PDA

Zobrazit normální verzi : okih.CZE



okih.CZE
16-11-16, 13:28
Vypis z konzole:


Hráč *MAMUT*
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:54872138
IP adresa 90.176.246.110
Udělen 13-11-2016 - 17:42
DĂ©lka BANu 10080 minut
Vypršà 20-11-2016 - 17:42 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 4 dny 4 hodiny 15 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] Neznalost pravidel (Zabranovani Vzpoure) Demence
BAN dal Admin Latins (Latins)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak

HistorieBANĹŻ
Tento hráč ještě nebyl zabanován.








Poznamka:







Nevim za co ban.,.

Latins
16-11-16, 14:41
Tady si byl nahlášen -> http://csko.cz/forum/showthread.php?52645-Zabra%26%23328%3Bovanie-vzp%FAre-demencia

Vysvětlení:
1) Na první demu si byl Simon, kde si zapnul box v celách. Jednomu se povedlo uprchnout (stále byl zapnutý box). Utekl, sebral si zbraň a chtěl po tobě, aby si vypl box (Aby směl vytáhnout svou zbraň). Ty si mu na to odpověděl, že to nevypne, že máš svůj důvod.
- Tohle by tě vyšlo na 3 dny.

2) Na druhém demu skáčeš Simonovi do řeči. Nenecháš ho domluvit. Potom vhazuješ do arealu cel vícero dýmovnic z atrakce na jb_desert. Simon není v této chvíli Simonovat, či nijak řídit hru. Musí vyčkat 1 až 2 minuty na to, než se dýmovnice rozptýlí.
- A tohle přidalo čas na tvém banu.

Výsledek: Část trestu odseděna. Teď záleží na tobě, jak se zachováš.

Dne 16.11.2016 - Udělen Unban. Hráč se poučil z chyby, kterou udělal. Omluvil se. Část trestu odseděna.
Dne 16.11.2016 o pár hodin později - Hráč dostane znova ban. Původní můj ban se přičte tomu stávajícímu.

- Zajímalo by mě, kdo si na mě stěžuje a s čím?

okih.CZE
16-11-16, 15:13
První dotvrzuje že mám mik a to další byla jen sranda jinak sem doplňoval .,. Latins. jinak o tom nevíš ale dost lidí si na tebe stěžuje :3

okih.CZE
16-11-16, 15:52
První dotvrzuje že mám mik a to další byla jen sranda jinak sem doplňoval .,. Latins. jinak o tom nevíš ale dost lidí si na tebe stěžuje :3
Jinak za demenci bych si už ten čas odpykal.Takže naposledy prosím o unban.. Předem děkuji

okih.CZE
16-11-16, 15:56
Tohle byla věc Simona.. Mohl mě v pohodě zabít .,.
A ještě při to prvním. Není zakázáno nechávat box zapnutý :3

okih.CZE
16-11-16, 17:25
Mohu se zeptat adminů? Když je box zabraňování v vzpouře proč to není v menu? Takže bych poprosil o kratší ban děkuji

DeadJoyCZ
16-11-16, 18:40
Mohu se zeptat adminů? Když je box zabraňování v vzpouře proč to není v menu? Takže bych poprosil o kratší ban děkuji

Nemusí to být v menu, stačí použít selský rozum, máš hráče zabavit, ne se jich zbavit .. ono, je to stejné, jako když pošleš 9 lidí do boxu a pak jim tam pustíš náhodu + box .. je to stejná demence, jako když pustíš box v celách.
Nicméně, nejsem si vědom, že by Latins dělal něco špatně nebo by si někdo stěžoval.. a i kdyby nějakou náhodou udělal, ne každý je dokonalý..každý dělá chyby.