PDA

Zobrazit normální verzi : Vip



Wifinka
19-11-16, 23:28
Ahoj, potřeboval bych pomoc (ne nutně, ale pomoc neodmítnu). Jedna z výhod VIP na Jailbreaku je, že když někomu uberu HP, tak mi to hra ukáže. Ovšem u mě se nestane nic. Šel sem do vip menu, dal sem pomoc, a tam bylo, že se VIP občas bugne, tak prý stači buď reconnect, nebo si ve VIP menu obnovit VIP. Reconnect nepomohl, a obnovu VIP v menu nemám. Jde sice o blbost, ale rád bych chtěl mít přehled o tom, jak moc sem někoho nahitoval. (Myslím hned, jinak to jde když na něj najedu crosshairem, ale to sem nepatří). Nemůže mi někdo pomoct? Říkám,že jde o kravinu, takže když se nic nevyřeší, tak to nebude vadit. Ale pomoc bych ocenil. Díky za odpověď. btw jestli jsou v textu přrklepy, tak to je tím, že sem to psal na notebooku, a ten má na h*vno klávesnici.

Burak1
19-11-16, 23:49
Také se mi to sem tam stane. Mám takový pocit, že ty hpčka vidíš jen na jb1 a 2.

Kotel
20-11-16, 00:00
Hp bys mel videt na vsech jb za teroristy.

Wifinka
20-11-16, 00:16
No právě. Za teroristy mi to nejde. Ale to nevadí, jde o blbost. Díky.

DRAGONlord
01-12-16, 07:20
Pokud ti to jde tak si odinstaluj CS: 1.6. a zase nainstaluj tento bug se mi taky děje nevím čím to je taky jsem v Countru vip ale fakt nevi co to je. DRAGONlord .