PDA

Zobrazit normální verzi : LeeCeler --> cassius



Leeceler
11-11-16, 18:19
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 201759)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '127669'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < LeeCeler >
[AMXBANS] Tvuj nick: LeeCeler
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:123835480
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:123835480
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.146.236.41
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.146.236.41
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < cassius >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Prosim o zruseni Banu. Mel jsem zaple WH, ale jen z duvodu kontroly, abych videl kdo strili pres zed s WH. V te hre jsem nebyl zdaleka jediny s WH. V zadnem pripade jsem ho nemel od zacatku, kdyby ostatni hrali poctive :-(
Nekdy mam pocit, ze admin nektere hrace s WH nechava (duvod neznam) i kdyz je evidentni ze cekaji na pozici atd...
Dik za odpoved
Leon

ZEUS
11-11-16, 22:51
Ahoj, zrušení banu není možný, jelikož si měl zaplé WH viz. screenshot udělaný při banu

http://fd.csko.cz/upload/11-11-2016-16-20-55-xtr21562.jpg

Takže si měl určitě zvýhodnění oproti protihráčům a to se trestá banem, který ti vyprší za rok.

Pokud nechceš čekat, stáhni si steam a buď rovnou na steamu si kup originální CS nebo si ho kup v kamenné prodejně s hrami.

Leeceler
12-11-16, 01:44
Ten screen je můj? je tam napsáno Lukash, já jsem měl nick leeceler

valentino
12-11-16, 08:24
uprostřed zelený obrazovky máš důkaz o tom, že screen je tvůj

..

anakin_pok
12-11-16, 11:30
Admin pořídil screen tvé obrazovky v době, když jsi byl mrtvý, takže jsi sledoval hru přes hráče Lukash, proto je tam jeho nick. Ale screen je ze tvé obrazovky.

Leeceler
12-11-16, 17:37
Dobře, sledoval jsem je, protože s WH máte možnost poznat, jestli další hráči vidí přes zdi a chovají se podle toho. Ale mám technické dotazy.
1. Pokud jiný hráč bude mít WH a já ho budu sledovat ve spectatu, nebo jako mrtvý a WH mít nebudu, neuvidím to, že on má WH aktivní. uvidím jen normální pohled. Jak tedy poznat, že ostatní (ne)mají WH, když se mi jejich pohled s hackem nezobrazí? Zobrazuje se pouze jim.

2. pokud aktivuji WH po smrti ve hře, nebo ve spectatu je to také porušení pravidel? Když už nehraji?
3. Jak tedy zobrazit pohled a odhalit ostatní hráče s WH?
Díky

ZEUS
12-11-16, 17:47
1.) Musíš mít něco nahráno a WH poznat dle jeho hraní a chování ve hře.
2.) Ano
3.) Pohled z první osoby, pokud si budeš jist, můžeš natočit demo + další věci ( IP a ID ) - to zjistíš ve hře za použití fráze: status v konzoly, když jsi na serveru.

Leeceler
12-11-16, 18:04
1.) Musíš mít něco nahráno a WH poznat dle jeho hraní a chování ve hře.


No tak to není vůbec objektivní. Pokud někdo vidí že na něho jde více hráčů a otočí se a jde jinde tak nepozná nikdo nic, pokud nevidí s WH to samé co hráč.
Mám na mysli něco jako tem můj screen, to je uděláno jak? Prostě vidět identickou věc co hráč. Ne jen posuzovaz nějaké záznamy.

Další dotaz, jak si přehraji záznamy dem souborů?
Díky

ZEUS
12-11-16, 18:21
Je tam mnoho aspektu a jedním z nich je třeba zvuk. Je to jen o zkušenostech...Tvůj screen se vytvořil automaticky s banem a je na něm vidět WH ( Zbraň, mrtvoly)

Leeceler
12-11-16, 18:40
Tomu právě nerozumím, proč je WH na screenu viditelné, když není ve spectatu vidět.
Jak se dají přehrát ty dem soubory nahrané během hry?

ZEUS
12-11-16, 18:58
Příkazem do konzole playdemo a název dema a nebo viewdemo a název dema.
Demo musí být uloženo v cstrike

Leeceler
12-11-16, 19:19
Díky a ten screen se dělá jak? Návod na record dema jsem četl.

ZEUS
12-11-16, 19:27
Screen se vytvoří vždy při udělení banu cheaterovi. Ty vytvoření screenu neovlivníš.

valentino
12-11-16, 21:13
"Ahoj, neni to tak dávno, co jeden hráč ( to po mě nechtějte abych si pamatoval nick .. snažil jsem se to najít ale nanašel ještě xD ) Cheatoval ... screen byl taky ze spectu a důvod byl takový, že spectoval "údajného" cheatera... svým cheatováním ve spectu chod hry nijak nenarušil a pokud si dobře pamatuju, tak dostal ten hráč aji Unban. Nevím jestli tento hráč nemá ještě nějaké screeny kde je screen jak cheatuje ve hře .. pokud ano tak se omlouvám :) "
- Feťák Téčko

Leeceler
14-11-16, 00:18
- Feťák Téčko

To by tedy mohlo platit i pro mě?

