.

3k a Jerry
10-02-12, 13:43
A přesto kolik lidí se bez něj neobejde ..

ZombieBot
10-02-12, 14:42
A přesto kolik lidí se bez něj neobejde ..

Mají telefony? Maj. Tak ať si tu knihu ksichtů strčí do prdele.

3k a Jerry
10-02-12, 15:33
Za sms se platí za facebook ne ..

ZombieBot
10-02-12, 16:31
Za sms se platí za facebook ne ..

Za internet se platí. Neochraňuj tu sračku, jinak tě nebudu mít rád! :D

3k a Jerry
10-02-12, 17:09
Taky nemám rád když se tam píše co nemá ani ho nijak neobhajuju, ale když někoho sháníš tak pouze FB .. Většinu lidí chytíš spíš na FB než na mobilu.
Už aby Anonymus něco vymyslel a staré ICQ bylo zpět ..

FNiS laoJz joofla empší
12-02-12, 21:55
facebook je súčasť plánu, pri ktorom chce pár jedincov kontrolovať celý svet. keď budú môcť kontrolovať internet, budú môcť cenzúrovať všetko, čo by bolo zamerané proti vláde a tak by sa nemohli jednoducho šíriť informácie. ľudia by si medzi sebou mohli písať, ale nič hromadné, čo by nebolo kontrolované, by nebolo možné rozposielať. potom by spravili niečo, proti čomu by bolo dôveryhodné poskytnúť čipy a NWO a keď by už bolo všetko pod kontrolou, nebolo by nutné zakrývať agresiu, tak isto ako ju neskôr nezakrýval Hitler. americká armáda by mohla spraviť oveľa väčšie škody, ako spravil Hitler.

JagermeisteR
12-02-12, 22:07
facebook je súčasť plánu, pri ktorom chce pár jedincov kontrolovať celý svet. keď budú môcť kontrolovať internet, budú môcť cenzúrovať všetko, čo by bolo zamerané proti vláde a tak by sa nemohli jednoducho šíriť informácie. ľudia by si medzi sebou mohli písať, ale nič hromadné, čo by nebolo kontrolované, by nebolo možné rozposielať. potom by spravili niečo, proti čomu by bolo dôveryhodné poskytnúť čipy a NWO a keď by už bolo všetko pod kontrolou, nebolo by nutné zakrývať agresiu, tak isto ako ju neskôr nezakrýval Hitler. americká armáda by mohla spraviť oveľa väčšie škody, ako spravil Hitler.

A teraz tú o Popoluške.

FNiS laoJz joofla empší
12-02-12, 22:09
Ahahah

JagermeisteR
12-02-12, 22:24
ICQ+Skype - najväčšie sračky neznášam ich. Vkuse treba blbé aktualizácie spomaľuje to PC a takmer sa to ani nedá vypnúť. A to ešte nehovorím o tom, že ti po inštalácií rozhodia celé nastavenie browseru, desktop atď.

So Steamom je viac problemov ako s ICQ a Skype dokopy, ale to NS ako ty nemoze vediet.

Intenzo
03-03-12, 02:40
+1
-1

taanzo
03-03-12, 18:29
Většinu lidí chytíš spíš na FB než na mobilu.

Tak to je totální hovadina.


Už aby Anonymus něco vymyslel a staré ICQ bylo zpět ..

Když nevíš kdo to jsou Anonymus tak sem nepiš takovýhle sračky o tom, že něco udělaji s ICQ, zkus se podívat na youtube - Anonymous CZ.

Rixie
03-03-12, 19:08
taanz0 strafehack is back? w0w

taanzo
03-03-12, 19:09
taanz0 strafehack is back? w0w

Nevím proč se do mě začínáš navážet, ano, měl jsem hacky, ale na lanu, a to je rozdíl, a nechci se s tebou o tom bavit, protože si budeš stejně mlet ty svoje hovna. Jo a, Ahoj.

Rixie
03-03-12, 20:02
Nevím proč se do mě začínáš navážet, ano, měl jsem hacky, ale na lanu, a to je rozdíl, a nechci se s tebou o tom bavit, protože si budeš stejně mlet ty svoje hovna. Jo a, Ahoj.

Dělám si jen prdel :). Pokud si to pochopil tak, že to myslím vážně, tak promiň, ale to, že si zapl už mi je dávno celkem jedno :D.

Pepik.skill
03-03-12, 20:06
Hlavně že Mark je ve spojení s Anonymus l0w~

yadort
10-05-12, 21:33
jo,a hlvně nesnášám ty aplikace kdo je tvůj milašek :D "LoL"
jedna tam furt dáva fotky deně 2-5 a furt si krásná :**
"take pičoviny" :D

Angerf!st
10-05-12, 22:18
jo,a hlvně nesnášám ty aplikace kdo je tvůj milašek :D "LoL"
jedna tam furt dáva fotky deně 2-5 a furt si krásná :**
"take pičoviny" :D
nesnasis je protoze nejses jeji milacek?


ICQ+Skype - najväčšie sračky neznášam ich. Vkuse treba blbé aktualizácie spomaľuje to PC a takmer sa to ani nedá vypnúť. A to ešte nehovorím o tom, že ti po inštalácií rozhodia celé nastavenie browseru, desktop atď.
asi mas blby stroj s windowsem 3.11



Člověk potřebuje minutu na to, aby se mu někdo začal líbit. Hodinu, aby ho správně odhadl. Den, aby se do něj zamiloval, ale celý život, aby na něj zapomenul!


Jestli jsem ti nějak ublížila, nebo ti něco řekla, tak se ti za to omluvám, ale nevím o ničem, že bych udělala. Ztratila jsem člověka, který byl jako můj bratr a to jenom kvůli tomu, že jsem prý na tebe hnusná. To že se neznáme a proto se nebavíme, neznamená, že jsem na tebe hnusná. Ale co, nebudu to řešit. Takže se ti tu "VEŘEJNĚ OMLOUVÁM". ^^



zaver
icq a skype jsou o komunikaci ale tenhle facebook je o psaní takovych primitivnich vet nez o komunikaci.




Je to každého názor. Nemôžeš niekomu vnucovať alebo nadávať za to že nemá FB alebo skype. Ja osobne FB nemám lebo to nepotrebujem skype mi v pohode vystačí keď je to na dlhšie tak si zavoláme.
mne tez staci skype ale on ma asi dost blby stroj ze to napsal. jsem zvedav jaky stroj ma.

Shinigami
10-05-12, 22:22
Je to každého názor. Nemôžeš niekomu vnucovať alebo nadávať za to že nemá FB alebo skype. Ja osobne FB nemám lebo to nepotrebujem skype mi v pohode vystačí keď je to na dlhšie tak si zavoláme.

yadort
18-05-12, 14:55
presne

Morgann
18-05-12, 15:02
Si tak

Amazing-Zajic
18-05-12, 18:29
:D http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3242272023197&set=a.1308139271087.2039478.1458748570&type=1&theater