PDA

Zobrazit normální verzi : ZiC0^| --> Terezka



ZiC0
03-11-16, 19:45
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 201125)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 52 minut a 10 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'nk'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ZiC0^| >
[AMXBANS] Tvuj nick: ZiC0^|
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:2429051
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:2429051
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.112.238
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.112.238
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Terezka >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP 2 (bb_castle)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:





[indent] Dobry vecer, chcel by som strucnu a jasnu odpoved co som urobil zle na BB servery. Moja veta bola Vanish prosimta pln mi. Nevidel som tam dovod dat ban ako osobe mne. To ze on dostal ban za blokovanie hráčov chápem. To NK mám chápať ako no kill? Zabíjal som všetko čo mi vošlo do kempu,vrátane Vanisha. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=201124 a toto má byť čo ? aká dohoda NO KILL ?:D bolo tam niečo také spomenuté ? ubral mi HP zo 160 na 38 nevidím tam dôvod k banu až na ten block spoluhráčov. Týmto chcem požiadať o UNBAN aj na základe toho že nemám žiaden dôkaz. /malo by tam byť HLTV/.

Troppe
03-11-16, 22:40
Šlo o to, že když jsem stál před tvojím kempem, tak Vanish byl uprostřed kempu a blokoval ostatní, aby k tobě nemohli. Ty jsi je zabíjel, do Vanishe si nestřílel.

ZiC0
03-11-16, 23:01
Strielal som tak isto aj do Vanisha,narozdiel od nich 3000hp a od neho 8000 tak mu pstalo nejakych 2.5/ Ajtak to nedava zmysel ze ten ban som dostal a ja zabanovany mal byt iba Vanish aj to iba za blokovanie a to som mu sanozrejme nenavrhol ja. Čiže tu neni očom kecať.A to tvoje dohodnutie no kill si skade nabral prosimta?

Troppe
04-11-16, 06:08
Vanish byl taktéž potrestán. Váš NK jsem usoudil z toho, že Vanish blokoval uprostřed tvého kempu a ty jsi střílel pouze do hráčů, kteří byli za ním, nikoliv však do Vanishe.

ZeMi7
04-11-16, 14:31
Asi mi do toho modu nic není, ale osobně mi to na ban nepřijde, pokud se očividně v chatu nedomlouvali, že se nebudou zabíjet.

NK je to ze strany toho zombíka. Ze strany zabanovaného mi to přijde spíš jako smysluplná a taktická hra. Máš tam zombíka co blokuje, tak si logicky nahituješ ty hráče, kteří stojí za ním, abys to pak měl lehčí. :)

Pokud ale nastane situace, kdy všechny zablokované hráče vyzabíjí a zbyde tam pouze ten bloker, potom je to podle mě NK, pokud do něj nestřílí.

ZiC0
04-11-16, 15:25
Ja neviem, 10x ti mam pisať pre tote velke uška že som tak isto hitoval aj Vanisha a samozrejme že som zneužil to že to blokoval a nešiel dnu. Dá zmysel to že keby som si bol vedom toho že som niečo urobil nežiadam o UB. /Maj sa

Troppe
04-11-16, 15:37
Ano, ale jak si to zneužil? Ubral si mu za 2k hp (z 8k) a potom si do něj nestřílel a zabíjel si pouze ZM za ním. Pokaždé čekám, zda se bude něco dít ze strany CT nebo T, boužel Vanish pořád blokoval a ty si do něj po nahitování nestřílel.

ZiC0
04-11-16, 15:57
Ubral som mu z 8000 na 2500 neviem či nevieš čítať + som mal položenu minu čiže nemal šancu dať ma. Takže taktiež ako som písal chlapci 3000 hp ako to ma malo dať? samozrejme že som to nahitoval a Vanisha som dalej nestrielal strielal som to čo bolo za nim. Čiže tak ako písal Zemi7 nevidím dôvod tohoto banu voči mne a taktiež tam nieje žiadne dohadovanie o no kille.

Troppe
04-11-16, 17:39
Přečetl jsem si to, napsal jsem ti, co jsem viděl. Zřejmě nechápeš, co jsi udělal špatně. Nahitoval jsi Vanishe, což je v pohodě. Jenže jak měl ubrané HPčka, tak se vůbec nepohyboval a stál uprostřed tvého kempu, vůbec si do něj po nahitování nestřílel -> blokoval ostatní ZM a tím si měl snadné přežití.
Nebudu to tu psát pořád dokola, stejně je to očividně zbytečné.

ZiC0
04-11-16, 17:56
Ja nerozumiem čomu nerozumieš ty čo ja mam s tým že on mi zastal uprostred kempu ? nemal som mu napísať chod nabok blokuješ zm aby ma zabili ? Proste sme sa na ničom nedohodli a ten ban som dostal úplne zo smiešneho dôvodu a to toho že sa ti zachcelo zabanovať ma.

Troppe
05-11-16, 08:40
Tím chceš říct, že jsem si na tebe zasednul? Vždycky jsem s tebou vycházel, neměl jsem s tebou problém a teď se tu budeš ohánět tím, že se mi tě prostě chtělo zabanovat, z jakéhokoliv důvodu? Ok.
Nebudu ti to tu znovu vypisovat. Vypršel.

Koprakek
05-11-16, 09:57
Vypršel, příště se takové situaci vyhni.