PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o admin práva



Kubciii
27-11-16, 19:41
Ahoj!
Volám sa Kubo a chcel by som požiadať o admin práva na serveri Zombie Apokalypsa.
Moje zaľubi su futbal , floorball a vo volnom čase parkour a csko. Na parkour chodím do petržalky. (Slovenské mesto) Všetky podmienky spĺňam.

Vek : 14 (o 10 dní 15)
Ban : žiadny
Hlasenie cheaterov : nemám s tým problém každý jeden hack poznám ,pretože som si ich sám stiahol a skúšal na single player serveroch. Káždého jedného hackera si točím a demo si ukladám. Viem ako každý jednotlivý hack vyzerá.
Oficial hru : mám
Steam ID : STEAM_0:0:110434343
Aktivita na serveroch : stále každý deň na nich hrajem až na to, že včera mi kamarát zmenil Steam heslo a odobral mi steam účet a keď sa to vyrieší napíšem vám cez tamten účet.
O práva žiadam na serveri Zombie Apokalypsa
Stats vám pošlem keď budem mať účet. (ten čo mi ukradol) Tento účet mi predal brácho z Česka. :D
Aktuálne stast : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_222678/hlstats.php?mode=playerinfo&player=178

Zatiaľ som vám nenahlásil nič to ma veľmi mrzí lebo na Zombie Apokalypsa moc hackerov není akurát jedného som už zastihol ale ten bol bohužial nahlásený :(

Top zbraň : bazuka
Top kill na jednu strelu : 7
Hacky : výborne oboznámený

Ďakujem za každý nazor. :doge:

rád pomáham iným hráčom a som dobrý v hraní zombi apokalypsa
Z POZDRAVOM KUBCIII

Maaaaaaaaaaja
27-11-16, 20:47
Vidím jediné připojení, a to na HNS Training. Stats jsou z portálu Mix-aréna. :D

Působivá žádost ve všech směrech.

Kubciii
27-11-16, 21:07
ano sak hovorim ze stats vam poslem ked budem mat stary ucet a aktvita na tomto ucte na hns training. ake aj tak diky za nazor prosim mohli by ste ma vziat aspon vyskusame z dorobenim aktivity nebudu problemi. A TAK ISTO AMXX PRIKAZI VIEM NA 65%

Kubciii
27-11-16, 21:09
aktivitu dorobim ziadne obavy a stats budu nove z tohto uctu nebojte

Kubciii
27-11-16, 21:10
:drool:

ZEUS
27-11-16, 21:12
Jako nevím, ale na gayshites sis podával žádost o práva ( link dávat nebudu, věřím, že si to najdete ) a tam píšeš, že ti je 16 let a to žádost byla podána 10. července 2016
Jak tohle vysvětlíš ?

B!g 5m0k3
27-11-16, 22:05
tu už má 15 --> http://csko.cz/XTt7

Rovno Lock.

Bee
27-11-16, 22:05
a tam píšeš, že ti je 16 let a to žádost byla podána 10. července 2016

Rád bych si koupil od tebe lék mládí. Sice koukam že to funguje jen 2 roky dolu ale i to beru. Doufám že schopnosti zustavaj a jde o 2 roky dozadu jen věk.


Ted vážně : Nejsi vhodný kandidát. Na tvém místě bych to zkusil na nějak ten rok . *Myslím že tohoto názoru bude asi většina takže by se tahle žádost mohla zavřít.

Burak1
30-11-16, 17:37
Určitě ne.

Koprakek
30-11-16, 17:37
Proti

Koprakek
30-11-16, 17:38
+ Lck.