PDA

Zobrazit normální verzi : MiniHideN



MiniHideN
17-11-16, 14:41
Vypis z konzole:


Hráč KuchtÃÂK
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:93861708
IP adresa 93.99.200.141
Udělen 17-11-2016 - 14:38
DĂŠlka BANu TrvalĂ˝
VyprĹĄĂ nepouĹžito.
DĹŻvod obchadzanie
BAN dal Admin popel123 (Kratos)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 7 mini (jail_beach_v3)





Poznamka:






Nevim za jake obchazeni jsem dostal ban. Snad pisete jasne, ze: Pokud si poridite originalni hru, ihned se pripojite a muzete opet hrat. Pamatujte vsak prosim na to, ze v pripade opetovneho cheatingu z originalni hry jiz bude Vas pristup na herni servery trvale zablokovan.

Najednou se pripojim se STEAMEM a zase ban ?? ...

Troppe
17-11-16, 14:50
Problém je v tom, že ty jsi měl Steam už před banem. To se bere jako obcházení.



Hráč
Law.


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1901267449


IP adresa
93.99.200.141


Udělen
16-11-2016 - 23:40


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
Wallhack


BAN dal Admin
Bugy (Bugy)


BAN dal Server
csko.cz | GunGame (gg_prl_factory)

Burak1
17-11-16, 15:17
Předně tak. Ban v pořádku.

MiniHideN
17-11-16, 15:26
A kde máte napsáno, že pokud hráč, který dostal BAN na NS a zároveň měl STEAM už před banem, že dostane permu i na steamu ? Nemáte to nikde napsané, takže ban není v pořádku. Píšete jen, že se připojím s originální hrou, toť vše.

Samco
17-11-16, 15:55
Na steame si tu už hral, pred udelením tohto banu na NS. Je to obchádzanie, ban je oprávnený.

MiniHideN
17-11-16, 16:02
To je sice super že jsem na steamě hrál už před tím, i to, že je ban oprávněný, ale já se na něco ptal. Kde máte napsáno, že pokud hráč, který dostal BAN na NS a zároveň měl STEAM už před banem, že dostane permu i na steamu ? Nemáte to nikde napsané, takže ban není v pořádku. Píšete jen, že se připojím s originální hrou, toť vše.

Samco
17-11-16, 16:14
V tom zmysle, že si originálnu hru pred banom nemal.

MiniHideN
17-11-16, 16:35
A to jsem měl asi jak vědět, když to nikde nemáte napsané ? ...

Burak1
17-11-16, 16:44
Nemáš vůbec co cheatovat :-D.

MiniHideN
17-11-16, 17:20
Odpovídáš mi na úplně něco jiného, než jsem se ptal. Zkus si znovu přečíst, na co jsem se ptal ...

Samco
17-11-16, 17:22
Neviem o čo ti ide. Nehráš tu 1. deň, dobre vieš aký tu je postup. Snažíš sa takto zbytočne...

LeBaux
17-11-16, 17:52
Hlavne vole hádaš sa z adminami, my robíme pravidlá... to nie je ako keby bola diera v zákone, keď sa rozhodli kolegovia ti dať ban, asi to ťažko obídeš.

Bee
17-11-16, 19:03
Nechci se tu nikoho zastávat nebo něco (i kdyby ban dostal za něco jiného) tak mi přijde taky celkem jako hloupost dávat ban na steam za obcházení když dostanu ban na nonsteamu. V tomto případě by hráč musel koupit druhý steam učet s originální hrou 1.6 po udělení banu a vlastnil by dva. Bany za obcházení se dávají když dotyčný použije nepovolený program k opětovému připojení do hry , což situace že mám steam a dostanu ban na nonsteam nemá nic společného. Toť jen muj názor , není to na nikoho myšleno nějak zle .

B!g 5m0k3
17-11-16, 19:39
Prepíšte dôvod na: cheating na ns

MiniHideN
17-11-16, 21:14
:DDDDDDD Super důvod, to už jste tam mohli nechat to ,,Obcházení" ... Radši si prvně dejte do kupy pravidla a pak rozdávejte na základě těch pravidel bany. :)

MiniHideN
17-11-16, 23:30
No ok, vidím, že se tohle téma asi nikam nepohne. Mám dotaz. Jaká je možnost, že si na vašich serverech opět zahraji ?

B!g 5m0k3
17-11-16, 23:40
Keď ti vyprší ban na NS.

Nakladana Okurka
18-11-16, 00:21
Ono když nehrajes na steamu a cheatujes na NS, tak steam se bere jako druhá šance. Ale protože jsi tu na steamu hrál a šel jsi cheatovat na NS, tak ses snažil všechny vědomě ojebat a hold tam už další šance není.

MiniHideN
18-11-16, 13:49
A když si koupím nový steam s cs 1.6, tak dostanu taky jako ban, jo ? ...

Troppe
18-11-16, 16:25
A když si koupím nový steam s cs 1.6, tak dostanu taky jako ban, jo ? ...
Jo.

