PDA

Zobrazit normální verzi : Admin total dement



Majkulka
09-02-12, 18:22
Hraju na serveru Knife admin Ryukyza je tam mam jmeno Pegas*
Hrac jmenem Attack mi nadava a zmeni si me jmeno na PeGaSuS* Odvozene od slova Pegas nebo-li řečeno jinčim jazykem poprosim hrače nebo-li admina ať jej potresta a on se mi jen vysmiva tak si zmenim jmeno na Ryukoza misto Ryukyza a dostavam ihned KICK poté jdu na server znovu se jmenem Pegas* a měnim si své jmeno na pravé jméno to jest bastard? Ihned dostavam ban na 3 hodiny za kopirovani ani si neoveril MOJI IP adresu

Vypis z konzole :
* Attack. #Knife` zmenil nick na Pegasus*
Pegasus* : :D

f0rczech : :D

Ryukyza killed Unknown with
Pegasus* : to ti urobi nervy..
^FaKe.* se pripojil k Policistum
. *DiDa. . . killed Ryukyza with knife
*MRTVY* Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO : lol
. *DiDa. . . killed CoNveRsE# with knife
Ryukyza : yes
. *DiDa. . . killed f0rczech with knife
. *DiDa. . . killed self with trigger_hurt
*MRTVY* Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO : mijebe? D:
Pegasus* : trosku:D
*MRTVY* Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO : /rank
*MRTVY* Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO : /rankstast
*MRTVY* Ryukyza : -,-
*MRTVY* Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO : /rankstats
Pegasus* killed TEREZKA :* with knife
*MRTVY* f0rczech : blokuj me !
*MRTVY* Ryukyza : Jakasi Dianka
Pegasus* killed Pegas* with knife
*MRTVY* . *DiDa. . . : krista
*MRTVY* . *DiDa. . . : :D
Pegasus* killed Gozilla Independent mp3 with knife
*MRTVY* Pep!n0 : vYrus dostal! :DD
*MRTVY* SOM KACHNA (: : ahooj virusku:D
*MRTVY* f0rczech : omg to je rankstats :D
*MRTVY* Ryukyza : Naser si Neadmine PepYno
*MRTVY* Ryukyza : Ahojky Nika :D
barty killed UnknowN with knife
* CoNveRsE# zmenil nick na barty
* Unknown zmenil nick na UnknowN
Pegasus* : stymtom nickom mi ale ide :D
Pegas* : Nemuzes si vymyslet sve vlastni jmeno?
barty killed Pep!n0 with knife
Pegasus* : dam aj praveho pegasa:D
Pegasus* : ne nemuzem..
Ryukyza : Nemoze
Ryukyza : Jakysi decko
Gozilla Independent mp3 killed barty with knife
Pegasus* : nemas mi nadavat na skype..
Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO : :D
Ryukyza killed . *DiDa. . . with knife
Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO : to je dovod :D
Pegasus* : komu vravis?
Ryukyza killed Gozilla Independent mp3 with knife
TEREZKA :* killed Ryukyza with knife
SOM KACHNA (: killed Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO with knife
Pegas* : Dej mu ban za kopirovani
TEREZKA :* killed SOM KACHNA (: with knife
*MRTVY* barty : ..
Pegas* killed f0rczech with knife
*MRTVY* barty : po 3??
Pegasus* : o neni..
Pegasus* : to neni
Maximus killed TEREZKA :* with knife
Pegas* killed wkololo!? with knife
Pegas* killed Maximus with knife
*MRTVY* Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO : omg
Pegasus* : ja tam mam us*,..
*MRTVY* . *DiDa. . . : ::D
*** Pegas* killed ^FaKe.* with a headshot from knife ***
*MRTVY* UnknowN : cau dick :D
*MRTVY* Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO : caf
*MRTVY* Ryukyza : Dianka? Ahoj :D:D
f0rczech dropped
f0rczech opustil hru
*MRTVY* wkololo!? : /r
Pegasus* : vip.
*MRTVY* Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO : unk?
*MRTVY* wkololo!? : /rank
*MRTVY* ^FaKe.* : jzs
*MRTVY* . *DiDa. . . : dovi
*MRTVY* Maximus : /rank
*MRTVY* wkololo!? : /ranks


Pegas* : Dej mu ban jinak jdu na forum

*MRTVY* ^FaKe.* : xDDDDD
*DEAD*(Terorista) Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO :
Pegasus* : jj di

Pegas* killed Pegasus* with knife
*MRTVY* wkololo!? :
*MRTVY* Furious* - DickH[o]use <3 LMFAO : unkown?
*MRTVY* ^FaKe.* : zajebal :D
*MRTVY* Ryukyza : Ani Maj sa nenapises? :/ To som na


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Ryukyza
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Kopirace nicku'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:917855719'
[AMXBANS] Tvoje IP: '109.224.64.229'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

VYŘEŠTE TO "!!!"

