PDA

Zobrazit normální verzi : Operák



Grawik
26-11-16, 13:20
Zdravím forko.Poslední dobou mám vstek na jednoho spešla ,který se jmenuje Operák.Proč na něj mám vstek?Protože jsem se před nějakýma těma dnama rozešel s jeho kamaradkou a dělaj mi z hraní peklo.Vždy se napojí na mě a začnou mi nadávat.Nevím co je to popadlo..Ale už mě to nebaví..

Koprakek
26-11-16, 13:25
Jak správně napsat nahlášení/stížnost? (http://csko.cz/forum/showthread.php?5755-Jak-spr%E1vn%26%23283%3B-napsat-nahl%E1%9Aen%ED-st%ED%9Enost)

Wifinka
26-11-16, 13:54
Hele Gravíku, já proti tobě nic nemám, ale podle toho, co sem slyšel, ses zachoval jako č*rák. Třeba dneska sme spolu hráli, a Operák tě totálně ignoroval, ještě ti říkal, že on tě ignoruje, tak proč si neignoroval ty jeho? Navíc hned potom, co se Operák připojil si byl ty první, co začal nadávat. Operák byl v klidu. Tak nevím o co ti jde. btw jsem koza ;)

Operak
26-11-16, 13:59
Ahoj Graviku, kolikrát jsem na serveru psal, že neřeším "osobní věci" a JB.

Teď k věci. Já nevím proč si mě všímáš pokud přijdu na server. Když jsem přišel na server tak jsi prohlásil něco ve stylu "áá zase tento vůl tu je" nacož jsem ti odvětil aby jsi si mě přestal všímat. Poté jsi začal dál tvoje výlevy na které jsem taky musel reagovat. Když jsem ti napsal do chatu aby jsi se mě přestal všímat a začal se chovat jako 15-ti letý a přestal být namyšlený tak jsi pokračoval dál a už jsem nějak nereagoval, protože nechci hráčům znepříjemňovat hru nějakýma hádkama. To, že ti vadí když kontroluju jestli jsi AFK pokud stojíš ve zbrojce a nehýbeš se je jedna věc. Dost lidí to může nadchnout tím pádem tímpádem to neřeším. Další věc je tvoje slovní napadání ve voicu i párkrát v chatu. Nevím proč tu mluvíš o nějakým nadávání. Mám hodně svědků ze serveru, že jsem na tebe neřekl ani jediné vulgární slovo, jen Ty máš stále nějaké problémy. A já se nemůžu připojit na server kde jsi Ty? Ty mi to zakazuješ? Ty jsi nějaká VIP osoba aby jsi mohl rozhodovat o tom kam se připojím? Chodím za jinýma lidma. Myslím, že nemám potřebu dělat ti ze hry peklo. Ty si to peklo většinou navodíš sám když musíš stále něco řešit. Zkus tu příště nepovídat pohádky a říct jak se věci mají a né si přizpůsobit situaci ke svému dobru.

The Frisco
26-11-16, 14:03
Internetové vztahy a další osobní problémy si řešte třeba na fb, tady s tím nemůžeme nic udělat. Pokud tě ve hře někdo obtěžuje, tak si na něj dej jednoduše /mute.

Operak
26-11-16, 14:05
Frisco já tu teď nechci řešit internetové vztahy. To, že se rozešel s Princeznou je jedna věc. To jak se chová na serveru když se připojím je věc druhá.

^SeaBi
26-11-16, 14:07
Mě to třeba zajimá :doge:

The Frisco
26-11-16, 14:10
vztahy jak na metinu s maskou emocí

Grawik
26-11-16, 14:18
Njn čekal jsem že napíšeš slohovku jak ignoruješ dneska ses fakt zachoval fajn že si mě ignor. Ale třeba minule ? To nemůžeš popřít

DeadJoyCZ
26-11-16, 14:25
Njn čekal jsem že napíšeš slohovku jak ignoruješ dneska ses fakt zachoval fajn že si mě ignor. Ale třeba minule ? To nemůžeš popřít

Řeší se to, co se stalo dnes, neustále na Tebe Graviku slyšim jen stížnosti a pak si stěžuješ na forku, že Ti někdo "ublížil" i když věřím, že tomu tak dnes nebylo.
Nemyslim si, že by Operák někomu znepříjemnoval hru a ještě k tomu osobníma problémama.

