PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva JB



Amazing-Zajic
12-02-12, 12:42
Zdravim Vás,
prosil bych moc o práva na server Jailbreak 1.Žádost jsem již dával i v minulosti jen tak na úvod.Víte, mě jedna polovina srdce říká ''Zkus to'' a ta druhá říká ''Ty dvě předchozí žádosti si dost profailoval..'' Tak jsem se shodl 50/50..Tak tedy přejdeme k věci:

Inofmace o mně.
Jmenuji se David. Je mi neleých 14 let.(Vím, málo ale zkušenosti s CS mám)
Bydlím v Hradci Králové.
Counter Strike 1.6 hraji dlouhou dobu cca 2 roky a 6 měsíců na csko.cz(kotelna), ale mám s tím velké zkušenosti...S adminctvým nikoliv.
Nejčastěji hraji na serverech deathrun,War3FT,jailbreak(Ten nejvíce), knife a nakonce sem tam zajdu Classic.

Záliby
Moje záliby jsou: Airsoft, floorball,ping pong a samozdřejmě hraní na oblíbeném portálu kotelna.Také jsem fanouškem hokeje, vždy když se hraje např. MS tak koukám na hokej bez ohlednu na čas a fandím :)

O hře.
Nick ve hře: *Bl@Sh00ters* K!-LL-er :D(k!LLeR).STEAM_0:0:37654173, IP 85.132.159.230
Vím, když se kouknete na ban list HRŮZA!
Přece jen nějak se začít musí, (Toto není zrovna dobrý vzor), každý dělá chyby.

Proč bych měl být adminem já?
Myslím si, že jailbreak znám a ovládám dobře. Nesnášim ty hráče co sou vulgární a spamují např.:FK,VD,TK. U Ct je občas neschopnost, nebo ostatní dozorci neposlouchají simona a podbně. Cheatery je tam na Jailu 1. asi zbytečné řešit pochybuji o tom že na tomto modu by si někdo dával cheaty,jinak pokuď by bylo třeba, rád pomůžu i jinde.
Také nehraji CS 1.6 jen abych mohl být admin, mám chuť pomáhat ostatním a zbavovat se zbytečných FK, nedorozumění a vulgárnosti.

Kontakt.
SKYPE: Zajdadejv
STEAM: david6662(název účtu)

Zatím Vám všem předem děkuji. Hezký zbytek dne... Myslím si, že základní podmínky splňuji.Na případné dotazy rád odpovím.

ZEUS
12-02-12, 12:59
http://forum.battleforce.cz/viewtopic.php?f=71&t=2969

okopírovaná žádost... ani sis nedal tu práci upravit barvy.
Za mě máš ne.

Amazing-Zajic
12-02-12, 13:24
ZEUSI nevím zda to víš, ale je to moje žádost ;)

E: A já jsem nad tím přemýšlel další pul hodiny, věř mi, ale už mě nic víc co bych o sobě napsal nenapadlo..

MAGi
12-02-12, 13:35
Ne

Amazing-Zajic
12-02-12, 13:45
Ne

Mohu se zeptat proč?

MAGi
12-02-12, 13:48
Nelibi se mi tovje mysleni. Casem mozna.

Amazing-Zajic
12-02-12, 13:49
Aha. Už chápu.

Amazing-Zajic
16-02-12, 17:53
Prosil bych o vyjádření dalších adminů.
Děkuji

TheFinrod
16-02-12, 21:39
Ne.
Nemáš zač..

Amazing-Zajic
16-02-12, 21:50
Proč?..

TheFinrod
17-02-12, 07:08
Protože hru neovládáš, tak jak bys měl ... Počkej tak 2 měsíce, nasbírej více zkušenosti a zkus to znovu :))

Omlouvám se za pravopis píší z mobilu.

Shamino
17-02-12, 14:04
Jasný NE

Amazing-Zajic
17-02-12, 14:20
Ok, dobře Pep!no. Mimochodem, taky píši z mobilu :D
Jsem smířený s osudem a zkusím později. Jestli už tedy nikdo nic nemá, tak ZEUSI lock.

EDIT: Jak již jeden psal..ZEUSI proč to považuješ za okopírovanou žádost? Byla moje.


E: http://csko.cz/forum/showthread.php?5300-%C5%BD%C3%A1dost-o-pr%C3%A1va-JB
už to tady začíná..Okopírovaná žádost, ale přitom je jeho. To nechápu ten důvod. A už ostatní hned ne, jak ovečky. A tamty ostatní jak dávaj ano, jak zase ovečky, se už nepotřebovali vyjádřit. Proč? Protože tam je už 3x ne.

Charon35
19-02-12, 11:29
Zkus to nejdřív za rok, za předpokladu, že už nebudeš dostávat BANy. Stále nechápu proč chceš admin práva, k čemu by tobě byly admin práva?
27-12-11 - to už ubehol rok? :D
Rosi je rozhodne lepší kandidát a ten sa teraz odkladá. Na tvoju žiadosť lock.


Jsem smířený s osudem a zkusím později. Jestli už tedy nikdo nic nemá, tak ZEUSI lock.