ZEUS
09-02-12, 19:25
Upřímně se v tom ani nevyznám, radši si projdu chatlogger.

MAGi
09-02-12, 19:32
Nechci to cist, ale tusim, ze zase jde o nadavky. O boze, to vazne uz nemate co resit?

Kotel
09-02-12, 19:42
Na podruhy jsem to pobral. On ma nick pegas a jiny hrac si dal nick pegasus a jako ho kopiroval. Tak chtel ban toho hrace, ale admin to ignoroval, protoze to mozna taky nepobral, tak si dal nick Ryukoza, jestli si toho admin vsimne. Dostal kick, tak si dal svuj vlastni nick a dostal ban za kopirovani. Bral bych to jako dementovani admina. Unban bych zrusil, ale ted jsi napsal do nadpisu dement, coz je proti etikete. Ukoncil bych tento spor jako remizu.

ZEUS
09-02-12, 19:50
Žádný kopírování nicku nevidím.... Pegas a pegasus jsou úplně jiný slova. Jinak Virusi, řiď se svou hlavou.

Majkulka
09-02-12, 21:23
Tím pádem když je Pegas* a Pegasus* odlišné tak taky je odlišné Ryukoza a Ryukyza tím pádem to beru jako kick pro nic za nic jen tak se admin nudil a dal mi kick takhle to mam pochopit ZEUSI?

Majkulka
09-02-12, 21:25
Kotel jinak se tohle vyjádřit nedá... než totalni demence hezčeji to nejde.

Ryukyza
10-02-12, 08:57
Hele, takze za 1. se omlouvam ze uz sem tu vcera nebyl. Pegas a Pegasus jsou uplne jiny odlisny nicky. Napis mi co jsem ti udelal ze sis dal nick Ryukoza, boze. Nenudil jsem se. Napis mi co sem ti udelal, to ze sem admin a nechci dat ban tomu kdo mas skoro podobnej nick jako ty tak si das muj ? Kolik ti je prosim te? Hracum se nevysmivam, napis mi kde jsem se ti vysmal.

A taky mi napis jakej si mel nick, kdyz jsem ti dal ban za Kopiraci nicku.

NemiKD
10-02-12, 09:37
Tak se poserte všichni za takový :censored: :D

Majkulka
10-02-12, 12:05
Vysmal ses mi tím že jsi napsal : *MRTVY* Ryukyza : Ani Maj sa nenapises? :/ To som na tom tak zle?
KDYŽ JE PEGASUS JINCI NEZ PEGAS TAK JE TAKY JINCI RYUKOZA""''!! NEZ RYUKYZA!! JESTLI UMIS CIST TAKZE TIM PADEM SI MUZU DAT JMENO JAKEHO¨KOLI HRACE TREBA SI ZMENIM NICK NA JMENO RyukyzaDab. je to uplne neco jinciho nebo taky Ryukoza je uplne neco jinciho nez Ryukyza nebo AttackDebi* taky to je neco jinciho a jestli me dpc stve ze mi nekdo kopci Jmeno tak mi mas vyhovet a ne si hrat na serveru za blbce a ridit se hlavou ostatnich hracu. Dal jsi mi ban za kopirovani nicku bastard? Jsi prostě ubožak.

ZombieBot
10-02-12, 12:26
Ryukoza je jak už napsal kotel dementování (provokace) admina. RyukyzaDab je kopírování nicku. A proč by ti měl vyhovět? Co jsi? Prezident světa? Ty jsi ubožák.

Majkulka
10-02-12, 13:16
Když někdo napodobuje me jmenö a tim me provokuje tak proc ja bych nemohl provokovat admina ? Když se tím jen baví?
Tim padem je i Pegasus kopirovani nicku když je RyukyzaDab kopirovani je to jedno a to samé. Žádný rozdíl v tom není.
("PROČ BY MI MĚL DP* VYHOVĚT?") TO JE JEHO POVINOST TY ... ZA KOPIRACI NICKU JE ROVNOU BAN POKUD VIM TAK TO STOJI V PRAVIDLECH. Tady je to psát stejně o hovno jako bych mluvil do zdi. Každy admin co neplní své povinosti a dělá na serveru blbosti je ubožák. A jak už ZEUS řekl Pegas a Pegasus jsou üplně jiný slova tím pádem je i Ryukyza a RyukyzaDab tak úplně něco jinačího.

