PDA

Zobrazit normální verzi : koblisek



koblisek
20-11-16, 18:35
Vypis z konzole:


pls pls





Poznamka:






mam us dlho zabanovani chat mozem hrat ale nie pisat ani vidiet spravi inich >{ pla unban chat

Samco
20-11-16, 18:45
Chat sa nedá mať zabanovaný, jedine, že by si mal mute, keď napíšeš nejakú nadávku. Je tak?

ZEUS
20-11-16, 19:13
při jeho historii banu za nadávání do rodiny či vulgární nadávky bych se nedivil, kdyby měl mute :)

koblisek
21-11-16, 13:56
při jeho historii banu za nadávání do rodiny či vulgární nadávky bych se nedivil, kdyby měl mute :)


tak neviem preco nemozem pisat na 2 pc mozem pisat a nevidim ani co napisali druhi ani nemozem nominovat mapu na tomto pc hram preto lebo mam full xp >} tak neviem preco mam to mute ket som nepisal nic lebo sa mi ani neda pisat odvtedy co mam ban >{

koblisek
21-11-16, 13:56
Chat sa nedá mať zabanovaný, jedine, že by si mal mute, keď napíšeš nejakú nadávku. Je tak?

tak neviem preco nemozem pisat na 2 pc mozem pisat a nevidim ani co napisali druhi ani nemozem nominovat mapu na tomto pc hram preto lebo mam full xp >} tak neviem preco mam to mute ket som nepisal nic lebo sa mi ani neda pisat odvtedy co mam ban >{
ps>dakujem ze si mi vtedy dal ten ban iba na 7 dni mal som mat na viac dakujem>D

Samco
21-11-16, 14:49
Skús napísať do konzole hud_saytext 1