Burak1
14-11-16, 15:00
HLTV na dustech by se mělo dát ještě dohledat. Když tak se můžete někdo podívat, jestli necheatoval i při hře. Udělal bych to sám, ale momentálně nemám k dispozici PC.

Samco
14-11-16, 22:50
Akurát v tú hodinu HLTV netočila. Posledný záznam hráča je na predchádzajúcej HLTV v čase 60:39, t.j. v reálnom čase cca 16:05. Ban obdržal o štvrťhodinu na to. V specte nemusel, ale aj mohol byť. Je dobré urobiť screen hráčovi vtedy, keď je jasné, že hrá on sám. V tomto prípade by som prižmúril oči k unbanu, pretože nevieme dokázať, že akurát vtedy hral a nespectoval.

E: Na HLTV je hra s WH, tak teda ban je tentokrát oprávnený.

valentino
15-11-16, 06:10
ub

Maaaaaaaaaaja
15-11-16, 07:21
Děláte si prdel ???? V milionu topicu dáte screen, kde ani není uprostřed obrázku vidět, koho banujete a o ten se opřete, že není možnost unbanu a tady si někdo začne vymýšlet story o spectate a dáte mu unban ? :D


E: Ban vrácen, dokud se to nevyřeší. HLTV je dostupné i ze dne, kdy byl ban + dalších asi 5 HLTV ze dne předcházejícího.

E: UNBAN SE V KONZOLI DÁVÁ PŘES TLAČÍTKO UNBAN, KDE SE PÍŠE REASON A NE TÍM, ŽE SE BAN SMAŽE, DÍKY. PROTOŽE PAK NENÍ MOŽNÉ HO DOHLEDAT.

Samco
15-11-16, 08:10
Děláte si prdel ???? V milionu topicu dáte screen, kde ani není uprostřed obrázku vidět, koho banujete a o ten se opřete, že není možnost unbanu a tady si někdo začne vymýšlet story o spectate a dáte mu unban ? :D


E: Ban vrácen, dokud se to nevyřeší. HLTV je dostupné i ze dne, kdy byl ban + dalších asi 5 HLTV ze dne předcházejícího.

E: UNBAN SE V KONZOLI DÁVÁ PŘES TLAČÍTKO UNBAN, KDE SE PÍŠE REASON A NE TÍM, ŽE SE BAN SMAŽE, DÍKY. PROTOŽE PAK NENÍ MOŽNÉ HO DOHLEDAT.

HLTV z toho dňa (11.11.) v čase 16:20 tam nie je.

^SeaBi
15-11-16, 08:37
Někdo mi to prosivm Vás vysvětlete, hráč zapnul wh na dustech, ať už byl ve spectu nebo ne, tak pro to není omluva, sám se přiznal že měl wh a výmluva typu "V te hre jsem nebyl zdaleka jediny s WH" je k smíchu, zapl wh a dostal za to ban, není se tady dál o čem bavit, proti UB.

B!g 5m0k3
15-11-16, 14:38
Proti aj keď sa minule udelil ub.
Proste to nemá čo zapínať na serveroch + je možnosť, že mohol byť na TS/skype a radiť.

Burak1
15-11-16, 16:41
Navíc musel být i podezřelý když hrál, jinak by se ten screen nedělal.

Maaaaaaaaaaja
15-11-16, 17:32
HLTV z toho dňa (11.11.) v čase 16:20 tam nie je.

Měl tam připojení i o hodinu dříve, viz chat.

Leeceler
15-11-16, 18:02
Pokud nejsou z toho dne videa, hrál jsem i o den dříve pod stejným nickem a ip

Samco
15-11-16, 18:53
Měl tam připojení i o hodinu dříve, viz chat.

To viem, práve to som pozeral, viď. o stranu skôr, ale vlastne nenapadlo ma pozrieť, či aj na tej HLTV hral s cheatmi. Znova to pozriem.

anakin_pok
15-11-16, 19:52
Proti aj keď sa minule udelil ub.
Proste to nemá čo zapínať na serveroch + je možnosť, že mohol byť na TS/skype a radiť.

Pokud nemáme důkaz, byl bych pro UB, již jsme takto alespoň jednou rozhodli. Jednota přístupu je na místě.

Leeceler
19-11-16, 01:02
takže ban?

Bee
19-11-16, 05:13
Nechápu co se tu ještě řeší mělo se to zamknout hned po dodání screenu a vyjádření pár adminů. Jinak souhlasím s Majou . Máte tam prostě potvrzený že měl wh at už byl ve hře nebo spectu je to jedno. Samco a CHORYKAPITAN , tohle jsem od vás opravdu nečekal takle naivní přístup .

