PDA

Zobrazit normální verzi : Neoprávnený ban



GR00T
26-11-16, 13:13
Dostal som ban ktory mi nepatrí.

Prvýkrát som sa pripojil na csko.cz Jailbreak 6 a napísalo mi že mam ban .
Pozrel som sa do konzole, tam mi ukázalo toto :

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 188054)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < NaViMeNtaM >
[AMXBANS] Tvuj nick: Miker
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:434982498
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1297434545
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.1.68
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.1.68
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Luccy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 4 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================



Pritom som sa prvýkrát pripojil na tento portál, ale zasa nemusíte sa báť, keďže mám ban za to čo som ani neurobil , tak ma na tomto prije__nom portáli nenajdete.

Touto správou som vás iba chcel upozorniť na to aký “zlý“ je tento portál .

Burak1
26-11-16, 13:25
Portál není zlý. Máš akorát sdílenou IP. Stáhni si první odkaz zde a můžeš hrát http://csko.cz/ke-stazeni.

GR00T
26-11-16, 13:26
Page Not Found

The page you requested could not be found. It is possible that the address is incorrect, or that the page no longer exists. Please use a search engine to find what you are looking for.






Thanks, už sťahujem

Koprakek
26-11-16, 13:27
Page Not Found

The page you requested could not be found. It is possible that the address is incorrect, or that the page no longer exists. Please use a search engine to find what you are looking for.






Thanks, už sťahujem
popř. cs16full_v43g_cskocz.exe (http://csko.cz/file.php?soubor=cs16full_v43g_cskocz.exe&kategorie=cs) [206MB]

GR00T
26-11-16, 13:33
Aha, a to musím sťiahnuť iba cs vášho portálu, nemožem si napríklad sťiahnuť cs-gamesites ?

Koprakek
26-11-16, 13:37
Aha, a to musím sťiahnuť iba cs vášho portálu, nemožem si napríklad sťiahnuť cs-gamesites ?
Jen z našeho, jiným se nepřipojíš, protože máš sdílenou IP.

B!g 5m0k3
26-11-16, 13:38
Ano, iba od nás, hneď to prvé.

GR00T
26-11-16, 13:38
Dúfam že si to myslel sarkasticky .

Koprakek
26-11-16, 14:10
Vy ste prijebaný , chcete mi povedať že musím mať vaše cs aby som mohol hrať vaše servery ? Kokoti tupý

Ten problém není díky nám, Kotel jen vymyslel způsob jak obejít ban, za který nemůžeš. Pokud nechceš spolupracovat, budiž .. Je to na tobě jak se rozhodneš.

GR00T
26-11-16, 14:17
... Vy mate iny “marketing“ , chcete aby som si stiahol vaše cs (predpokladám že tam budu iba vaše servery), potom mam hrať na vašich serveroch a kupovať si VIP iba na vašich serveroch ? Mne sa ešte na žiadnom cs serveri nestalo nič podobné, a mojmu kamaratovi sa stalo to iste čo mne, jedna nahoda za druhou ...
Pokial sa mýlim sorry, ale podla mňa iba oj_buj_te .

Koprakek
26-11-16, 14:21
Ano, pleteš se. Máš pravdu v tom, že tam budou naše servery v oblíbených, ale ty si můžeš zrušit, také s tímto CS se můžeš připojit na ostatní portály, v tom není žádný problém, vzhled CS je stále stejný, jen má tu možnost, že se sním připojíš i když máš ban za někoho jiného, v tom je ta vymoženost, v ničem jiném. VIP ti nikdo nenutí, hrej dle své libosti, kde chceš jak chceš, já se ti snažím jen pomoci aby ses mohl dostat zrovna na ty NAŠE servery bez nějakých problémů.

Mr.BlackDay
26-11-16, 14:26
Počúvaj ma sem, buď si stiahni to csko z našej stránky a hraj normálne alebo keď sa ti nepáči nikto ťa tu nenúti hrať. Zbytočné urážky a vulgárne slová si nechaj doma ... Ďakujem :doge:

GR00T
26-11-16, 16:43
Diky za rady ale radšej počúvnem tuto Mr.BlackDay a nebudem tu strácať čas , a tú kokotinu s banmi si opravte, ako hovorím nikde inde sa mi to nestalo.
Čus.

Koprakek
26-11-16, 17:01
Diky za rady ale radšej počúvnem tuto Mr.BlackDay a nebudem tu strácať čas , a tú kokotinu s banmi si opravte, ako hovorím nikde inde sa mi to nestalo.
Čus.

To protože nějaký hráč, který bydlí blízko tebe a má stejnou IP adresu tak cheatoval, to proto se k nám nedostaneš, není to chyba naše, ale jeho.

Koprakek
28-11-16, 18:49
Vše potřebné najdeš zde v tomhle "topiku" je to tedy jen na tobě jak se rozhodneš. Přejí krásný zbytek dne.