PDA

Zobrazit normální verzi : Demence ---> svatiik



KajSinek
13-11-16, 19:46
Dobrý večera prajem,
chcel by som nahlásiť hráča, ktorý počas tohto času chcel dať PartyMod a ktorý aj dal. Nakoniec povedal, že dostanem kill spolu s OPERATOR.11, pretože som ho zabil počas PartyModu. Na ďaľšie kolo ma chcel aj zabiť, lenže vznikla vzbura a Simon ma nestihol zabiť a ostalo mi 7 HP. Potom Simon bol zabitý a následne väčšina sa rozutekala. Ja som bežal pravdepodobne za niekym, ktorý mal gunu ( TMP ) a ako ho simon zabil padla mne do rúk a neprestal strielať a nenechal ma ani z ľuckosti to vyhodiť aj keď sme boli na schodoch kde bola tma a guna padla na tie schody. Následne si nadržoval ďalej pri simonovaní, ak si zobral jedného, čo už neviem načo a zobral zbraň a nechal mu toľko času koľko len chcel na vyhodenie ( nadržovanie ). HVD bolo, ale len preto, pretože to simon odvovodnil, že sa mu to nechce hľadať v konzoli, že 2 dostali FK.
Demo, ktoré prikladám je tu: tu (http://csko.cz/dema?UPD=QO3IMCdr)
Údaje nahláseného hráča: 8 Princezna svatíík <3 ; STEAM_0:0:146200711 ; 90.181.81.221

svat
13-11-16, 20:31
Dobrý večera prajem,
chcel by som nahlásiť hráča, ktorý počas tohto času chcel dať PartyMod a ktorý aj dal. Nakoniec povedal, že dostanem kill spolu s OPERATOR.11, pretože som ho zabil počas PartyModu. Na ďaľšie kolo ma chcel aj zabiť, lenže vznikla vzbura a Simon ma nestihol zabiť a ostalo mi 7 HP. Potom Simon bol zabitý a následne väčšina sa rozutekala. Ja som bežal pravdepodobne za niekym, ktorý mal gunu ( TMP ) a ako ho simon zabil padla mne do rúk a neprestal strielať a nenechal ma ani z ľuckosti to vyhodiť aj keď sme boli na schodoch kde bola tma a guna padla na tie schody. Následne si nadržoval ďalej pri simonovaní, ak si zobral jedného, čo už neviem načo a zobral zbraň a nechal mu toľko času koľko len chcel na vyhodenie ( nadržovanie ). HVD bolo, ale len preto, pretože to simon odvovodnil, že sa mu to nechce hľadať v konzoli, že 2 dostali FK.
Demo, ktoré prikladám je tu: tu (http://csko.cz/dema?UPD=QO3IMCdr)
Údaje nahláseného hráča: 8 Princezna svatíík <3 ; STEAM_0:0:146200711 ; 90.181.81.221

Tak já nechápu co tu řešíš, příští kolo bylo HVD, tak kčemu mě tu vůbec házíš, ano je pravda, byly tam 3 T u schodů někdo vzal zbraňe, byly tam dvě, byla tam M4 a TMP, tak jsem střílel a FK jako jediný dostal Pan Aura nebo jak se jmenoval, který tam náhodou stál. Ale jsem rád že si mě tu vlastně hodil, aspoň se můžu trošku obhájit.. HVD bylo, umyslný FK to nebyl, bylo to tak že jsem střílel na skupinu hráču u zbraně. ( to nadávání tam berte jako srandu, nemyslím nic vážně, beru jailbreak jako zábavný mod, nikomu nevadí moje nadávání )

Princezna svatíík <3 :hypocrite:

Operak
13-11-16, 21:03
Ja som bežal pravdepodobne za niekym, ktorý mal gunu ( TMP ) a ako ho simon zabil padla mne do rúk a neprestal strielať a nenechal ma ani z ľuckosti to vyhodiť aj keď sme boli na schodoch kde bola tma a guna padla na tie schody.


Já osobně by jsem tě též zabil. Zbraň jako zbraň.


