PDA

Zobrazit normální verzi : Zablokovaie +use



qvsaa.
29-10-16, 21:53
Čaute, nedalo by sa pri akomkoľvek móde okrem HVD zablokovať +use (teda tlačítko E) ? Aby hráči nemohli jazdiť na autách, doplnať si a podobné sračky. Díky :)

Latins
29-10-16, 22:07
Nevidím důvod, proč by se to mělo zakazovat. Při HVD není nijak zakázano si doplňovat HP, či dělat blbosti s atrakcemi, které dokážou zabít. Ani ty autíčka nejsou dostatečný důvod, proč by se to mělo zakázat.
Ale kdybychom zakázali příkaz +use, čeho bychom dosáhli? Podle mě toho, že by hráči více stáli před zbrojkou jako tvrdé Y. Nesplnil by se vůbec smysl tohoto modu.

K tématu: Tak jinak, když jsem krypl. Není to už náhodou zakázané?

Při modech: Sparta, Přesřelka, Schovka, Chicken, Shark, Gangster se nemohou mačkat tlačítka. (Teda až na schovku, kdy po odpočtu jdou mačkat tlačítka).

qvsaa.
29-10-16, 22:12
Keď sa naučíš čítať, píš do threadov díky

Ja som nenapísal že pri HVD to má byť zakázane, iba pri ostatných módoch, prečítaj si to. :) A čo by malo byť zakázane ? Ak myslíš +use, nie neni zakázane nikde, myslím že treba to zakázať pri modoch ako prestrelka, sparta, chicken, shark, gangster. Tlačitka nie, ale stále sa môžu voziť na autičkach :D

Grakon2702
29-10-16, 22:49
Netřeba takových zákazů, když tu máme Koprakeka :gabe:

mokry
30-10-16, 11:42
Mod HVD jen od toho aby si člověk vyzkoušel jakýkoliv atrakce, a do toho patří i autíčka. Takže nechápu proč by se mělo něco řešit. VYŘEŠENO

Troppe
30-10-16, 16:09
Asi hodně lidí tady neumí číst s porozuměním textu..
Abych nebyl OT, tak se taky vyjádřím. Je mi to celkem fuk. Šlo to do teď, tak to může jít stejně i dál. Na práci jsou určitě důležitější věci.

qvsaa.
30-10-16, 16:20
mokry ty musíš byť dobre jebly :D nabuduce si prečítaj cely text a ostatné príspevky dík..

Giussepe
30-10-16, 18:31
já jsem proti.

Není lepší pocit, než když při schovce přejedu zkreweho.

KajSinek
30-10-16, 18:34
Dobrý deň prajem,
dopĺňanie HPčiek napríklad na JB6 by zablokovanie use (E) nezabránilo, pretože stačí sa k tomu len postaviť a ono sa ti to doplní automaticky. Pri autíčkach sa to dá prežiť aj keď ťa niekto zrazí pri móde. Síce som zväčša času u CT a u T som menejkrát, ale si myslím, že v tom taký veľký problém nevidím. A pri schovke nech CTčka ostanú v zbrojke a je to vyriešené. Treba sa nad tým len zasmiať, že aký ľudia môžu byť sprostý, ak zrážajú ešte svojich....no to je strašná sranda.