PDA

Zobrazit normální verzi : Counter-Strike 1.6 /Nefunkční znaky / Háčky,čárky a podobně.



motaslol
05-11-16, 01:44
Ahójky, jen bych se chtěl zeptat.... Můj kamarád má hru Counter-Strike 1.6 stáhnutou přes váš klient(csko.cz) a jdou mu psát háčky. A přitom má VALVE ID.
Chtěl jsem to taky zkusit, ale nešlo to. Psalo mi to pořád čísla. A to sem vyzkoušel všechny klienty/patche.
Je to problém u mě nebo u klienta ? Koukal jsem že to možná souvisí s html. Pokud najdete řešení tak mi prosím napište :)
(Jsem na to levej a nerozumím tomu :D)

Asiimovíček
05-11-16, 20:10
Ahójky, jen bych se chtěl zeptat.... Můj kamarád má hru Counter-Strike 1.6 stáhnutou přes váš klient(csko.cz) a jdou mu psát háčky. A přitom má VALVE ID.
Chtěl jsem to taky zkusit, ale nešlo to. Psalo mi to pořád čísla. A to sem vyzkoušel všechny klienty/patche.
Je to problém u mě nebo u klienta ? Koukal jsem že to možná souvisí s html. Pokud najdete řešení tak mi prosím napište :)
(Jsem na to levej a nerozumím tomu :D)

Tak to jsme dva :DD. Ja taky nevím tak proto to ani s háčkamy nepíšu :D. Ale co je divné Mlynko ten je taky jen VALVE ale háčky umí :D.

motaslol
05-11-16, 20:26
Tak to jo :D

Martin17CZ
11-11-16, 22:40
Kamarád kecá :DD
To má každej kdo má NS, zvykni si nebo si kup ORIGO :) věř mi je to lepší, pohodlnější.. :)

KajSinek
11-11-16, 23:11
Dobrý večer prajem,
NS rozoznáš ako uviedol Martina vyššie vďaka diakritiky.

Ale co je divné Mlynko ten je taky jen VALVE ale háčky umí :D.
Neviem prečo tu ťaháš Mlynka, ktorý má steam a vlastný aj originálnu hru CS 1.6 a mám ho osobne na steame. Diakritika ide len na Steam verzii a nijak inač.

CokoladovyKarambit
12-11-16, 11:33
Mlynko ten je taky jen VALVE ale háčky umí :D.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198173732335 <-- Jo no.. Mlýnko je Nsák.. Strašně. :doge:

Tečka
13-11-16, 21:14
Co vím tak diakritika jde i na klientu z nejmenovaného portálu.

eastone14
14-11-16, 14:12
Tak ako pisal uz Ing.Kajsinek, diakritika ide len v pripade originalnej hry resp. "steamu" nijak inak to nepôjde, takže v tom si s non-steamom rady nedáš