PDA

Zobrazit normální verzi : only m4/ak47



1488.6
12-02-12, 09:36
Nejprve rozeberu zbraně ;)
minigun- kick, ptž má do 100 nábojů, než většina zbraní
awp-kick, kemp
scout-kick, kemp
p90- kick, 50 nábojů
glock,famas-kick, střelba s více náboji
deagle- kick, jen 6nábojů
usp- kick, néni slyšet
mp5- kick, přesná a většina lidí si myslí, že je to nocross
a tamty ostaní bych taky vykickoval, stejně snima málo lidí hraje :p a nechal jen tu m4 a ak47


http://csko.cz/forum/showthread.php?5228-Rychlopaky-a-kemp-s-nimi&p=72604#post72604

^Smd^
12-02-12, 10:19
Hale sice snima lidi málo hrajou ale já bych je tam nechal :)

1488.6
12-02-12, 10:31
Hale sice snima lidi málo hrajou ale já bych je tam nechal :)
se aspoň zbavíme kempu ne? Jak to chtěl majstr Kazki (http://csko.cz/forum/member.php?2854-Kazki), že nabídl zrušit rychlopalku-gun (taká blbost) a ještě navíc by jsme se zbavili, těch zbraní co mají víc nábojů než 30 a atd.. další nevýhody a zbytečnosti klasickýho cska ;)

ZombieBot
12-02-12, 10:37
A kde?

1488.6
12-02-12, 10:48
A kde?
ten návrh Kazkiho je pouze na w3 serverech. Měl by bejt buď na všech a ne se jen přizpůsobit dvoum hráčům co to tak chtěli. Když většina tam psala, že ne. Tak proto jsem založil tenhle thread. NECHAT JEN M4/AK47 VŠUDE


ja kempin zo vsetkim =D
stejně když je někdo kemper, tak kempí jak chce. Nemá to souvislost na zbraň

Amazing-Zajic
12-02-12, 12:10
Podle mě je to nesmysl aby se zrušili všechny zbraně až na 2 vyjímky.
Pokud ti ostatni zbraně vadí, di si hrát AIM a tam máš většinou M4 a AK47

Swager
12-02-12, 12:16
Nechceš rovno všade povoliť iba knife ?
Su to zbrane jak zbrane..To že ich vela ludi použiva a kempi sa z nimi ?
Je to IBAhra.

Tiež tu može prisť nejaky noob,a napisať "Pls zrušte ak47 a m4a1 pretože ma z nou vždy zabiju..

BiA Fz
12-02-12, 12:24
Nechápu to, nebo mi to připadá jako ten nejblbější "návrh" co jsem tu kdy četl?

1488.6
12-02-12, 12:24
asi si nepochopil proč je téma založeny ;) že dva hráči chtěli zrušit rychlopalku a je zrušená. Jen kvůli dvoum hráčům. Ostatní ji tam chtěli
http://csko.cz/forum/showthread.php?5228-Rychlopaky-a-kemp-s-nimi&p=72604#post72604

To že ich vela ludi použiva a kempi sa z nimi ?
Je to IBAhra.

přesně:) ale když už to oni dva navrhli, tak jsem udělal tohle. Když něco tak všechno a všude a ne jen w3 servery

grEy
12-02-12, 12:33
Tato tema je asi myslena ironicky. Tiez nevidim dovod rusit rychlopalky, zbran ako kazda ina. A to ich nepouzivam, dokonca ma stvu, ale tak co narobim.

BiA Fz
12-02-12, 12:33
Aha, tak ona ta blbost s rychlopalkama prošla? Dyť to se snad ani nemohlo brát vážně :D No tak teď už to chápu..

1488.6
12-02-12, 12:36
ptž s každou zbraní se dá kempit, že to nezáleží na zbrani, ale na hráči ;)

Lynviy
12-02-12, 15:36
Tvůrci měli jistý důvod tam dát ty zbraně co tam jsou. Buďte rádi, že tam aspoň něco je. Neviděl bych důvod je rušit. Ale AK47 a M4 nic nevytkneš.
AK47 - velký rozptyl
M4 - nejde slyšet jako USP

Slab the Killer
13-02-12, 19:42
A pak rozmanitost zbraní bude k prdu! Jak chceš pak hrát? S jakou sekundárkou? Já bych to nechal tak jak to je možná i nějakou tu gunu přidal.
A ještě jedna věc kemper má podle mě tak 30-40% možnost tě killnout,páč to sou většinou nezkušený hráči a málokdy tě trefjej do hedy.

