PDA

Zobrazit normální verzi : Rychlopaky a kemp s nimi



Kazki
09-02-12, 17:04
Ja by som chcel poziadat o to ci by sa nedali bugnut v buymenu RYCHLOPAKY alebo aj automaticke sniperi ako je SHIELD lebo hraci s nimi iba kempia a kazia hru ostatnym a mna to uz dost pekne STVE ze te lamy nevedia nic ine iba s nimi kempit... Fakt to sa potom neda hra a vela hracov je nervoznych. A ked chcu kempit s RYCHLOPAKOU nech idu hrat proti botom :smile: Mna takato hra vobec nebavi

Zoyer
09-02-12, 23:08
Přesně to samé se děje i na War 3 ultimate

Kazki
10-02-12, 17:08
Sak mna to uz serie. Nic ine iba kempia lamy sproste... sa neda vobec hrat a ked vravim ze nech to zahodia tak mi nadavaju.

Kotel
10-02-12, 22:24
Zkusim je zakazat, ale myslim, ze misto nich vemou awp.

mrkvicka
10-02-12, 23:27
Ja by som chcel poziadat o to ci by sa nedali bugnut v buymenu RYCHLOPAKY alebo aj automaticke sniperi ako je SHIELD lebo hraci s nimi iba kempia a kazia hru ostatnym a mna to uz dost pekne STVE ze te lamy nevedia nic ine iba s nimi kempit... Fakt to sa potom neda hra a vela hracov je nervoznych. A ked chcu kempit s RYCHLOPAKOU nech idu hrat proti botom :smile: Mna takato hra vobec nebavi

ako povedal Bad boy nechapem prečo by sa mali zakázať.Pokial ťa sa nebavi pozerať na nich ako hraju tak odíd od servera a daj si pauzu.A potom budes mastit zas..
rychlopalka bez servera
ako keby auto bez gum

1488.6
11-02-12, 15:40
zakázat? Proč? Že nějaky nerváčky se*e, že je někdo dá rychlopalkou? Já hraju jen se zbraněma typu mp5,m4 a občas na nasbírání peněz i podle mapy s rychlopalkou. Ale nikdy nekempím. Podle vás je kempení i blbejch 10 sekund, kdy hráč tuší, že tam někdo jde, ptž ho samozřejmě slyší, tak hned po killu je podle vás kemper. S rychlopalkou se dá i rushovat i bez zoomu-hlavně s T rychlopalkou. To by se rovnou tam mohli nechat jen nejpoužívanější zbraně m4, ak47 a všechno ostatní kicknout.

Nepi tolko =D
11-02-12, 18:03
ja kempin zo vsetkim =D

Kotel
13-02-12, 13:42
Sila zbrane je vyvazena cenou, ale pri reinkarnaci nic nestoji, takze by to chtelo vyvazit jinak.

1488.6
13-02-12, 14:26
ale pri reinkarnaci nic nestoji, takze by to chtelo vyvazit jinak.
jestli jsem to tak pochopil... tak bych zrušil u w3ult expení pro vrácení výbavy. V shopmenu si můžou vždystak koupit ankh, a to bych taky dal dražší třeba o 1000 či víc

514Pro
16-02-12, 18:43
Cele se to toci okolo G3, bez zoomu, se zoomem, strili pres 2 objekty jako jedina spolu s awp. zakladni dmg je kolem 50-60, nevyzaduje zadny skill, pouze zakladne naaimovat postavu a drzet, trefi se i za behu. 2 naboje obvykle staci na kill, rychlost strelby garantuje prakticky nejvetsi dps. Za reload a vystreleni z awp da cca 3 rany. Human s touto zbrani nejde ani zabit Hshotem z AK, s helmou v podstate nicim, to je 6-8 hitu s AK do tela na kill(prumer 25 za hit). Za tu dobu G3 vystreli bezproblemu 4 naboje coz dela 200+ dmg.

