PDA

Zobrazit normální verzi : admin- mluvení BAN



fanda23123
19-11-16, 17:39
dobrý den, dnes jsem hrál na jb 6 byl tam admin nakládaná okurka a já simonoval admin byl vězen (terorista) a dal hvd a začel mluvit a říkal (KDO PROMLUVÍ TAK BAN!!!) jako není možné aby admin řikal kdo promluví tak ban jsme demokratický stát ! :D a můžeme přece mluvit prosím o vyřešešení.


PS: kdo řekne slovo jako já byl simon a on tam dával vdčka
promluvíš ban :DDDDDDD

The Keox
19-11-16, 19:05
A dostal si ban? Pokud ne tak bys to neměl řešit, pokud ano tak si měl někde nějakou chybu a říkal si to co si neměl.
Okurka je admin, kterej není mentalně zaostalý takže to buď myslel jako sranda a nebo ho něco očividně "sralo"

fanda23123
19-11-16, 20:47
ano ale kicknul mě a dával "vdéčka" jako tohle by se mělo řešit

Nakladana Okurka
19-11-16, 22:56
Ty ses fakt hloupej. Místo toho aby jsi byl rád, zes dostal jen kick, přišel sis stěžovat a ještě lžeš.
Přišel jsem na server, kde byl strašně velkej bordel, u CT byli hráči s nickem "playe103" a jim podobný. Padli nějaký FKs tak jsem dal HVD.
V tu dobu jsem potřeboval zkontrolovat ty miky, ale ty a další jste tam rvali jak postižení. Tak jsem napsal nebo řekl, že kdo bude mluvit dostane ban. A ty jsi začal schválně provokovat. Mluvil jsi a rval jsi dal, potřeboval jsem to zkontrolovat tak jsi dostal kick.
Tot vše, příště ti dám rovnou ban.

Samco
20-11-16, 10:15
Na toto si daj do budúcna pozor. Admin situáciu poriešil pre teba ešte priaznivo, nabudúce to tak už nemusí byť a môže prísť aj ban.