PDA

Zobrazit normální verzi : seka mi hra kdyz hraje moc lidi



Marekoff98
11-02-12, 15:49
hele cus mam problem docela velkej kdyz hraju treba na zombie nebo na jalbrake servru tak kdyz je tam malo lidi tak se mi to neseka ale kdyz je tam moc lidi tak mam strasny zaseky a pocitac zacne delat takovy divny zkuvy a zkousel sem restartovat pc a pomohlo to ale nemuzu ho porad restartovavat protoze tata rika ze se tim nici. Pls nevite co mam delat? jako neco v nastaveni treba neco nastavit, pls csko je moja nejoblibenejsi hra

^Smd^
11-02-12, 17:42
Buď máš pomálý net,Zkus vyčistit prach z počítače,a vypni nepotřebné programy co zbytečně zatězžují CPU

Shinigami
11-02-12, 20:03
Možné je že máš zle nainštalovaný windows. Robilo ti to už aj predtým, alebo nedávno to začalo? Možno si robil niečo s grafikou. Máš NVIDIU?

zavo
12-02-12, 10:45
Hras na Notebooku? mne to robi to iste ale iba na NTB(- nieje dostatocne silny). Odporucam ti vymaz vsetko co uz nechces(nepotrebujes), ja som si na kompe preinstaloval windows a hra sa mi o dost lepsie. Ak to nepomoze tak nvm mozno zle pripojenie na int.

ZombieBot
12-02-12, 13:32
Ale prd, na Zombie a JB jsou jné modely. A jiné modely snižují FPS, takže je to potom záhul pro grafárnu. PC se tim neničí.

JagermeisteR
12-02-12, 22:11
Ale prd, na Zombie a JB jsou jné modely. A jiné modely snižují FPS, takže je to potom záhul pro grafárnu. PC se tim neničí.

Nie je to len o modeloch. Niektore mody na cs su spravene tak, ze sa odosiela velke mnozstvo informacii zo servera ku klientovi (hud spravy, krv, animacie, strelba, prudka zmena modelov) takze to zatazi aj CPU a ram, nielen grafiku.

Jihlavanka:)
22-02-12, 09:42
Nejvetsi zatez bude na CPU. Jestli chces hrat bez zaseku popremyslej nad upgradem pc nebo novym zelezem. Ja hraju JB na nrtb Dell latitude D430 a nemam problemy.

Marekoff98
25-02-12, 21:37
kua furt nic nepoamaha :( tata volal panovy do opravy a ptal se ho co mame za pc a on rikal ze pentium 3 1 nejake ram a nvidia grafiku pls poradte jo a taky my nekdi seka mikorfon kdys do nej dlho mluvim pls poslu vip kdys mi pomuzete

Trinidad
25-03-12, 22:11
Snažíme sa pomôcť, ked posles sms na vip pomôžeš sebe