PDA

Zobrazit normální verzi : Nezmyselný príkaz



KajSinek
13-11-16, 20:27
Dobrý deň prajem,
chcel by som nahlásiť hráča, ktorý dal nesmyselný príkaz " Do boxu na zadnú stenu " . Demo nie je od samozného začiatku, ale je tam vidno ako sme na zadnej stene a simon dal príkaz aby CT-čka zabili hráčov v boxe a následne jedno z CT-čok povedalo, že mali ste ísť " Do boxu na zadnú stenu ".
Demo s dôkazom: tu
(http://csko.cz/dema?UPD=BUPjhvBI)Údaje hráča: KrecekVole ; VALVE_0:0:305044268 ; 89.24.208.13

svat
13-11-16, 20:44
Btw. Tento příkaz dám čas od času taky, protože na nezmiňovaném konkurenčním portále se říká '' na zadní stěnu '' a jde se do boxu k zadní stěně. A když se řekne do boxu na zadní stěnu, né že by to byl nesmyslný příkaz, ale ti kteří v tom boxu jsou mají kill, a ti kteří jsou NA zadní stěně tak přežívají, kdyby Vám kteří jste nahoře dal kill, tak by to byla demence a MFK, ale takhle to nic není. Nevím jaký na to mají názor admini, ale tohle by se podle mě nemělo banovat. :happy:

Princezna svatíík <3 :hypocrite:

E: Ale jak tak vidím, ty jsi byl NA zadní stěně v boxu, tak co to vůbec řešiš, jak říkám prostě kdo už jail hraje déle pochopí to, já třeba ještě zoopakuju že mají jít do BOXU NA ZADNÍ STĚNU, a už se lidé aji rozmyslí kde mají být, ale jak říkám nechám to na adminech.

E2: Britny, já jsem vášnivý frager už od samého začatku na kotelně, to o mě ví už uplně všichni, ja to rikam z duvodu toho kolik lidi je tam bystrych, ano nesmyslny prikaz, kdyz prijde na server nekdo kdo rika do boxu na zadni stenu a puste klavesnici a mys, tak tohle uz se da pochopit, ale ja jelikoz uz to hraju dlouho, delam veznum naschvaly, treba jako tento :--)

E3: Kajsinku, však ano, je to sice nesmyslny prikaz.. Ale me se pak taky vzdy ptaji.. A koho potom maji zabit, jestli ty v boxe U zadni steny, nebo NA zadni stene.. Old school hrači to uz znaji, ale ja kdyz to udelam jednp kolo, tak druhe se to pokusim vysvetlit kdyz se me na to nekdo zepta... Stejne jako ze simon rika zahrajeme si na simona, v tuhle chvili by se sajmon nehral, zabiju ty kteri si mysli ze se hraje, a po tom co se me lide zeptaji, proc dostali kill, snazim se jim to vysvetlit. Takze pokud je vtom boxe zabil, a oni se ptali proc, mel jim to vysvetlit.

KajSinek
13-11-16, 20:59
Ale ako máš ísť do boxu na zadnú stenu? Tento a susedný portál je úplne niečo iného.

Amaterasu
13-11-16, 23:06
Když už tady slovíčkaříš a dáváš tyhle nesmysly, tak mi prosím ukaž, jak budeš NA zadní stěně a zároveň V boxu.

Nakladana Okurka
13-11-16, 23:56
Podle mě už řešíte fakt blbosti, pak si nemají ostatní myslet, že JB hrajou jen retardovaný lidi.

KajSinek
14-11-16, 00:23
Podle mě už řešíte fakt blbosti, pak si nemají ostatní myslet, že JB hrajou jen retardovaný lidi.
Neviem, či to retardovaný ľudia bolo smerované na mňa, alebo v inom slová zmysle a ak by som tu riešil každú hovadinu, ktorú mám, tak by tu bolo odomňa ďaľších 50 ticketov, len za demenciu z dôvodu, že mnohokrát si vypitám mik a uvediem to na správnu mieru, ale mnoho krát CT-čka nevnímajú chat ani čo vravím a pokračujú vo svojom, pretože musia počuť slovo Admina / spešla což ja nie som, ale mnohokrát si neuvedomujú, že aj Hráč môže mať pravdu a nemýli sa. Nechcem sa tu hádať už radšej, tak ak nemá iný názor nejaký admin, tak lock a pravdepodobne asi ani nie.