MiniHideN
18-11-16, 17:51
:D:D:D Tak to už ztrácí úroveň toto ... Jasně jste řekli, že pokud hráč dostal perma ban na NS a přitom už dávno před tím hrával na Steamě, že automaticky dostane ban i na Steamu. Ale snad když si koupím nový CS, tak to není žádné obcházení, protože jsem před banem na NS na tom novým CS nehrál :) ...

Troppe
18-11-16, 19:17
Pokud si cheatoval na NS a nevlastnil si Steam, tak je to tvoje jediná šance hrát tady u nás. Pokud si cheatoval na Steamu, tak boužel, uvidíme se za rok. Pokud si vlastnil Steam, ale ban si dostal na NS, tak si tu taky na rok dohrál. Steam je poslední šance, ale pokud si ho už vlastnil, tak už jenom čekat rok. Co na tom nechápeš?

MiniHideN
18-11-16, 19:21
Už jsem to tu psal ... Když si koupím nový Steam s CS 1.6, na kterém bych měl nahráno 0 hodin, či-li nehrál jsem na něm, protože jsem si tu hru zrovna koupil, tak bych měl taky ban za ,,obcházení" ? Ten starý steam, na kterém jste mi dali ban za ,,obcházení" ( poté přejmenováno na: cheating na NS ) tak ten teď neřeším.

B!g 5m0k3
18-11-16, 19:39
Už jsem to tu psal ... Když si koupím nový Steam s CS 1.6, na kterém bych měl nahráno 0 hodin, či-li nehrál jsem na něm, protože jsem si tu hru zrovna koupil, tak bych měl taky ban za ,,obcházení" ? Ten starý steam, na kterém jste mi dali ban za ,,obcházení" ( poté přejmenováno na: cheating na NS ) tak ten teď neřeším.

Stále si to ty, nehráš tu prvýkrát.
Lock .

MiniHideN
18-11-16, 19:52
Myslím si, že v těch pravidlech máte tak trošku guláš, měli byste si je dát dohromady, protože opravdu nevíte, co už víc napsat ... Nejdřív tam píšete, že pokud dotyčný hrál už před zabanováním na NS, tak dostane automaticky i na Steamu. Pak každému druhému hráči, který žádá o UB za to, že cheatoval ( WH, AB, ... ), tak mu napíšete že se připojí pouze s originální hrou, kterou si zakoupí. Chci si koupit nový steam s CSkem, tak bych podle těch vašich jak tomu říkáte pravidel neměl mít ban. Tak si kurňa uvědomte, co tu píšete ...

Samco
18-11-16, 19:53
U každého jedného to je bez problémov, ty si teda špecifický prípad.

Britny
18-11-16, 20:24
Myslím si, že v těch pravidlech máte tak trošku guláš, měli byste si je dát dohromady, protože opravdu nevíte, co už víc napsat ... Nejdřív tam píšete, že pokud dotyčný hrál už před zabanováním na NS, tak dostane automaticky i na Steamu. Pak každému druhému hráči, který žádá o UB za to, že cheatoval ( WH, AB, ... ), tak mu napíšete že se připojí pouze s originální hrou, kterou si zakoupí. Chci si koupit nový steam s CSkem, tak bych podle těch vašich jak tomu říkáte pravidel neměl mít ban. Tak si kurňa uvědomte, co tu píšete ...

Toto se vztahuje POUZE PRO HRÁČE, KTEŘÍ HRAJÍ JEN NA NS Prostě nikdy předtím nehráli na steamu = koupí si originální hru a můžou se napojit - tzv 2. šance.
Neplatí to pro hráče, kteří tu hrají jak na steamu, tak na nonsteamu.

V pravidlech je to jasně napsané:
Nemám originální hru: Počkejte rok od udělení banu, kdy dojde k jeho zrušení nebo si pořiďte originální hru, se kterou se připojíte.

Na steam UB nevyprší (pokud to kotel nezměnil) avšak za rok ti může být dán UB, jestli se admini shodnou, nebo ti vyhoví přímo kotel.

Líp už to snad vysvětlit nejde. To by se musely nějak upravit pravidla, aby platila i druhá šance pro steam hráče.

MiniHideN
18-11-16, 20:46
No, však jí si koupím znova originální hru, na které jsem nikdy nehrál. Co je na tom k nepochopení ? A pokud by se musely upravit pravidla, tak to udělejte ne ? Aby potom nevznikaly zbytečné problémy, a nebo to snad máte na práci něco jiného ( např. mě sledovat a kontrolovat shodu IP, dokud neobejdu NS ban), abyste to nemohli upravit ?

Britny
19-11-16, 00:29
Nevím proč bychom se měli podřizovat cheaterům, kteří záměrně kazí hru druhým. Naše práce je se vás zbavit, ne vám ještě vytvářet speciální super pravidla, že si koupíte dalších x steamů a budete si v pohodě hrát. Pravidlo 2. šance platí pouze pro nonsteam hráče, kteří nikdy nehráli na steamu - nevím co na tom nechápeš, každopádně další tvé steamy budou banned.

MiniHideN
19-11-16, 10:08
:D To má teda úroveň tenhle portál ...

ZEUS
19-11-16, 10:20
Nikdo tě tu nedrží...můžeš odejít.