Samco
19-11-16, 10:57
Nechápu co se tu ještě řeší mělo se to zamknout hned po dodání screenu a vyjádření pár adminů. Jinak souhlasím s Majou . Máte tam prostě potvrzený že měl wh at už byl ve hře nebo spectu je to jedno. Samco a CHORYKAPITAN , tohle jsem od vás opravdu nečekal takle naivní přístup .

Nedávno tu bola riešená žiadosť z Vianočného serveru, kde mal hráč na screene WH, ale dal sa mu unban, nakoľko sa potvrdilo, že bol iba v specte. Teraz mal byť postup preto rovnaký. Ak bol naozaj v specte, čo zo screenov nejde vyvrátiť, tak sa mala pozrieť HLTV (čo som asi pozrel len ja, neviem či ešte niekto ďalší). Ak by to bolo aj teraz tak, prečo by sa mu nemohol dať unban. Radšej si mohol ty a ešte aj zopár ďalších (vrátane 1 hráčky a asi aj ďalšieho hráča čo mali múdre reči v chatboxe) pozrieť HLTV, či hral s WH. A to bol vtedy tiež naivný prístup?

B!g 5m0k3
19-11-16, 11:04
Seda eminence

jestli chce spektit, a dívat se kdo má wh, má si koupit vip... Pak uvidí kde se hráči nachází. (Čáry - např.) to že si zapnul wh je jen a jen jeho problém a bude muset nést následky. To znamená, že si rok počká a nebo si koupí originál csko. Pořídí si vip a muže si spektit jak jen chce.

Bee
19-11-16, 16:05
Nedávno tu bola riešená žiadosť z Vianočného serveru, kde mal hráč na screene WH, ale dal sa mu unban, nakoľko sa potvrdilo, že bol iba v specte. Teraz mal byť postup preto rovnaký. Ak bol naozaj v specte, čo zo screenov nejde vyvrátiť, tak sa mala pozrieť HLTV (čo som asi pozrel len ja, neviem či ešte niekto ďalší). Ak by to bolo aj teraz tak, prečo by sa mu nemohol dať unban. Radšej si mohol ty a ešte aj zopár ďalších (vrátane 1 hráčky a asi aj ďalšieho hráča čo mali múdre reči v chatboxe) pozrieť HLTV, či hral s WH. A to bol vtedy tiež naivný prístup?

Tak to stim vánočním serverech byla jen chyba , který jste se dopustili .Navíc jak psal Burak , proč by se mu jinak dělal screen když byl jen v spectu ? Muselo být nějaký podezření na něj a to že mu žerete jeho výmysli tohoto typu je vaše věc. Pro mě je zbytečný dohledávat nějaký hltv , jestli byl zaplej nebo ne , nebo kdo další tam měl cheaty. Momentálně se tu řeší hráč co si přišel pro unban, né ty ostatní co hráli snim. Máte tu jasný potvrzení wallhacku a je uplně jedno jestli byl ve hře nebo spectu. A jinak další fakt od eminence nademnou . Má si koupit vip , takle je to akorát zase nefer vuči ostatním co za to dali peníze .

anakin_pok
19-11-16, 16:33
Tak to stim vánočním serverech byla jen chyba , který jste se dopustili .

Chyba to byla, ale už jsme tak rozhodli, takže vzít zpět to nelze. Byl to precedent.

Bee
19-11-16, 16:43
Když si to tak vezmeš tak by tak mohl přijít každý, že byl ve spektu , takže ten vánoční server bych považoval za chybu která se nebude opakovat. viz. tento případ .

Samco
19-11-16, 16:44
Každý hádam nie, na screenoch je to jednoznačné, či je odfotená práve jeho hra.

Leeceler
19-11-16, 16:59
Díval jsem se na muj ban list. Moc tomu nerozumím. měl jsem ban, pak UB, pak znovu ban od Maaaaaaja. Ale co je ten druhý ban na nové csko od samca?

Samco
19-11-16, 17:02
Ten opätovný ban ti bol nesprávne daný, tak preto som ti ho udelil i ja.

anakin_pok
19-11-16, 18:43
Když si to tak vezmeš tak by tak mohl přijít každý, že byl ve spektu , takže ten vánoční server bych považoval za chybu která se nebude opakovat. viz. tento případ .

Budiž to pro nás poučením, musíme mít screen ze hry, ne z doby, kdy hráč nehraje.

Leeceler
19-11-16, 19:07
A platí to pro cs 1.6 i pro cs GO? nebo jen pro cs 1.6, GO jsem jeste nehral

Koprakek
23-11-16, 20:50
A platí to pro cs 1.6 i pro cs GO? nebo jen pro cs 1.6, GO jsem jeste nehral

1.6