PDA

Zobrazit normální verzi : [11.12.2016] Paintball turnaj 3v3 - Diskuze



Baxo15
27-10-16, 17:46
Demá,protesty,otázky,návrhy, alebo nejaké nejasnosti pište do tohto threadu.

INFO O TURNAJI. (http://csko.cz/forum/showthread.php?52251-11-12-2016-Paintball-turnaj-3v3&p=424266&viewfull=1#post424266)

The Frisco
27-10-16, 18:03
někdo do týmu?

^SeaBi
27-10-16, 18:04
klidně střelím :D

Niko97971
27-10-16, 19:31
Kľudne zahrám, pm :D

stoulant
28-10-16, 08:04
Zahrál bych, PM

Mr.BlackDay
04-12-16, 19:57
Hľadám 2 ludí PM

Baxo15
06-12-16, 13:33
Serus, chcete 1 hit alebo 2 na turnaji? :shifty:

ixper
06-12-16, 14:47
1 hit

Permabanned
09-12-16, 19:17
Hej, Baxo, název týmu Je to vo hviezdach nikde nevidím v přihlášených týmech, hádám, že to je tvůj tým, ale v přihlášených je pouze Legends never die. Takže si hodíme diskvalifikaci, ne? Když není nikde v přihlášených v diskusi přihlášení to sice máš, ale tu už ne. Žádná taková změna není zaznamenána. Jak mi to odůvodníš? Smažeš mi komentář, nebo to ještě na rychlovku editneš..? Nebo prostě už přiznáš, že nejsi tak chytrý a přijmeš diskvalifikaci, že jsi si prostě neuvědomil nebo nestihl uvést změnu..? :)

Baxo15
09-12-16, 19:19
zmeny v teamoch su stále povolené môj zlatý. :)

Permabanned
09-12-16, 19:22
Dobře, takže bych se mohl v pohodě teď taky přejmenovat? :) A přihlášených týmech to bude vypadat jinak..? A nemusíš mě tak dojemně oslovovat, ve vaší orientaci to možná tak platí, u mě ne. :) Co aspoň si to teda editnout tam, když se to může? :)

^SeaBi
09-12-16, 19:22
Hej, Baxo, název týmu Je to vo hviezdach nikde nevidím v přihlášených týmech, hádám, že to je tvůj tým, ale v přihlášených je pouze Legends never die. Takže si hodíme diskvalifikaci, ne? Když není nikde v přihlášených v diskusi přihlášení to sice máš, ale tu už ne. Žádná taková změna není zaznamenána. Jak mi to odůvodníš? Smažeš mi komentář, nebo to ještě na rychlovku editneš..? Nebo prostě už přiznáš, že nejsi tak chytrý a přijmeš diskvalifikaci, že jsi si prostě neuvědomil nebo nestihl uvést změnu..? :)

Nemáš lepší věci na práci ? Dělalo to hodně organizátoru, co pořádali svůj turnaj, takže nevidím důvod, proč by se to mělo kvůli tobě změnit.

Permabanned
09-12-16, 19:26
Co se má kvůli mně měnit? :) To, že si někdo někde zapomněl něco editnout? :) Pokud se nepletu, toto moc organizátorů nedělá. A ne, jsem znuděný nerd, co jenom sedí u PC a hraje csko, takže opravdu nemám lepší věci na práci. :) Ještě něco? Pouze jsem upozornil na to, že když už si teda někdo změní název, tak to má zapsat i tam, kam to patří, aby se v tom dalo vyznat, když už to je tedy povolené. Považuji tvůj komentář opravdu zcestný. :D

Baxo15
09-12-16, 19:27
Dobře, takže bych se mohl v pohodě teď taky přejmenovat? :) A přihlášených týmech to bude vypadat jinak..? A nemusíš mě tak dojemně oslovovat, ve vaší orientaci to možná tak platí, u mě ne. :) Co aspoň si to teda editnout tam, když se to může? :)

To poriešim potom.. Nemôžem riešiť všetko naraz vieš? :O


Jo, ty toho máš tolik, že změnit jeden název zabere takovou dobu.. :O
Editnuto. snad spokojný.-

Permabanned
09-12-16, 19:29
Jo, ty toho máš tolik, že změnit jeden název zabere takovou dobu.. :O

Permabanned
09-12-16, 19:49
To poriešim potom.. Nemôžem riešiť všetko naraz vieš? :O


Editnuto. snad spokojný.-

Ďakujem. :) Už áno, mohu jít v klidu spát.

