PDA

Zobrazit normální verzi : zlepšenie pingu



Dimitri19
07-11-16, 20:10
Ahojte ! Potreboval by som od vás pomoc ,už ma hnevá ten môj ping a preto sa obraciam na vás. Potreboval by som od vás niektorých čo sa tomu viacej rozumejú pomoc ako znížiť ping napr. nejakými príkazmi do cska,programy do pc ,radami apod.. Len mi prosím nepíšte odpovede typu : kúp si lepší internet.


Ešte menšia pozn. Download a upload mám v pohode väčšinou okolo down 600kb upload 200kb iba ten ping skáče ako sa mu chce.

Jeremy
08-11-16, 14:27
Kúp si lepší internet.

Dimitri19
08-11-16, 14:43
Kúp si lepší internet.

Vďaka ,budem na to myslieť

Qwix
08-11-16, 16:50
Akého máš poskytovateľa?

Jeremy
08-11-16, 22:39
Vďaka ,budem na to myslieť

Nemáš zač, a to dúfam lebo moje rady sú veľmi užitočné.

KajSinek
10-11-16, 23:15
Ahoj, akého máš poskytovsteľa internetu a akú máš rýchlosť netu u neho zakúpenú? Download 600kb je celkom aj málo podľa mňa. Neprebieha sa ti PC / notebook, alebo nie je už starší?

Dimitri19
13-11-16, 10:05
Ahojte , ospravedlňujem sa za neskoršiu odpoveď. Svojho providera sem dnes večer hodím. Neviem s istotou povedať akú máme s ním dohodnutú rýchlosť netu (neskôr to sem hodím). Kedže žijem na dedine tak nečakám ,že budem mať nejaké extra rýchle sťahovanie/uploadovanie ,takže u mňa je cca tých 600kb sťahovanie OK.

Iba ten ping začne skákať akonáhle spustím nejakú hru.

Nixvan
14-11-16, 16:40
Kúp si lepší internet.

Nabíráš příspěvky, aby sis mohl požádat o práva?

K tématu - Koukal si už na rady, které tu byly před tebou? Threadů ohledně pingu je tu až až, zkus ty, popřípadě http://csko.cz/articles/read/26

Dimitri19
14-11-16, 20:45
Nix0ne^ - Pozeral som si nejaké thready ,žiaľ ani jeden nepomohol ,preto som si založil vlastný. Vďaka za radu ,určite ju skúsim.

E: Nix0ne^ Vďaka ti ešte raz dal som si nižšie raty a tie cl príkazy , celkom to pomohlo , teraz ten ping neskáče až tak vysoko.

slaby
10-12-16, 22:01
S týmto internetom lepší ping nebudeš mať...

Martinos
10-12-16, 23:02
aky mas vlastne ping? akeho mas poskytovatela a aku mas graficku kartu?

Kedze byvas na dedine odporucam ti prebehnut na ADSL internet od T-COM u. v pohode ti postaci stredny balik L tam su rychlosti 8/1 MBit up/down a samozrejme zakup novu graficku kartu a ani ping okolo 90 ti nebude robit problemy.

dovtedy si toto nakopci do userconfig.cfg
cl_weather "0"
d_spriteskip "0"
fastsprites "1"
fs_lazy_precache "1"
gl_clear "0"
gl_cull "1"
gl_dither "1"
gl_flipmatrix "0"
gl_keeptjunctions "0"
gl_lightholes "0"
gl_fog "0"
gl_max_size "128"
gl_monolights "0"
gl_overbright "0"
gl_palette_tex "0"
gl_picmip "0"
gl_polyoffset "0.1"
gl_playermip "1000"
gl_round_down "10"
gl_spriteblend "1"
gl_texturemode "GL_NEAREST_MIPMAP_NEAREST"
gl_wateramp "0"
hpk_maxsize "0"
hud_centerid "1"
max_shells "0"
max_smokepuffs "0"
mp_decals "0"
r_bmodelhighfrac "5.0"
r_detailtextures "0"
r_decals "0"
r_dynamic "1"
r_mirroralpha "0"
r_mmx "1"
r_norefresh "0
r_novis "0"
r_wateralpha "1"

ping to ale nejako extremne neznizi, je to ale to najlepsie, co som na znizenie pingu nasiel, na starom notasi s integrovanou grafikou som na tom fical viac nez rok.

Dimitri19
13-12-16, 10:51
Ahoj ! ďakujem za pomoc a radu ,ale už si riešim nový internet a už sa aj zmiernili lagy :D a grafiku mám celkom v pohode v nej by nemal byť problém .

ser
31-12-16, 21:53
zkus si nastavit raty podle internetu :P

Dimitri19
02-01-17, 19:22
Raty som si nastavil na najlepšie pre internet. CFG som si tiež pomenil veľmi dávno . Od zajtra by mali lagy prestať ,kedže od zajtra budem mať new internet. Ale diky za radu bro.

E: už mam novy net ďakujem všetkým za rady