PDA

Zobrazit normální verzi : bagroid



bagroid
27-11-16, 13:03
Vypis z konzole:


Kokoska 15 let
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:723661206
IP adresa 213.226.245.44
Udělen 23-11-2016 - 18:36
DĂ©lka BANu 10080 minut
Vypršà 30-11-2016 - 18:36 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 3 dny 5 hodin 33 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod Vyhybanie sa hre za zombie
BAN dal Admin Samco (Samco)
BAN dal Server csko.cz | BaseBuilder XP 2 (bb_egypted)





Poznamka:






Zdravim, kamarad ( [S]eXy:[P]sYcHo.!:) ) dostal ban a vzhledem k tomu ze mu nejak nejde registrovat na vase stranky, pozadal me at pozadam o unban za nej


Psano od nej:

Ehm ty frajere ty nemas rad me a ja zase tebe ok ale to ze jsi panacek admin neznamena ze toho muzes vyuzivat. ! ja ze se vyhejbam hry za zm ? si delas prd.. ja ? ty jsi jina liga ja ktery si furt pise kill abych hral za zm budes psat delat tohle? vycucas si z prstu takovou hovadinu ? ty jsi dobra slecinka. Tnhle ban co mi dal pan velky admin Samco je hovadina nesmysl domluvte mu at nevyuziva prava pro svuj prospech a zrusi mi laskave banik. Psycho!
E: Už si mi daval bany nesmyslně dobře ale tohle? Co si vymyslíš? To už je smutný! Kde si vzal takovouhle hloupost? Vynech mě ze svých červených chvilek a hleď si svého.
E2: Já ani nonsteam nemám, viděl si mě snad někdy na nonsteamu? Já vím že ne. :)

ZEUS
27-11-16, 13:56
Mod BB jde úplně mimo mě, ale musím napsat co se týče obsahu žádosti o unban, pokud by si chtěl unban, v Tvém případě sis přišel jen promluvit, protože takhle se o unban v žádném případě nedává.

Samco
27-11-16, 14:29
Môžeš kamarátovi odkázať, že v prípade opätovného vyhýbania sa hre za ZM alebo iného porušovania pravidiel bude mať pauzu na viac ako 1 týždeň. Unban mu nedám.

bagroid
27-11-16, 14:40
Od psycha :
uka mi ty lháři videa scren atd kde se vyhýbám hry za zm !!! že tě prsty nebolej takové takhle skorumpovaný csko tu ještě nebylo už aj lidi si vymýšlejí ty jsi normální odpad společnosti, lhář podfukář a pohádkář

Samco
27-11-16, 14:43
Videný priamo v hre, v mojej prítomnosti. Mal si prísť ešte v ten deň po unban. Ak sa mu týždeň máli, môžem mu pridať.

Ďalšie odkazy od neho ani nepreposielaj, nech si to príde on sám sem riešiť.

Koprakek
30-11-16, 16:33
Videný priamo v hre, v mojej prítomnosti. Mal si prísť ešte v ten deň po unban. Ak sa mu týždeň máli, môžem mu pridať.

Ďalšie odkazy od neho ani nepreposielaj, nech si to príde on sám sem riešiť.

face to face :]