PDA

Zobrazit normální verzi : Awp



zavo
11-02-12, 16:03
Pri awp mame dva spôsoby strelby Z alebo NZ.
Pri NZ nevidime kam mierime ale môžeme to odhadnúť kam sa protihráč posunie.
Minule som pozeral jedno video na youtube a bolo tam jasne vidiet ze hrac tam mal pri AWP v NZ mierdlo a chcem sa spytat je to mozne? ak ano tak mi napiste co spravit aby som ho tam mohol mat.

Dakujem.

ZombieBot
11-02-12, 16:05
Jedině cheatem.

zavo
11-02-12, 16:07
Jj, lenze toto bola nejaka LIGA takze to ma dost zmiatlo. Inac by mi cheat napadol, ci sa to neda nejak nastavit alebo nabindovat na AWP

I-Mouse
11-02-12, 16:11
Ak to bolo video z HLTV, tak tam je bug, ze ono ukazuje mieritko na kazdej zbrani a aj na AWP no zoom. Inak sa to da dosiahnut len cheatom.

zavo
11-02-12, 16:49
O.K. takze sa to neda nastavit skoda no co uz. Lock admini pls

NemiKD
11-02-12, 17:02
Tohle jde jedině cheatem, nijak jinak a jinak bys mohl vědět kde máš střed obrazovky :)

zavo
11-02-12, 18:30
je to pri hltv tak

NemiKD
11-02-12, 19:02
Da se to nastavit v nastaveni tusim.

MAGi
11-02-12, 19:05
Je to z hltv. Jinak je taky aplikace reddock nebo neco takovyho, ktera ti udela cervenou tecku na stredu obrazovky, nepovazuje za cheat, samozrejme se pouzivat nesmi ale.
Kazdpadne je ti to naprd, ponevadz kdyz strilis bez zoomu, tak to leti vedle, proto se pouziva tzv fast zoom. Neni to no zoom, jak se to vetsinou bere, ale FAST ZOOM.

Meda Pu xD
31-03-12, 14:46
Jestli to neni tim na jakem serveru to je , protoze to tam muze byt povolene (zaple) ... jen me to napadlo :)

Montty non skill
06-04-12, 23:54
protože mě sposta lidí píše, že mám wh nebo ab ( což bych nikdy nezapnul ) tak vám sem dávám demo ze hry, aby jste viděli, že je to čistá hra :clap:
http://csko.cz/dema/upload/dir/troll11.dem
Díky za komenty ;-)

Facened
07-04-12, 00:43
protože mě sposta lidí píše, že mám wh nebo ab ( což bych nikdy nezapnul ) tak vám sem dávám demo ze hry, aby jste viděli, že je to čistá hra :clap:
http://csko.cz/dema/upload/dir/troll11.dem
Díky za komenty ;-)

Totálny MultiHack :D:D

Montty non skill
07-04-12, 01:25
viděl jsi ho?

vedouci venny
07-04-12, 01:58
viděl jsi ho?

Irony dědo :)

I-Mouse
07-04-12, 09:17
protože mě sposta lidí píše, že mám wh nebo ab ( což bych nikdy nezapnul ) tak vám sem dávám demo ze hry, aby jste viděli, že je to čistá hra :clap:
http://csko.cz/dema/upload/dir/troll11.dem
Díky za komenty ;-)

Mna na dust2only tiez povazuju za cheatera a slab moze potvrdit....ale kvoli tomu budem demo tocit? Nasrat.

MAGi
07-04-12, 11:03
Jezis, vy jste takovy cheateri, jako ja prezident.

nuoo
07-04-12, 15:26
Pri awp mame dva spôsoby strelby Z alebo NZ.
Pri NZ nevidime kam mierime ale môžeme to odhadnúť kam sa protihráč posunie.
Minule som pozeral jedno video na youtube a bolo tam jasne vidiet ze hrac tam mal pri AWP v NZ mierdlo a chcem sa spytat je to mozne? ak ano tak mi napiste co spravit aby som ho tam mohol mat.

Dakujem.

Můj kámoš to udělal tak, že tužkou si udělal střed obrazovky a šlo to :)

STERAC NA PONORCE
07-04-12, 15:40
Můj kámoš to udělal tak, že tužkou si udělal střed obrazovky a šlo to :)

to mu ale bylo úplně k ničemu, protože AWP při NZ střílí mimo střed obrazovky :-) Proto se používá FZ (fast zoom) a jeho ovládání se dá mj. považovat za mezník dělící hráče na lepší a horší, zkrátka je to už známka, že daný hráč něco málo umí... :-)

nuoo
07-04-12, 15:58
to mu ale bylo úplně k ničemu, protože AWP při NZ střílí mimo střed obrazovky :-) Proto se používá FZ (fast zoom) a jeho ovládání se dá mj. považovat za mezník dělící hráče na lepší a horší, zkrátka je to už známka, že daný hráč něco málo umí... :-)

Nebylo, prej mu to táhlo trochu doprava :D

yadort
09-04-12, 15:18
mně to taky hvoril kamoš si mám urobit lihovku tečku :DDDD :clap:

zavo
18-04-12, 19:26
Ked som s AWPckom nekedy sa mi podari bugnut si mys, tzn. ze si vidim na obrazovke sipku ako ked som tu na webe, a je to presne aj na velke vzdialenosti, no stane sa mi to malo krat.

yadort
19-04-12, 08:22
já mám cross u awp jenomže když strelím tak to utěká po cele obrazovce a hned zpátky :)

Svacinar
19-04-12, 09:46
já mám cross u awp jenomže když strelím tak to utěká po cele obrazovce a hned zpátky :)

Dejte mu už ban.

DarkAspecT
27-04-12, 16:05
Ten NZ sem zkoušel s botama a je to dost nevychytaný.

t.twisted
27-04-12, 16:11
Ten NZ sem zkoušel s botama a je to dost nevychytaný.

Tak nezkoušej NZ ale FZ.