Burak1
11-12-16, 16:23
Zaprvé bychom chtěli vědět, jaký důvod jste měli k měnění freeze timu... Máme na něho právo, 100x jsme vám to ve hře říkali.
Zadruhé bychom chtěli vědět, kdo je tento hráč 3 Chas mro kar VALVE_0:0:229888699 178.40.221.253 SK podle rozpisu hrát nemá a nikdo se nás na hosta neptal.
Zatřetí bychom chtěli vidět demo od hráče nonserviam.

E: Už jsem to říkal i minulý turnaj, opět se to stalo s tím freeze timem... Potí se nám ruky (mě pořád) a ani nemáme těch 10 sekund na to si je utřít, supr.

Mr.N0b0dy
11-12-16, 16:28
Zaprvé bychom chtěli vědět, jaký důvod jste měli k měnění freeze timu... Máme na něho právo, 100x jsme vám to ve hře říkali.
Zadruhé bychom chtěli vědět, kdo je tento hráč 3 Chas mro kar VALVE_0:0:229888699 178.40.221.253 SK podle rozpisu hrát nemá a nikdo se nás na hosta neptal.
Zatřetí bychom chtěli vidět demo od hráče nonserviam.

E: Už jsem to říkal i minulý turnaj, opět se to stalo s tím freeze timem... Potí se nám ruky (mě pořád) a ani nemáme těch 10 sekund na to si je utřít, supr.

:laughing1::laughing1::laughing1::laughing1::laugh ing1::laughing1:

Burak1
11-12-16, 16:29
Jako ale je to pravda :D kdybys mě znal, věděl bys :D

Samco
11-12-16, 16:31
To bude ixper, len on hráva z 2 PC ak sa nemýlim a Baxo to tam zrejme zabudol pripísať. Freeze time nie je potrebný a pokiaľ druhý team sa s vami nedohodol a nechcel freeze time, tak sa musíte prispôsobiť.

Permabanned
11-12-16, 16:33
Vzhledem k tvému výkonu, Buraku, bych řekl, že ty jsi se zrovna moc nezapotil. :) A pokud někdo chce freeze time a někdo ne, tak se máš dohodnout, žiješ v demokratické společnosti, ovšem tvoje neustálé měnění freeze timu během hry připomínalo spíše nacismus, než dohodu.

FeanorJ
11-12-16, 16:34
https://ulozto.sk/!NDPJ8lXIAP7K/daron2-dem

heslo : daronjekral

Burak1
11-12-16, 16:36
Já nechápu, co je za problém ho mět zaplý. Freeze time je potřebný, pro mě určitě je. Kdyby se to řešilo podle toho, že druhý team nechce, že jsme stejně na ts, potom proč bývá freeze time na classicu? Kdybychom se domluvili na tom, že freeze time nebude, ok, ale když už jeden team řekne, že ho potřebuje, má se nechat, jak všude jinde.

Mr.N0b0dy
11-12-16, 16:41
Já nechápu, co je za problém ho mět zaplý. Freeze time je potřebný, pro mě určitě je. Kdyby se to řešilo podle toho, že druhý team nechce, že jsme stejně na ts, potom proč bývá freeze time na classicu? Kdybychom se domluvili na tom, že freeze time nebude, ok, ale když už jeden team řekne, že ho potřebuje, má se nechat, jak všude jinde.

To bude kvůli spawnům, promýšlení kdo kam půjde, kdo chce drop, někdo nakupuje pomalu apod. Pochybuju, že toto se zrovna řeší na nějakém bačivočkovém turnaji :D

TheRockO.o
11-12-16, 16:44
Prečo by sme sa mali prispôsobiť my im a nie oni nám ešte k tomu keď sme vyhrali knife.

Burak1
11-12-16, 16:47
To bude kvůli spawnům, promýšlení kdo kam půjde, kdo chce drop, někdo nakupuje pomalu apod. Pochybuju, že toto se zrovna řeší na nějakém bačivočkovém turnaji :D

Promýšlení kdo kam půjde je i na pb.

Mimochodem. Už jen ten knife mě přesvědčil, že se s vámi nebude dát normálně bavit. Řekl jsem, ať chvilku počká a už z toho byl problém.