1488.6
13-02-12, 20:43
Já bych to nechal tak jak to je možná
hraješ ty vůbec w3 servery?? Že nějakej vypatlanec kazki co trpí velkou demencí mozku. Navrhl zrušit rychlopalku. Podle něho by se mohli zrušit úplně všechny zbraně, kterýma bys ho dal. Ať si ten Kazki táhne klidně do Kavkazu, děcko jedno dementní :/ Rychlopalka je dobrá i na RUSH, aspoň ta zbraň tolik neháže jako u ak a je přesnější ;) ikdyž nemá cross :D

Slab the Killer
13-02-12, 21:39
W3 mod hraju, a žadny zbrane nechci davat pryc...

djkofi
14-02-12, 13:28
hraješ ty vůbec w3 servery?? Že nějakej vypatlanec kazki co trpí velkou demencí mozku. Navrhl zrušit rychlopalku. Podle něho by se mohli zrušit úplně všechny zbraně, kterýma bys ho dal. Ať si ten Kazki táhne klidně do Kavkazu, děcko jedno dementní :/ Rychlopalka je dobrá i na RUSH, aspoň ta zbraň tolik neháže jako u ak a je přesnější ;) ikdyž nemá cross :D

Promiň, ale je vidět, že tě asi bůh neobdařil mozkem, jinak si nedokážu vysvětlit, co má ttvůj příspěvek za smysl ????? Víš vůbec o čem je CS 1.6?? Podívej se na pár PG videí a zkus ze zamyslet nad tím, co jsi napsal...

djkofi
14-02-12, 13:31
Nejprve rozeberu zbraně ;)
deagle- kick, jen 6nábojů


http://csko.cz/forum/showthread.php?5228-Rychlopaky-a-kemp-s-nimi&p=72604#post72604

od kdy má DGL 6 nábojů? :DD

ZombieBot
14-02-12, 14:08
Podle mě je w3 a w3u od poslední doby spíš hra o tom, z kolika procent jsi paradoxx.

NUME
14-02-12, 23:26
ParadoXX to tam trochu provětral, ale zase to sklouzlo ke klasice: ti lepší dávaj rush teleportem nebo jedou amulet a nůž, ti slabší kempí s cloakem a autolamkou na spawnu a čekaj na luck...

1488.6
15-02-12, 19:16
Promiň, ale je vidět, že tě asi bůh neobdařil mozkem, jinak si nedokážu vysvětlit, co má ttvůj příspěvek za smysl ????? Víš vůbec o čem je CS 1.6?? Podívej se na pár PG videí a zkus ze zamyslet nad tím, co jsi napsal...
omfg... :/

Tato tema je asi myslena ironicky. Tiez nevidim dovod rusit rychlopalky, zbran ako kazda ina. A to ich nepouzivam, dokonca ma stvu, ale tak co narobim.
jedinej grey a pak i bia, pochopili tenhle topic (zrušit jednu zbraň=zrušit všechny zbraně) Nojoo jsem trošku tušil, žě mě budete psát, že jsem jako para (podle slov jako je vypatlanec,demence,...) co jsem nazval toho kazkiho. Ale mám pravdu, že je vypatlanec, že ho někdo sejme jakoukoliv gunem, tak si jde stěžovat na forum o kicknutí gunu, tomu se řiká demence až ultra demence. Nechápu kotla jak mohl poslechnout ty dva dementy, když většina tam psala, že je to zbraň každá jako jiná


od kdy má DGL 6 nábojů? :DD
jako kdyby 1náboj byl rozdíl :/
hlavně že ty máš svoje nápady jak banovat/kickovat lidi, kvůli tomu že povědí že je lama,uninstal,.... http://csko.cz/forum/showthread.php?5205-slu%C5%A1nost-na-serverech!!! ban/kick za slovo lama či uninstal, cotoje za píí?

omfg to teda dostal práva ten pravej, za chvíli tady budou stížnosti, že admini zneužívají práva ....


ParadoXX to tam trochu provětral, ale zase to sklouzlo ke klasice: ti lepší dávaj rush teleportem nebo jedou amulet a nůž, ti slabší kempí s cloakem a autolamkou na spawnu a čekaj na luck...
však jsem navrhoval, totálně zvýšit kempmetr ale to asi kotel ignoroval a místo toho příjmul návrh od vypatlance kazkiho

mrkvicka
15-02-12, 19:23
blbost