PDA

Zobrazit normální verzi : Tipy, Triky.



WhiteWolf
21-11-16, 16:05
Tu hažte Tipy&Triky jak to dobře hrát..

#1 PO koupě nožíku jako zrádce musíte zmáčknout 3 aby se vám dal do ruky.. hodíte ho pomocí Levý klik na myši.

IKEA
21-11-16, 22:33
Nůž lze i hodit? :D To jsem nevěděl, a to už jsem ho párkrát měl :D

Proster
23-06-17, 01:42
Toto funguje len ak používate hud_fastswitch 0. Avšak ak používate hud_fastswitch 1 take treba si dať na nožík (páčidlo) a potom znova stlačiť tlačidlo '3' (horné čislica) a potom lavý klik a hodí vám to na nožik.

Grakon2702
23-06-17, 13:24
bind "w" "exit"

Kotlys
23-06-17, 21:17
1.dívat se na hráče co chodí často uličkami a nezdržují se s detektivy, Ti pravděpodobně budou zrádci, vždycky si počkám, dívám se kama chodí těma uličkama co nechodí nevinní a detektivové, tak někde počíháte jestli neudělá chybu atd.
u mně to vyšlo 80%.

2.moje taktika za zrádce: ze začátku máte 2 body, koupím si za 1 bod vestu, protože když ti střílí do hlavy, tak ji nemůžou trefit, uberou ti míň hp a tím pádem můžeš zabít více hráču, později si buď koupíš usp, nebo knife a zabijím dokud můžu.
menší rada za zrádce: nikdy za zrádce nekempěte, nečekejte až půjde někam nevinnej, hlavní vítěznou hrou je udělat pořádnej zmatek, já mám v oblibě, že jak se stanu zrádcem, tak začnu hned zabíjet koho uvidím a pak vždycky udělám kličku a zabiju dalšího a prostě zabíjíte co nejrychleji, je to účinné a lidi neví, a navíc další výhodou je, že vyžerete zrádcům víc lidi a z bude na Vás více fragů(karmy).