E: Jinak gratuluji k výhře.

ixper
11-12-16, 16:51
Diky :new_russian:

FeanorJ
11-12-16, 16:53
Cele to divadlo s freezom bolo len kvoli tomu aby ste roztahali chalanov z koncepcie a pre nic ine..Neviem kto pri nakupe na pb potrebuje tolko casu..a moc to nevyzeralo, ze by ste taktizovali kto kam pojde aj tak.. Nevadi, kazdy sa snazi vyhrat inym sposobom.

Permabanned
11-12-16, 16:54
Problém byl z toho, že si ověřuješ VALVE jak nwm kdo.. :D Že od vás z týmu se dá bavit jen s podezíravým Daronem je také známo. A že ten Freeze mají většinou týmy na nákup zbraní, vybavení, granátů atd. A rozmýšlení plantu a tak. A ty ho potřebuješ na pb, které stejně nehráváš a budeš tu plakat, že ten freeze někdo rušil. Měl jsi být jako admin moudřejší, ustoupit. Místo toho jsi tam ten time klikal znovu a znovu. A domlouvat jsi se normálně nechtěl, ty jsi jen hledal chyby na našem týmu a možnosti, jak vyhrát. Aspoň víme, na jaké to tu je úrovni. A já a problém čekat? Neměl jsem problém čekat, měl jsem problém s tím, že si jen přijdeš a kontroluješ VALVE a vše. Abys prostě mohl vyhrát ještě před začátkem. :) Typical admins here.

Permabanned
11-12-16, 16:55
Jo a ten váš freeze, stejně jste zůstávali na spawnu s freezem i bez freezu, tak tu nezkoušej něco o taktikách atd. :D

Darongodx
11-12-16, 16:57
To bude ixper, len on hráva z 2 PC ak sa nemýlim a Baxo to tam zrejme zabudol pripísať. Freeze time nie je potrebný a pokiaľ druhý team sa s vami nedohodol a nechcel freeze time, tak sa musíte prispôsobiť.

Prečo sa máme my prispôsobiť, lol. Tých 10 sekúnd ich zabiť nemôže, pretože aj tak musia čakať na ďalší zápas.

Samco
11-12-16, 16:57
Zbrane sa nekupujú, freeze time nie je preto potrebný a tým to môžme myslím, že sa môže diskusia okolo tohto ukončiť.

Dimitri19
11-12-16, 17:01
Freeze time slúži aj na taktizovanie ,nie je to len o nákupe . Nechcem porovnávať Classic s pb ,ale na clasicu ten nákup zas toľko nezaberie ,skôr to rozmiestnenie hráčov ,kto kam pôjde a tak ... A u darona pochybujem ,že je vôbec na nejakom ts :D. Čiže im by sa ten FT zišiel

Darongodx
11-12-16, 17:01
Jemu sa potia ruky, potrebujeme čas na taktiky, týmto túto diskusiu môžeme zas otvoriť. =)

Permabanned
11-12-16, 17:05
Tak má hrát v mrazáku a taktiku v buzkillu potřebuješ hodně, každé kolo jste dělali to samé. A nebo máte jít prostě volat. Ještě něco Daronku? :)

Dimitri19
11-12-16, 17:06
Tak má hrát v mrazáku a taktiku v buzkillu potřebuješ hodně, každé kolo jste dělali to samé. A nebo máte jít prostě volat. Ještě něco Daronku? :)

a čo mali robiť iné keď nemali čas ? :D :D troška pouvažuj .

FeanorJ
11-12-16, 17:11
Asi 12/15 kol bol freeze.

Permabanned
11-12-16, 17:11
Víš, ten freeze byl tak půlku her a půlku her nebyl. :) Takže aspoň v těch, ve kterých si to nastavili, se domluvit mohli. Ale je vidět, že jsi nehrál, tak nevíš, jak to bylo. :) Navíc se dá domluvit ještě před hrou, jak budou hrát. Ale marnost vysvětlovat lidem z furienu něco, když si přijdou zahrát PB. :) A ty pouvažuj, že vyjadřovat se k věcem, o kterých nevíš, jak se udály, je taky trochu mimo, ne? :)