FK jako jediný dostal Pan Aura


Malý rozbor dema:

Na začátku dema zabije KajSinek CT - [H]appy[M]eal. Následně Svatik začal Kajsinkovi nadávat. Po začátku nového kola jsi prohlásil něco ve stylu "Byl partymod, při narušování partymodu můžeš další kolo dostat kill". K tomu se chci také vyjádřit. PARTY MOD jako takový je výmysl hráču a jako mod se nepovažuje tímpádem na partymod nejsou napsaná nikde pravidla takže, pokud vás při party modu některý z vězňu zabije, tak další kolo ho nemůžete zabít. Následně jsi se Kajsinka pokusil zabít i když plnil všechny příkazy simona, ale hlavu místo něj dostal nějaký jiný hráč. Pokud by se nestala tato neštastná náhoda tam věřím, že by jsi v klidu Kajsinka zabil. O dalším zabití hráčů na schodech nemluvím, FK dostal jen jeden z nich a to i sám Svatik uznal. V čase 13:06 na demu je první věc kterou za celé demo dle mého udělal Svatik špatně. nechal hráče v klidu vystřílet TMP a nijak to neřešil O_O Nicméně nakonec bylo hvd s tím, že Svatik ani neuznal HVD a nesouhlasil sním. Sumasumárum proběhli 2 FK a 3x nadržování z pohledu zabitých hráčů.

Takto to vidím já.


E: Promiň překoukl jsem se. Byl to ten druhý co byl Simon v tu chvíli.

svat
13-11-16, 21:15
Já osobně by jsem tě též zabil. Zbraň jako zbraň.



Malý rozbor dema:

Na začátku dema zabije KajSinek CT - [H]appy[M]eal. Následně Svatik začal Kajsinkovi nadávat. Po začátku nového kola jsi prohlásil něco ve stylu "Byl partymod, při narušování partymodu můžeš další kolo dostat kill". K tomu se chci také vyjádřit. PARTY MOD jako takový je výmysl hráču a jako mod se nepovažuje tímpádem na partymod nejsou napsaná nikde pravidla takže, pokud vás při party modu některý z vězňu zabije, tak další kolo ho nemůžete zabít. Následně jsi se Kajsinka pokusil zabít i když plnil všechny příkazy simona, ale hlavu místo něj dostal nějaký jiný hráč. Pokud by se nestala tato neštastná náhoda tam věřím, že by jsi v klidu Kajsinka zabil. O dalším zabití hráčů na schodech nemluvím, FK dostal jen jeden z nich a to i sám Svatik uznal. V čase 13:06 na demu je první věc kterou za celé demo dle mého udělal Svatik špatně. nechal hráče v klidu vystřílet TMP a nijak to neřešil O_O Nicméně nakonec bylo hvd s tím, že Svatik ani neuznal HVD a nesouhlasil sním. Sumasumárum proběhli 2 FK a 3x nadržování z pohledu zabitých hráčů.

Takto to vidím já.

Takže milý Operáku, nadávám uplně všem, to se asi jen tak nezmění, proto prává už ani nechci, protože bych je za svůj chatlog nedostal :-D
Ano, PÁRTY MOD, je vymyšlený hráči, my jsme party mod dali jen z důvodu toho, že se hráči ( T ) chtěli zeptat jak se dá dostat k tomu zombikovi, proto jsme to dali. Já jsem se Kajsinka pokusil zabít? Já jsem nebyl simon, když se ještě jednou koukneš na demo :--) Takže si vyčisti brýle pokud nějaké máš, a jestli nemáš, tak si je pořiď :-) Já jsem simon byl a ž zabily happy meala.. :) A to jsem tam zabil tu skupinku lidi na schodech, zabil jsem je tam z důvodu toho že tam byli zbraně a už ji někteři lidé vzali, proto jsem je zabil, a potom to TMP, proč jsem ho nechal vystřílet?
Protože jsem měl rozhled, nemohl mě jen tak zabít, proto jsem chtěl ať to vyhodí. Ano s HVD jsem opravdu nesouhlasil, jediné dva FK dostal Aura a ještě jeden hráč, to by se našlo v konzoli, ale Kajsínek FK nedostal, nemělo být HVD, jenomže CT ho dalo, já jsem stím nic dělat nemohl. :--)

Princezna svatíík <3 :hypocrite:

E: v pořádku, jsem rád že ses koukl znova na to demo, ale potřebuju aby se mi ktomu nějaký admin vyjádřil, abych mohl dál oporovat, budu si stát za svým, že jsem zabil Kajsínka oprávněně !

Latins
14-11-16, 09:18
Pokud tam byl jenom 2x FK, za které se dalo HVD, tak v tom nevidím problém.
A s tím nadržováním bych to viděl takhle... Pokud si daný hráč, který nadržoval uvědomí a uzná svojí chybu, tak nemá cenu to dále řešit

Děkuji Operákovi, že se na to mrknul za mě a já teda ušetřil čas.

