PDA

Zobrazit normální verzi : Žádosti o práva



kofi
11-02-12, 21:04
Ahoj Kotelňáci! :)

Už asi 2 týdny přemýšlím, jestli je už vhodná doba napsat si o práva na váš server, ale teď se to ve mně zlomilo a říkám si, že bych to přece jen mohl zkusit.
Zajímá mě adminování mě serveru classic, popřípadě deathmatch a pokud by bylo třeba, mám dost zkušeností i s War3FT módem a HNS.

Nejdřív ale něco o mě:

Jmenuji se Jakub, ale všichni mě budete znát pod nickem KOFI. Ikdyž mi je teprve 16 let, jsem klidný a řeším vše s rozvahou, pokud je třeba, rád pomůžu a poradím mladším hráčům.
Adminoval jsem skoro rok na portálu 4game a tím pádem mám dostatečné zkušenosti s AMX modem. Csko hraju asi čtyři roky, když počítám i NS.
Za svoji CSkářskou " kariéru" :) jsem odehrál spousty a spousty mixů, cwček, gatherů a i nějaký ten turnaj. Ligy na kterých jsem působil nebo i působím, dnes ale spíš jen pro zábavu jsou U2, PZ, SFT a i na ES4U když ještě portál šlapal.

A proč právě kotelna?

Servery mají neskutečně dobrej hitbox, mam tam super pingy a hlavně a to je nejdůležitější, je tu dobrá parta a atmosféra, proto si sem rád chodím zastřílet a zarelaxovat.
Myslím, že dokážu řešit danou situaci s rozvahou a nenachám se vynervovat nějakým "chytrým" bambulou. Věřím, že bych mohl být přínosem pro váš portál a pomoci vám s hlídáním serverů před cheatery a lidmi, co chtějí kazit hru ostatním.
Věřím, že naděje umírá poslední :)

předem děkuju za přečtení a jsem připraven na jakoukoliv zpětnou vazbu.

Tím bych to asi uzavřel, ale pokud bude třeba, rád cokoliv doplním.

Prima den, KOFI.

STEAM_0:1:23322082

http://steamcommunity.com/profiles/76561198006909893
http://forfairplay.com/STEAM_0:1:23322082

Shamino
11-02-12, 21:27
Krásně napsaná žádost, z War3FT jě znám si pohodovej hráč za mě máš ANO:thumbup:

Charon35
11-02-12, 21:28
http://new.4game.cz/forum/viewthread.php?thread_id=60

Prečo si žiadal práva naspäť? Resp. prečo ti ich vzali?

kofi
11-02-12, 21:38
Muselo se chodit na IRC . Pro ty co neví, je to program z kterého se dá řidit server z windowsu. Ja měl slabý počítač a tak sem na to IRC nedocházel, tak často jak by se mělo, protože mi padali fps a můžu říct že se 30 fps se hrát nedá.

djkofi
11-02-12, 23:54
Vzhledem k tomu, že jde o mého bratra, není objektivní, abych ho hodnotil, ale minimálně se můžu zaručit za to, že co je napsáno je pravda :) Je sice o cca 8 let mladší, ale jako člověk je nad svými vrstevníky..jinak vim, že adminoval dlouho a bez sebemenších potíží..takže za mě, jen přímluva

NemiKD
12-02-12, 01:45
Mám s nim nahráno docela dost mixů, je to brácha Mika a skutečně ví jak se má chovat. Za mě má ANO.

Valdez-9
12-02-12, 03:04
Hmmm, to je krásne ako už všetci zabúdate na tie veci ako pred paru mesiacmi.. Registrovaný od 4.2.2012 a prvý príspevok.. Asi si si povedal že brat dostal práva tak prečo to neskúsim aj ja čo?

djkofi
12-02-12, 03:35
Hmmm, to je krásne ako už všetci zabúdate na tie veci ako pred paru mesiacmi.. Registrovaný od 4.2.2012 a prvý príspevok.. Asi si si povedal že brat dostal práva tak prečo to neskúsim aj ja čo?

určitě máš pravdu, ale co to společnýho s tim, že jsem práva dostal já??

Valdez-9
12-02-12, 03:53
Tak brat asi vidí že si dostal práva aj ty,tak to skusi aj on..
+ Ked tvoj brat uvidi cheatera,tak to povie tebe a ho zabanuješ nie?

kofi
12-02-12, 09:39
Taky bych se k tomu chtěl vyjádřit, zkušenosti s adminováním mám a myslím že rok není zas tak krátká doba, takže rozhodně nebudu nikoho volat, když uvidím cheatera.