Kotel
14-11-16, 01:15
Takhle se dělaj z lidí retardi.

Britny
14-11-16, 02:29
Tento příkaz byl vždy nesmysl, nejsou to dva příkazy, ale jeden - tudíž blbost. Takže nechápu, jak někdo kdo to řekne může zabít lidi v boxu, když je tam poslal a na zadní stěnu se nedá jít. To už by musel říct jinak "Jděte na zadní stěnu boxu (na box). Je to už slovíčkaření a vždy daný CT je upozorněn, jak má daný příkaz dát, aby z toho nevnikl mfks.
Svatíku jestli toto hráčům říkáš, tak pak z nich děláš blbce a schválně neformuluješ větu, tak jak by měla být a dokážu si představit, jak to tam fragujete :))

KajSinek
14-11-16, 07:10
Tento hráč použil tento príkaz za čas, ktorý som tam bol aj na mape jb,_snow, ale stihol som to natočiť na inej mape. Je to demencia Simona, že použil nezmyselný príkaz, čiže hráči si mohli ísť na atrakcie, .do boxu, na box, proste hocikde na krém zbrojný. Tak prečo súhlasil s rozkazom zabiť všetkých v boxe? Ak by sa ešte ten moment opravil, tak beriem, ale viaceré CT ho cez mikrofón upozorňovali na jb_snow a túto na tejto mape, ktorá je na čele, tak viacero hráčov sa ešte pýtalo, že či na box.

Nakladana Okurka
14-11-16, 08:22
Jsi docela vztahovačnej na svoji osobu, vzhledem k tomu, že se to jen tebe netýkalo.
S ničím novým jsi nepřišel, tohle se tu deje už dlouho ale nikdo si zatim nestěžoval. Za mě když řekne "do boxu na zadní stěnu" tak hráče upozorním (obvykle je totiž nově příchozí z jiného portálu), ale banovat to je fakt nesmysl.

Kdybysme měli banovat věci, ktery by bez slovíčkařeni vůbec nevznikly, tak by tu nikdo nehrál.

ZeMi7
14-11-16, 08:39
Zkuste někdy vypnout ten počítač. :D

To je jakobyste se na moravě začali v hospodě hádat ohledně objednávky. Zeptají se vás co chcete na jídlo, ale vy na ně začnete řvát, že na jídlo nic nechcete. Že chcete jen to maso s bramborem k jídlu, ale na to už nic.

Giussepe
14-11-16, 14:55
Co se tady řeší? Jednoznačně porušení pravidel ze strany simona.

Vizte 6. pravidlo JB - Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.

Tento příkaz už jen ze zákonů výrokové logiky je nesplnitelný. Jak tu výše někdo trefně poznamenal, nikdo nemůže být na boxe a zároveň v něm. Z mého pohledu, by měl následovat pro simona zákaz k CT.

Burak1
14-11-16, 15:14
Buď řeknete k zadní stěně, nebo řeknete pouze na zadní stěnu. První bych to ve hře vysvětlil, poté až banoval. Zpětně z webu by to nemělo cenu, jelikož by daný hráč ani nevěděl, co udělal špatně.

KajSinek
14-11-16, 15:32
Niekoľko hráčov mu to vysvetľovalo a dokonca aj ja na mape jb_snow. Toto demo som tu dal z dôvodu, že to neurobil len raz, ale mnohokrát.

KajSinek
14-11-16, 15:58
Co se tady řeší? Jednoznačně porušení pravidel ze strany simona.

Vizte 6. pravidlo JB - Simon nesmí dávat nesmyslné či nesplnitelné příkazy.