Nakladana Okurka
14-11-16, 09:44
To samé udělal minule Skunky, dal jsem mu unban s tím, že se danému hráči omluvil a už to znovu neuděla, jinak bude trest vyssi a bez možnosti unbanu.
Nevím jak to chtějí udělat ostatní admini. Ale za mě se mu buď omluv a začni se chovat, nebo dostanes zákaz na tři dny.
Protože zabíjet další kolo za to, ze si dostal kill při párty módu, fakt nesnáším.

svat
14-11-16, 09:45
Pokud tam byl jenom 2x FK, za které se dalo HVD, tak v tom nevidím problém.
A s tím nadržováním bych to viděl takhle... Pokud si daný hráč, který nadržoval uvědomí a uzná svojí chybu, tak nemá cenu to dále řešit

Děkuji Operákovi, že se na to mrknul za mě a já teda ušetřil čas.

Ano HVD bylo, ty FK by se vyresily i normalne, to by nebyl problem, ale to mebylo nadrzovani, vyhodil to? Vyhodil, beru to tak tu skupinku ze tam vzali zbrane a pokusily se udelat vzpouru, bohuzel, to ze ti padlo TMP do ruky byla nahoda, to uznavam, ale jak jsem psal, bylo to tak ze hak jsem sel stim jednim hracem, mel jsrm prehled co dela, proto jsem mu to nechal vystrilet, vic nic ktomu nemam.

E2: vidim okurko ze si to demo nevidel.. Tak se na neho koukni a pak pis svoje uzasne veci, ano rekl jsem ze dostane palicu, ale tu palicu jsem mu dal z duvodu ze mel zbraň, nebylo to z duvodu toho ze byl party mod minule kolo a on nas zabil, proste mel zbran, a to se zabiji, kdyz je nekdo trosku uz bliz tak ho necham at vyhodi tu zbran, jelikoz mu jako nestadtna nahoda oadla do ruky, to je uz jeho -, hvd bylo, tak nevim co se tu resi, nemam duvod se mu omlouvat. :-)

E3: mas nekde dukaz ze bych ho zabil? To by bylo tvrzeni proti tvrzeni.. Ja jsem si vedom ze by to byl fk, proc jsem happymu asi rekl at si simona vezme on.. Protoze jsem to nechtel mit na fleku, ale jestli vam to udeka dobre, tak mi dej tak logicky ban, kdyz se vsechno co se melo vyresilo.. :-) nikoho jsem bezduvodne nehitovak, pokud vim.. Kdybych ho chtel zabit, tak jak se na me na zacatku dema diva, tak by se uz asi dodival zeano :-) takze nevim co tu zkousis, pokud se to di odpoledne nelockne, tak se ktonu vyjadrim i bez gramaticky chyb, jelikoz jsem ve skole a na mobilu. :-)

Nakladana Okurka
14-11-16, 10:18
Ja ale nikde nepsal nic o tom, ze jsi ho zabil. Pokusil jsi se o to a kdyby se nesešly okolnosti, tak ho zabiješ. Takže chceš ban za nadržování a bezdůvodne hitovani?

E: Nechte to tu prosim do odpoledne, soudil jsem podle toho co psal Operak chci se na to ještě mrknout

teecko
14-11-16, 12:39
PARTY MOD jako takový je výmysl hráču a jako mod se nepovažuje tímpádem na partymod nejsou napsaná nikde pravidla takže, pokud vás při party modu některý z vězňu zabije, tak další kolo ho nemůžete zabít.

Kdyby to byl výmysl hráčů, nebylo by to v pravidlech.. Neni to tak dávno, kdy to tam bylo mezi modama, nebo těma hrama vypsané aji s tím, že kdo zabije CT, má další kolo kill :D

Tohle s gunama tam dělá dost lidí .. Ale tady šlo o situaci .. kejsinkovi padla guna do ruky při vzpouře a mířil na simona .. ( Simon ho zabil a až po chvilce si jí sebral, i když si logicky musel vědět, že gunu má, když jí přebíjel před tebou :D ) Já osobně bych tě taky zabil už jen z reflexu, řekl bych ti, že si měl zbran a dál bych se s nikým o tom nebavil :D Potom měl už přehled tak tu gunu nechal vystřílet téčkem ( místo toho aby to vystřílel sám .. Taky někdy zabiju hráče s gunou, nejdu pro zbran do boxu, ale řeknu téčku, aby jí vyházelo z boxu .. v podstatě to samé ..)