Grawik
26-11-16, 14:26
Nojo já jsem ten zmrd :3

Operak
26-11-16, 14:27
Graviku možná jednou, to jsem ale pochopil že se stebou nemá cenu hádat a radši tě budu ignorovat.. Dál se s tebou asi nemá cenu bavit protože jsi strašně konfliktní a tvrdohlavý člověk který si bude stát za svým.

Wifinka
26-11-16, 14:31
Docela by mě zajímal důvod, proč svůj osobní život tahá do cska. Já sem u toho dneska byl, je to úplně jinak než tu gravík píše. Vidí pravdu v něčem, co pravda není.

MrtvaPrincezna
26-11-16, 14:49
Nechápu, proč to taháš sem. Jak už to tady bylo řečeno Operák ti nic nedělá ani ti nenadává. Svým chováním akorát ukazuješ to, že jsi ještě dítě. Všechno si to zkresluješ podle sebe. Jen co Operak nebo já přijdeme na server hned říkáš "Už je tady ten debil.Nebo že radši jdeš, protože tady nebudeš s tou píčou. Co kdyby sis nás prostě nevšímal? Nebylo by to lepší?

^SeaBi
26-11-16, 15:16
Tak stížnost byla založena bez důkazu, tak nevidím důvod proč se to nelockne, když tady všichni píšou v hádankách...

Britny
26-11-16, 15:39
Dle mého je v tom prostě žárlivost. Jo vztahy přes csko jsou asi ty nejhorší co můžou být, nikdy to nevydrží a pak na sebe narážíte ve hře, nikomu to nedoporučuju :D Grawiku docela dobře znám tuto zkušenost a věř mi, že to jen budeš zhoršovat, když budeš mít třeba ty blbé poznámky.

Troppe
26-11-16, 17:13
Dejte tomu čas. Předtím než jsem dal ban Gravíkovi jsme byli kamarádi. Potom jsem mu dal ban a pokaždé když jsem došel na Server, tak měl nějaké poznámky (jžš ten bot je tu zase, jdu pryč nebo dostanu nějakej další bezdůvodnej ban atd..). Po cca 2 měsících se mi omluvil a přiznal chybu. Zase se bavíme tak jak předtím. Píšeme si na FB, na Serverech spolu vycházíme dobře.
Ať to bylo jakkoliv, ignorujte se navzájem, ono se to časem uleží a třeba se i "usmíříte".

Faero
26-11-16, 18:12
grawiku, být tebou našel bych demo ze serveru:) abychom věděli jak to doopravdy je, neříkám že lžeš:) ale bez důkazu to prostě nejde

losos
26-11-16, 21:17
To jsou úplné "VékáVéčka".
https://cs.wikipedia.org/wiki/Velmi_k%C5%99ehk%C3%A9_vztahy

:cray:

Kalerab
26-11-16, 22:59
Preco k tomu este neni demo "Drsny rozchod na kotelne !! (Grawiku prosim) (https://www.youtube.com/watch?v=XoEELEUEo0Q)"?

losos
27-11-16, 09:34
To by mohl být bič na tu mojí "drzou" robku. Hned jak dnes příjde z práce a já fofrem vypnu kántra ať neřekne, že jsem jako malé dítě, tak jí pohrozím, že za každé vyvolání hádky, drzost, nedostatek vypraného oblečení, neuvařený oběd, plné koule,... Natočím demo na mobil a pošlu stížnost na csko.cz kde si jí podají místní admins. :new_russian::new_russian::new_russian:

Nakladana Okurka
27-11-16, 15:48
Po delší době jsem se zasmál hned u prvního postu flejm threadu.
Nezbývá mi nic jinyho než zase upozornit na to, že se nemůžeme po takovejhle příspěvcích divit, ze si ostatní myslí, ze je JB pro retardy