PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Aim servery



Kapral
17-11-16, 00:44
Ahoj.
Chtěl bych zažádat o práva na aim serverech.

Něco o mně + příloha

Jsem 15cti letý kluk který chce zajistit bezpečnost na aim serverech. Na steamu mám nahraných cca 23hodin a na NonSteamu strašně moc. Csko hraji 5let. Z toho ani jednou na jiném portálu než je kotelna. Znám pravidla aim serverů s AMX bych se doučil, zas tak těžké to není. Budu rád za každé PRO i PROTI a také za OTÁZKY ps: rád odpovím na jakoukoliv otázku.

S pozdravem Kaprál

Bugy
17-11-16, 02:25
Než jsi založil žádost o práva měl sis přečíst podmínky přijetí a zvážit jestli je šance na úspěch.

- Registrace na fóru před 3 dny - 0 příspěvků
- Málo hodin na steamu
- Žádné hlášení na fóru (nevím jak to máš s hlášeními ve hře)

Bee
17-11-16, 15:18
Ahoj, bohužel nebudeš moct být prozatím přijat neboť nesplňuješ požadavky pro přijetí na post admina. Pokud o to tolik stojíš zkus to tak za půl roku znova a mezitím hlaš cheatery na serveru přes /cheater nebo přes funkci "!" . Ještě by bylo dobrý občas nějakého cheatera hodit sem na forum. Pro příští žádost se zkus ještě víc rozepsat a dodat nějaký detaily , zkus se klidně inspirovat i od ostatních. Zde se podívej na na podmínky a splň je .
http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-podm%EDnky-p%26%23345%3Bijet%ED-a-informace-k-n%E1boru-%26%23268%3BT%26%23282%3BTE!

Koprakek
30-11-16, 17:44
Lck.