PDA

Zobrazit normální verzi : d ---> LeBaux



Koprakek
30-10-16, 12:54
Detaily banu





Hráč
d


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:1:1525786


IP adresa
31.192.85.7


Udělen
30-10-2016 - 12:47


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
Wallhack


BAN dal Admin
lbx____________________________ (LeBaux)


BAN dal Server
csko.cz | dust2 only 4 (de_dust2)




Prý se mu nedá registrovat, tak to hodím za něj.

LeBaux
30-10-16, 13:15
Demo + HLTV: https://app.box.com/s/2tzrr0mvzomkfksin1nfslh1pfm1rcyg (ak to chce posudzovať niekdo ďalší, treba sa pozrieť na celé demo).

Maaaaaaaaaaja
30-10-16, 17:35
Mohl by ses trošku rozepsat ? Já tam teda wallhack nevidím.

E: Možná se přesněji vyjádřit. Nevidím tam nic 100%, jak bych řekl tvými slovy. S tím non-standard v katách, to je jasné. Ten long, obzvlášť jedno kolo za T, kde všichni prošli a on se tam podíval takovým postiženým způsobem za roh doprava. Ten poskok, jak jsi dal ban, toť zase otázka pro mě. Udělal to víckrát, nepřijde mi to jako nonsense, hádám, že ti jde spíše o ten timing. ... Co mě zase zaujalo o "ne banu", nebo jak to říci, jedno kolo myslím že za T, kdy se dostal s awp na CT spawn a střilel se s několika týpky, co byli u dveří na B, jeden mu tam furt skákal na bednu a dolů, pak seskočil z té bedny a sednul si vedle ní a to byl opravdu milimetrový moment, jestli vidě je, nebo není, když tam zoomoval - a nevystřelil ..... jako, já bych si určitě netroufnul dát ban přímo ve hře, a ani po shlédnutí HLTV asi taky ne.

LeBaux
30-10-16, 18:40
EDIT: Unbanned.
Majovi dekuji ze si dal praci se na to podivat, prosel jsem starsi hltv daneho hrace a ma proste specificky styl hry.

Bee
31-10-16, 20:23
Ahoj , za mě clear.

Koprakek
05-11-16, 09:58
EDIT: Unbanned.
Majovi dekuji ze si dal praci se na to podivat, prosel jsem starsi hltv daneho hrace a ma proste specificky styl hry.


Příště to needituj, ale normálně napiš. Nyní se připojíš a omlouváme se ti za zbytečný ban.