ZombieBot
10-02-12, 13:38
Nebreč tady furt a lock. Je to vyřešené.

Johny Pampeliska
10-02-12, 13:38
musíš pochopit, že na serveru KORD na KNIFU je totální zmatek a je těžký tam něco pobrat, když tam si mění každou minut všichni nicky a kopírujou, kdyby sis to vyscreenoval a dal sem chatlogger na forum a popsal normálně problém jak to je, mohl dostat ban dotyčnej a všcihni jsme takovýho zmatku byli ušetřeni... :o)

vydle
10-02-12, 14:42
nick pegas je bajny zvire a to zvire je kun kdezto pegasus je galaxie pokud je mi znamo tak nevim co tu resis? :)

Ryukyza
10-02-12, 14:45
*MRTVY* Ryukyza : Ani Maj sa nenapises? :/.

Tohle nebylo tobe, bylo to na Didusku ktera na serveru byla. V zivote jsem se nikomu nevysmal.
Ty si das muj nick a zmenis mi tam jmeno? U serious? Pegas je aspon zvire, ale Ryukyza je nick ktery jsem si vymyslel. A na to myslim ze si dostal jen kick.

kashpi
10-02-12, 15:06
Tím pádem když je Pegas* a Pegasus* odlišné tak taky je odlišné Ryukoza a Ryukyza tím pádem to beru jako kick pro nic za nic jen tak se admin nudil a dal mi kick takhle to mam pochopit ZEUSI?

Docela s těma nickama souhlasím :)

Ryukyza
10-02-12, 16:17
kasphi, ja mu nic neudelal. Tuto je provokace a za to dostal jen kick ban dostal za jmeno bastarda, kterej ma myslim steam.

Majkulka
10-02-12, 17:01
dik kasphi
Ryukyza a ty si myslíš že mě neprovokovali tím že si změnili jmeno na pegasus? Byl jsem taky nastvany a ty jsi stim neudelal nic ani kick jsi mu nedal.

Ryukyza
10-02-12, 17:14
Jak som sa docetl v logu prej si mu nadaval, atk mal duvod navic Pegas je zvire, kdyz nekdo ma nick ^Virus^ Taky nebanuju. Ale koukni se vsude jestli nekdo ma nick Ryukyza.

Charon35
10-02-12, 17:43
Toto mi už príde utrhnuté jak ACTA. Riešiť 1-2 písmenká v nicku, a či to je, alebo nie je kopírovanie. Tak si dajte nejaký originálnejší nick.

Majkulka
10-02-12, 20:33
Ryukyza Komu jsem nadaval ? :) smím to vědět? Já ve hře nikdy nic nepíšu jen když vidím smitha (kámoše) jinak nikdy nic no... možná sem tam pozdravim ale nikdy jsem na nikoho nenadaval tak ať jsi vymyšli dal a jeho skype nemam je to jen male provokativne decko kvuli ktereho se ted hadame.! Tak jak to vidíš ? Budeme se hádat dál kvuli tomu Attackovi, který si vymýšlí? A jak už řekl CHaron je to asi směšné jak se tu hadame :yay:

Charon35
10-02-12, 22:45
Chcete kopírky? Nech sa páči:
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=59604 - Charon25
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=59638 - Charon0 :D
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=59611 - Charon15
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=59637 - Charon45
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=59658 - Cahron55
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=59688 - Som Charon ! xD

A čo? Sme sa pobavili, a ideme ďalej. Kafrať na ban, keďže to bolo only fun (a celkom to pobavilo aj mňa :)). Takže nejaké riešenie Pegas/Pegasus, Isir/Isiris, Demo/Demon/Deamon/Dimon, atď je trošku odveci asi. ;)

HoracioKeine
10-02-12, 22:57
Co je napsané ve výpisu tak ti ten pegasus* napsal, že jsi mu nadával na skype.

Majkulka
11-02-12, 01:28
Když jsem mu tedy nadaval tak ať tu hodí screen historie rád bych se na něj podíval.
Souhlasím Charone :P

kashpi
11-02-12, 10:20
kotel to vystihl na první stránce, ban ti vypršel. Už nemá cenu to tu řešit