PDA

Zobrazit normální verzi : OtecMilan



OtecMilan
01-11-16, 16:51
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=200952





Poznamka:






Dobry Den , dneska som bol na Jailbreaku 1 kde som hral za ct , hrajem za ct skoro vzdy mam aj kupene VIP na JB som skoro kazdy den . Dneska ma to nebavilo za ct tak som sa odpojil a isiel som hrat HNS kamarat co bol na servery (Eastone) mi pisal na steam ze nech prehovorim ze ma admin vyziva k tomu aby som prehovoril asi si myslel ze nemam Mikrofon , ale ja uz som vtedy bol na druhom servery a hral si HNS a kamosovi som napisal ze niesom na servery takze som to dalej neriesil isiel som po dvoch troch hodinkach na JB 1 chcem sa pripojit k CT a vypisalo mi ze mam "Zakaz k CT" nechapal som preco potom som pozrel do banlistu a vraj "no mic" mic urcite mam a na servery ma poznaju aj nejaky admini a videli ze som hovoril a mal som mikrofon takze prosim o unban k ct

Dakujem :)

Otec Milan

Kratos
01-11-16, 17:04
Ahoj, môžem potvrdiť, že tohto hráča som už u ct videl aj s funkčným mikrofónom.

Troppe
01-11-16, 21:50
Všichni byli dead, jediný si žil ty, ale neměl si napsaného Simona. Zeptal jsem se tě, jestli máš mikrofon, ale odpověď nepřišla a odpojil si se. Možná jsi mě ani neslyšel, nevadí.
Dám na Kráťu, omlouvám se ti za způsobené problémy. Můžeš zase hrát za CT.