PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz



FreeShotCZ
20-11-16, 13:17
Dobrý den,
rád bych se otázal rovnou na 2 věci, co se týkají JB.
První z nich je tak zvaná reakce na "stání" přičemž simon řekne "poslední reakce na stání". Pořádně nevím, co si o této reakci mám za 1. myslet a za 2. zdali je vůbec povolená/vhodná na tyto servery.
Druhá je situace, při které zůstal simon se 3 vězni a dal jim nějakou reakci, které jsem nerozuměl, ani ze záznamu, z dema, možná jsem hluchý, nebo tak něco, avšak následně po tomto příkazu 2 vězni vyskočí a jeden begripne, načež simon zareagoval zabitím všech vězňů jednoho po druhém, a díky tomu měl poslední měl v podstatě "výhodu", protože si mohl dát díky PP, VD.
Demo k druhé otázde viz zde : https://uloz.to/!GxTje0INAHUS/18-dem ( předem se omlouvám, za spamování tabulky score )
Neberte to prosím jako stížnost, spíše jako žádost o pochopení dané věci.

Latins
20-11-16, 14:13
Reakce na stání neexistuje...Pokud hráči stojí a Simon říká "První reakce na postavit se." Tak se jedná o nesmyslný příkaz. A pokud se nemýlím, tak, to je zakázaný.

Pokud chce všechny zabít na konci kola za to, že něco nesplnili správně tak nemůže. Aby si zabil všechny 3 hráče najednou, musel by si být snad Bůh. Prostě to nejde a nadržuješ tomu, který umře jako poslední a bude mít PPčko

Kotlys
20-11-16, 15:31
Jsou kraviny ,tohle máš vědět....

KajSinek
27-11-16, 23:56
Jsou kraviny ,tohle máš vědět....
Myslím si, že sa mu to dá vysvetliť v pokoji a nie takto. Admin Latins mu to vysvetlil v pokoji a super na porozumenie. Neviem o čo ti ide....viem je to staršia tvoja správa túto, ale všimol som si ju až teraz.

Kotlys
28-11-16, 11:40
kajsinek sám neumíš pravidla a budeš mi tu psát :D jinak mu ma dojit hned ,proste jak pro prvnaky takové věci ....dnešní lidé mají v hlavě seno nic víc :D

DeadJoyCZ
28-11-16, 15:30
kajsinek sám neumíš pravidla a budeš mi tu psát :D jinak mu ma dojit hned ,proste jak pro prvnaky takové věci ....dnešní lidé mají v hlavě seno nic víc :D

Kotlíčku, tady Tě trošičku zastavím, Kajsinek je jeden z mála lidí, co si Ty pravidla vubec přečetli a rozumí jim perfektně, pokud jde lidi, mimo Admin/Spešl team. I kdyby ještě nějaké neznal, tak se je bez problemu naučí a pochopí je. Nevím o co Ti jde Kotlíčku.

Nicméně ohledně Tvého dotazu FreeShote, mám stejný názor viz. Latins nahoře.

Kotlys
28-11-16, 16:47
Deadjoy,popravde neumi je moc,dela furt hrube chyby a pak dela jako by nic :) ale už se nebudem hádat

Killer Bee
28-11-16, 17:30
Tady je možnost ještě že simon řekne ať si všichni čupnou a pak dát reakci. "Poslední reakce a postavit se a zůstat stát či jen se postavit a znovu čupnout" Taková reakce je povolena když se provede v tomhle pořadí pokud pamatují jestli se něco neměnilo. Ale jestli hráči stojí a zadá reakci na stání to je nesmysl.