Ohledně FK .. :D VD za ty FK hráči dostali ( aji ti, kteří ho mít neměli. ) Takže ty FK jsou "pryč" .. kolikrát se stane, že hráč dostane Fk .. nebo aji MFK tlačítky v boxu .. Dá se VD nebo HVD a dál se to neřeší ( pokud to nebylo umyslné a podle situace v demu, to od hráče, který byl nahlášený umyslné nebylo .. ) Kdyby měl každej lítat s jedním FK na forko, i když VD dostal, tak by to bylo ještě víc na hlavu, než je ted ( A to je to už dost na hlavu :D )

Rada pro kejsinka : Neběhem za hledaným hráčem když má gunu :D
Rada pro svatíka : Nemluv o party modu, některé to sere :D
#WhitePower

Britny
14-11-16, 13:00
Kdyby to byl výmysl hráčů, nebylo by to v pravidlech.. Neni to tak dávno, kdy to tam bylo mezi modama, nebo těma hrama vypsané aji s tím, že kdo zabije CT, má další kolo kill :D

To by mě zajímalo kde a kdy to bylo v pravidlech? Party se tu řešila několikrát, ale ještě se snad nikdy nedala do pravidel.

Jinak dle mého, kdyby si Svate tuto skutečnost neřekl do mikrofonu, že je za to automatický kill (což je blbost a výmysl) tak by ten Simon je ani nezabil, ani je nenahitoval. Po zabití Simona nebyly žádné příkazy, takže nehledaní mohli utéct, Kajsinek měl bohužel tu smůlu, že mu padla omylem zbran do ruky, když je tam všechny začal najednou zabíjet, jenže to nemohl vědět, takže z mého pohledu FK nebyl, byl by jen kdybys tu zbran neměl, ale i tak se to vyřešilo další kolem s HVD.

Party mod není nějak vyřešený a měl by se dávat při menším počtu lidí a nějakých normálních, co nebudou dělat vzpoury. Takhle pokud během party někdo zabije CT a další kolo je už normální, tak by ti CT neměli je zabíjet = FK.

svat
14-11-16, 13:41
To by mě zajímalo kde a kdy to bylo v pravidlech? Party se tu řešila několikrát, ale ještě se snad nikdy nedala do pravidel.

Jinak dle mého, kdyby si Svate tuto skutečnost neřekl do mikrofonu, že je za to automatický kill (což je blbost a výmysl) tak by ten Simon je ani nezabil, ani je nenahitoval. Po zabití Simona nebyly žádné příkazy, takže nehledaní mohli utéct, Kajsinek měl bohužel tu smůlu, že mu padla omylem zbran do ruky, když je tam všechny začal najednou zabíjet, jenže to nemohl vědět, takže z mého pohledu FK nebyl, byl by jen kdybys tu zbran neměl, ale i tak se to vyřešilo další kolem s HVD.

Party mod není nějak vyřešený a měl by se dávat při menším počtu lidí a nějakých normálních, co nebudou dělat vzpoury. Takhle pokud během party někdo zabije CT a další kolo je už normální, tak by ti CT neměli je zabíjet = FK.

Ahoj Britny, ano, možná kdybych neřekl že za to je kill, ale CT to samo říkalo a psalo že při party modu ( '' neexistujcím '' ) když T zabije CT tak příští kolo dostane kill. Já jsem Kajsinka nezabil z důvodu toho že mě zabil při party modů, já ho zabil z důvodů té zbraně. Jinak jak je psáno, HVD bylo, tak nevím proč se tu ještě něco řeší. Zase takové téma a uplně o hovně. Děkuju Kajsínkovi že mě nahlásil ♥ Chci vědět co mi dopíše Okurka a popřípadě další hráči, nebo admini. :--)

E: Jsem rád že se to vyřešilo, děkuju za spolupráci všem adminům. Ahojte :-)

Nakladana Okurka
14-11-16, 14:36
Podíval jsem se na demo, pojďme to nějak uzavřít.
Happy Meal dostal ban, protože to byl on, kdo tě hitoval a nezná pravidla ohledně party modu (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=202114)
Svatík to sice říkal taky, ale nezabil tě, ani se o to nepokoušel. Jak ti padla do ruky guna, tak byl zmatek, byla vzpoura (potom, kdyz nechal nekoho jineho tu gunu vystřílet tak proto, že už ste byli v boxe a on nebyl v nebezpečí) a FK nepadl.
LOCK prosím