Johny Pampeliska
12-02-12, 12:04
Jasně že ANO, s kofim jsem hrál plno mixů a je stejnej jak jeho brácha, prostě na pohodu, takže za mě určitě jo :ike:

ZEUS
12-02-12, 13:11
Nesmíte zapomínat, že mix, gathery nejsou všechno.

Charon35
12-02-12, 13:22
Pripájam sa k Valdezovi. Mal by si sa tu aktívnejšie ukázať na fóre aspoň pár týždňov. Inak na Ware by to asi bolo fajn.

kashpi
12-02-12, 22:30
+ Ked tvoj brat uvidi cheatera,tak to povie tebe a ho zabanuješ nie?
Podle tvé logiky by tu neměl mít práva ani můj bratr.
Jelikož "velkej" KOFI má už rodinu, tak asi nebydlí spolu, takže mu to jen tak neřekne, to je jako kdyby to měl psát třeba mě.

Ale k žádosti. Dneska jsem s ním byl na TS a hráli sme i na W3, oldschool a aim a je to pohodovej člověk:)
Já jsem PRO.

Dlouhis
13-02-12, 01:21
Za mě určitě Ano

djkofi
13-02-12, 01:21
Tak brat asi vidí že si dostal práva aj ty,tak to skusi aj on..
+ Ked tvoj brat uvidi cheatera,tak to povie tebe a ho zabanuješ nie?

zaprvé spolu nebydlíme, a za druhý nehraju v době, kdy hraje on....

MAGi
13-02-12, 08:54
rád pomůžu a poradím mladším hráčům.
:D takovych moc neni, i kdyz zjistuji, ze ted je hodne hracu 15>.
No kazdopadne se mi libis, takze ANO.
Valdez, ty si jeden z tech co honi na prispevky. Je mi ukradeny kolik ma prispevku, hlavni je, ze to ma v hlave srovnany ne?

BiA Fz
13-02-12, 12:18
Sem pro, ale dávejte si jiný nicky, kdo Vás má pak rozeznat O.O

djkofi
13-02-12, 14:39
Nesmíte zapomínat, že mix, gathery nejsou všechno.

to máš pravdu Die, ale dají ti zkušenost v tom, jak posoudit WH a AB, viš kde jsou default díry, poznáš podle pohybu hráče, jestli už má něco odehráno atd...takže naopak CW a MIXy jsou určitě přínosem

djkofi
13-02-12, 14:55
Sem pro, ale dávejte si jiný nicky, kdo Vás má pak rozeznat O.O

proto mám nick M!KO :D, ale říkej mi KOFI :DDDD nebo Taťko :D

Valdez-9
13-02-12, 17:00
Magi mne su prispevky ukradene. Mne je jedno kolko ich mam. Ked si to myslis nech sa paci mne je to fuk.

ZombieBot
14-02-12, 07:28
Já jsem pro, ale kofi jr. mohl by ses taky někdy na forum ukazat a třeba s něčím poradit nebo tak. Máš 4 příspěvky a z toho všechny jsou z tvojí žádosti.

Charon35
14-02-12, 09:58
Aký to máš ten nick v hre?

kofi
14-02-12, 19:27
Chtěl bych Vám moc poděkovat, tohle jsem teda nečekal.

Jinak můj nick ve hře je KOFI

ZombieBot
14-02-12, 20:39
Taky by neškodilo naučit se pracovat s forem.

djkofi
15-02-12, 16:04
a co na to velký pán?

MAGi
15-02-12, 16:29
a co na to velký pán?

Rikam, ze jsem pro

NemiKD
15-02-12, 16:30
Rikam, ze jsem pro
Magi je přeci fenomen :D

MAGi
15-02-12, 16:35
Magi je přeci fenomen :D
Pan, proto i fenomen :D
___
0 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.
Evidente tady je tolik zakomplexovanych blbcu, ktery nerozumeji srande.

djkofi
15-02-12, 16:58
Rikam, ze jsem pro

:DDD MAGi....:D

Bezdak
15-02-12, 21:53
Podle žádosti vypadá že nejsi blbej a máš něco v hlavě, ale nejsi aktivní na foru (máš 5 příspěvků a všechny jsou jen z tvojí žádosti). Nenahlásil si žádného cheatera na foru a přes ! si fakt nepamatuju, že by si něco psal, pokud ano opravte mě někdo. A na serverech máš podle mě nahráno málo času na to, že tam žádáš o práva.

Takže za mě NE

Kotel
15-02-12, 23:32
Asi tu jeste nehrajes 3 mesice. Na classic a dm je treba vic zkusenosti.