Tento příkaz už jen ze zákonů výrokové logiky je nesplnitelný. Jak tu výše někdo trefně poznamenal, nikdo nemůže být na boxe a zároveň v něm. Z mého pohledu, by měl následovat pro simona zákaz k CT.

Viete, ani ja neviem, čo sa tu rieši. Myslel som si, že tu admini vedia tie pravidla a ak sa pozrú na demo, tak nie je to žiadne slovíčkarenie, ale porušenie pravidla. Kotelna je úplne iná ako susedný portál z dôvodu lepších pravidiel. Ale ak to je porušenie pravidiel, tak prečo to nebanovať ako uviedli vaši kolegovania vyššie?

Nakladana Okurka
14-11-16, 19:36
Je to sice porušení pravidel, ale taky bysme měli mit nejaky nadhled co se banování týče (jako třeba banovat doplňování při módu, nebo nevenovani se módu). Tohle zpětně banovat přes web je zbytečný, za mě by stačila domluva na serveru.
Ale jako jestli to vidí nějaký admin jinak, tak ať mu ban klidně dá a myslím, ze nikdo neřekne ani popel.

KajSinek
14-11-16, 20:00
Upozorňovaný bol mnohokrát a nie len na jednej mape. Tak ak ho chceš upozorňovať do nekonečna dobre. Ja síce nie som spešl ani Admin, čiže pochybujem, že by ste mi verili na maximul, že som ho upozorňoval, ale stačí ma len sledovať a ja to robím často, ak ma niekto nepredbehne.

because
14-11-16, 21:03
V niektorých mapách je pri zadnej stene taký "malý obrubník", na ktorý sa dá postaviť. Ten obrubník je súčasť zadnej steny. Myslím, buď na snowe alebo na mountains to je. Možno preto to niekoho napadlo, že na zadnu stenu. Je to zbytočnosť riešiť. Taká vec ako keď poviete, že idete do záchodu/na záchod..


because, ak by si si všimol, tak ako sa dá ísť na zadnú stenu do boxu?

Prečo som písal o tom obrubníku? Lebo je to súčasť zadnej steny ktorý je v boxe takže čistoteoreticky keď ti povie niekto do boxu na zadnú stenu a ideš na ten obrubník tak splňaš príkaz. Napríklad keď ti poviem postav sa na lavičku a ty sa postavíš na operadlo lavičky tak to stále splnaš, lebo je to časť lavičky. Alebo tukni do klávesnice a ty ťukneš na písmeno r. Splnil si príkaz.

KajSinek
14-11-16, 21:12
because, ak by si si všimol, tak ako sa dá ísť na zadnú stenu do boxu?

Samco
14-11-16, 22:36
V tomto úmysel nie je. Prakticky je to len slovná hračka, ktorej nepochopil a trestať teda hráča za toto banom je neprimerané.

KajSinek
15-11-16, 07:15
Okey. V tomto prípade sa to môže Lock. Ja som to nahlásil z dôvodu porušenia pravidlá… ktorý je uvedený vyššie. Upozorňoval som ho ja i ostatný hráči na viacerých mapách. Ak ste uznali, že sa to nebude banovať ani priemerným banom, tak dobre. Je síce pravda, že by si to ani nevšimol možno, ale o tomto tickete som dotyčnému písal nech si to pozrie v čom urobil znovu chybu. Čo si to pozrel, alebo nie, tak to už vedieť nebude.

DeadJoyCZ
15-11-16, 07:17
Tenhle příkaz "na zadní stěnu" vždy řeším domluvou s hráčem .. pokud to opakuje dál a dělá z hráčů blbce, pak už by to mělo být na ban za neznalost pravidel/neschopnost.
Nicméně je to jen nepříjemné slovíčkaření.

Latins
15-11-16, 14:10
Zpětně 2 dny už to nemá cenu řešit. Hráč by si neuvědomil, co vlastně udělal špatně a nepoučil by se.
Jinak bych mu ten ban klidně dal.

Samco
16-11-16, 18:25
Vysvetlené a vyriešené. V každom prípade ďakujeme za sťažnosť.