Jak napsal kotel, problem je v reinkarnaci s touto zbrani a ostatni hraci na ni nadavaji, pac na W3 modu ji lze tezko countrovat, zvlaste pri combu klecici human+helm+mask. Hrac s awp se da zabit o mnoho lepe a lehceji se countruje.

CT G550 autosniper nema moc presnost bez zoomu, dmg je asi o 1/3 mensi, coz zvysuje sance na counter teto zbrane.

TLDR: no skill zbran, co v podminkach w3 a jistych situacich je skoro nemozny countrovat. Hrace to stve > hra je pak nebavi a nadavaj, coz je logicky, hrajou to pro zabavu.

Zabanovani G3 je asi to nejlehci reseni. Vyjmuti z reinkarnace pro hrace s money leechem neni az takovy problem 5500, jiny system me nenapada.

Upravovat herni system kuli broken zbrani mi prijde moc pro zabavu male skupiny hracu, co chteji bez skillu vyhrat za kazdou cenu.

Thos
22-02-12, 21:55
A nešlo by je jen omezit na tym? Já osobně ji používám hlavně s undeadem/nozoom a super se s ní rushuje. Chápu, že jít proti celému teamu s rychlopalkama, kde i někteří vyložene kempí neni legrace. Ale zase všechny zbraně tam mají své místo a je blbost je blokovat jen kvůli toho, že někoho s ní dávají a dotyčnému se to nelíbí, protože nemůže hrát to svoje.

Ps: nebylo by špatné omezit i awp ( 2 na team třeba ) ad to občas nevypada spíš jak na awp serveru...

Kotel
23-02-12, 11:36
Udelam vyjimku reinkarnace na tyto zbrane. To je nejsnazsi. Mozna to pomuze.

Kazki
01-05-12, 12:06
no ja to mozem je*at je to tam zase a furt te iste lamy a furt dookola... to uz ked stale kempia je dost a to ked este kempia s rychlopakou to je faka moc... fakt to nech idu hrat s botmi lamy lamacke... taka hra sak to je iba o nervy... fuj uplne moc... dat prec a nedavat naspat... nech sa naucia normalne hrat!

,,neviem to hrat,,
09-05-12, 17:44
kakzi nikomu to neprekaza ak by sa dal tak kotel mozes dat hlasovanie o camp guns ci ano abo ne .... jednemu sa nieco nepaci tak uz zakazujete ...

apach29
09-05-12, 22:48
To neni tak, ze se to jednomu nelibi. Kemp s rychlopalkou je pro lamy, ktery se porad mnozi. Human s cloakem a rychlopalkou je to nejvetsi zlo na serveru, nauc se hrat normalne.

ParadoXX
12-05-12, 21:20
zakaž autosnipy.Sou moc silný.U awm to nevadi.Nestřílí rychle za sebou a na kill je potřeba víc jak jednou trefit protihráče.S autosnipou si retard čupne,drží fullauto a stačej 2 rány a 190 hp je pryč.

dendo91
30-01-13, 20:46
Rýchlopálky sa používajú hlavne na de_huntic ct ich berú, dierujú, zabijú polku T, CT ich už potom dorazia len T vybehnú zo spawnu a už majú niektorí HS :D

Sior
16-05-13, 20:18
Rychlopalne snipery su v poho... Ak dakto kempi a nema kempit treba zavolat kona ci fiura, oni to uz vyriesia... Navrhujem dovolit rychlopalne snipers, len pod tym, ze equipment reincarnation a ankh nebude na ne posobit, a hraci si budu musiet kupovat kazde kolo ked umru dajaku rychlopalnu snipku (neplatilo by to, keby ti hraci prezili, ale pochybujem ze nikto okrem kemperov s cloakom to neprezije)... Moj nazor. Sior

TheProCz
26-05-13, 16:57
Já bych to zrušil a basta, nikdo z lepších hráčů s tím nechodí, jen to kazí hru...