PDA

Zobrazit normální verzi : Mr.Skunky:P



Mr.Skunky:P
05-11-16, 22:49
Vypis z konzole:


Hráč Conepatus
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:112887750
IP adresa 46.167.204.185
Udělen 05-11-2016 - 22:39
DĂ©lka BANu 4320 minut
Vypršà 08-11-2016 - 22:39 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 23 hodin 56 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] Demence
BAN dal Admin Nakladana Okurka (Nakladana Okurka)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)





Poznamka:






Zdravim,hraju si v klidu JailBreak jsem u CT hlidam simona a najednou si vezen umane ze pobezi pred box,tak jsem ho zabil v tu chvili na me zacli padat ne pekne vulgarni slovicka,admin s tim vpodstate nic neudelal dal mu mute asi po 3minutach,celou dobu to sledoval a ja si rekl ze si to vyresim po svem tak jsem dalsi kolo daneho hrace zabil,kdyz on mi muze nadavat tak ja mu to "muzu vratit".

Nakladana Okurka
05-11-16, 23:04
Nečekal jsem, že se snížíš ke lhaní, ale ok.
Daný hráč vůbec neběžel před box, odešel sice od zadní stěny, ale vůbec neohrozil žádné CTčko. Byla výhoda, normálně jsem na daného hráče mluvil a ani mi jako SIMONOVI nevadilo, že není, kde má, protože nikoho neohrožoval. Načež si ho ty začal hitovat, takže ti řekl něco ve stylu, že jsi "píčus". Řekl jsem mu, ať se takhle nevyjadřuje. Za chvíli o tobě napsal asi dvě další nadávky a protože jsem simonoval, tak jsem koukl do konzole až asi za dvacet vteřin. Všiml jsem si, a dal jsem mu mute, protože kdybych měl tohle banovat, tak tam nikdo nehraje.
A protože jsi ho pak úmyslně zabil a dal jsi mu FK, tak jsem ti dal ban, protože víš, že tohle nesmíš. Zabíjet za něco, co ti napíše hráč do chatu. Je celkem smutný, že to zrovna tobě musím vysvětlovat, zkus se tentokrát přenést přes svoje EGO a uznat chybu.

Mr.Skunky:P
05-11-16, 23:08
Pokud jsi si nevšiml je tam napsáno že jsem ho zabil za tu vulgaritu jelikož si nenechám srát na hlavu od kohokoliv,a kde tam lžu je tam jasně napsáno že jsem ho zabil za to že psal vulgárně možná by to šlo vyřešit domluvou ale hold asi k tomu moc nemáš,sám jsi mi říkal že jemu si napsal na steam at se uklidní proč to nešlo u mě?

Nakladana Okurka
05-11-16, 23:12
Protože takhle věci řešit jako CTcko nemůžeš. Když je někdo vulgární, tak mu domluvit mužů, ale kdybych měl domlouvat CTckum, co porušují pravidla, tak se tady z toho zblaznime.
Ja bych ti dal unban, kdybych si byl jistej, že by se to u tebe neopakovala, bohužel já si tím jistý nejsem. Teď bych ti dal unban a večer bys to klidně udělal znovu

Mr.Skunky:P
05-11-16, 23:17
Jak říkám kdyby jsi i mě upozornil nějakým jiným způsobem zklidnil bych se,jsem člověk kterej toho v sobě drží za ten den hodně ale i mě to někdy ulítne a ano i tobě:) nebudeme si lhát ale co se stane tobě? mno nic jelikož to řekneš do voice chatu a vetšinou nikdo demo netočí

Nakladana Okurka
05-11-16, 23:20
Zkrátil jsem to na 10 hodin, protože to poslední co jsi napsal zní rozumně, chapu ze i tobě může něco ulitnout, ale uplne bez trestu zůstat nemůžeš.

Mr.Skunky:P
05-11-16, 23:24
10hodin je podle mě stále moc na to co se událo

Nakladana Okurka
05-11-16, 23:37
Tak to zkusím ještě z jiný stránky, protože tohle mě docela vytáčí.
Asi sis myslel, že když jsem s tebou kamarád, tak že budu přehlížet tvoje výstřelky. Je jasný, že patříš ke skalním hráčům JailBreaku, to ale neznamená, že pro tebe neplatí pravidla. Ale platí a já to tolerovat nebudu.
btw. hráč si přeje abych mu vrátil tři dny, takže opět dávám tři dny

Mr.Skunky:P
05-11-16, 23:40
Kamarád,ano já to myslim tak že kdyby ten daný hráč nezačal psát vulgárně vůbec by se to nestalo vlastně on je ten kvůli komu jsme zde a on má být bez trestu?a já musím trpět 10hodin nebo 3dny banem? tak to mi přijde nespávne

Nakladana Okurka
05-11-16, 23:45
Vyřešeno na steamu, kdyby chtel nekdo podrobnosti napiste mi pmku. UB, muzete lock

Koprakek
07-11-16, 17:37
Lck.