Permabanned
11-12-16, 17:16
Ale já si zvykl, že rusher z furienu se na pb stane kempou. :D Daron je příkladem, měl tak dobrou pb školu, přešel na furien, stal se tam rusherem, jedním z top hráčů, teď se vrací na pb turnaj a stává se spawn kempou, čím pak to bude. :)) Navíc je to tak rychlé, že se ti ruce zapotit nemůžou, pokud nemáš 200 kilo a nehraješ v kotelně. :)

Dimitri19
11-12-16, 17:18
Nebol som tam OK ,ale čo tu píšete ... Polku hier bol a polku nebol freeze time ,načo sa menil ? :D Pred hrou sa ako chceš dohovoriť ,nevieš ako bude prebiehať zápas to je nezmysel ? Ale ok nebudem to riešiť už ...

Tečka
11-12-16, 17:22
Asi 12/15 kol bol freeze.

Když byl tak dlouho freeztime, tak proč si stěžují? Mohlo se to nechat ne? + vyhráli knife kolo ++ NonServiam psal, že to máte nechat tak, že je to jedno, Vám pořád něco vadilo.

Baxo15
11-12-16, 17:23
to si robiš srandu že maš 17 kontumovanych zapasov na turnaji by som zrušil na tvojom mieste a viac takto turnaj nerobil pan samco a mne ide kecat ako sa robia turnaje

asi posledný pb turnaj.. :cray::cray::cray:

Samco
11-12-16, 17:25
to si robiš srandu že maš 17 kontumovanych zapasov na turnaji by som zrušil na tvojom mieste a viac takto turnaj nerobil pan samco a mne ide kecat ako sa robia turnaje



asi posledný pb turnaj.. :cray::cray::cray:

K tomuto sa nevyjadrujem radšej.

Permabanned
11-12-16, 17:25
Je snad někde v pravidlech psané, že musí být? Pokud se nepletu, tak ne. Na čo se měnil? Protože ho někdo chtěl a někdo ne, tak se furt měnil a měnil a nikdo nedokázal ustoupit. A když v jiných zápasech ten freeze time není, v pravidlech není psané, že být musí. Tak proč by se kvůli jednomu diktátorovi z furienu muselo něco měnit na pb? :) A pro toho, co tady napsal, vyhrál jsem knife chci toto, to je skvělý, to můžeš rovnou chtít, aby se nehrálo, když jsi vyhrál knife.

Tečka
11-12-16, 17:30
Je snad někde v pravidlech psané, že musí být? Pokud se nepletu, tak ne. Na čo se měnil? Protože ho někdo chtěl a někdo ne, tak se furt měnil a měnil a nikdo nedokázal ustoupit. A když v jiných zápasech ten freeze time není, v pravidlech není psané, že být musí. Tak proč by se kvůli jednomu diktátorovi z furienu muselo něco měnit na pb? :) A pro toho, co tady napsal, vyhrál jsem knife chci toto, to je skvělý, to můžeš rovnou chtít, aby se nehrálo, když jsi vyhrál knife.

4PRO 2 PROTI většina ok? :-)

Permabanned
11-12-16, 17:33
Já teda viděl 3 PRO a 3 PROTI. :) To jen namko má dostatek rozumu a je dostatečně moudrý na to, že už se pak nechtěl hádat ohledně takové věci. Ty jsi taky hodně chytrý, byl jsi tam? :) Nebo ti to popsali kluci podle svého..? Fakt inteligence vaše tady.. Kecat nesmysly, když tam nejste.

Samco
11-12-16, 17:56
4PRO 2 PROTI většina ok? :-)

Tu o pro a proti nejde. Nič sa nemá meniť, pokiaľ všetci s tým nesúhlasia.

Baxo15
11-12-16, 17:58
neviem o čo tu ide, ale my sme sa s nimi normálne dohodli a freezetime sme zapnutý nemali. Stačilo sa s nimi len dohodnúť. :)

Darongodx
11-12-16, 18:52
Dík za turnaj, ešte by som rád poprosil demo od FeanorJ, z finále, dík.

FeanorJ
11-12-16, 18:52
Nejako som to cakal

https://ulozto.sk/!1v3nuGBzzx6X/daron3-dem

ixper
11-12-16, 18:57
Celkom sranda bola čakal som na finále niečo silnejsie ale aj tak diky za hru :taunt:

Baxo15
11-12-16, 19:06
Lock.