PDA

Zobrazit normální verzi : Výhody pre vip



halelujah
28-11-16, 21:56
Čus hodilo by sa pridať výhody pre vip keď je server tak hrávany ja odporúčam :
-Možnosť raz za mapu si vybrať na budúce kolo či budeš detektiv/zradca
-20 armor
-1 point keď hrá za zradcu/detektiva
-awp s jedným nábojom pre zradcu za tri pointy

Burak1
28-11-16, 22:08
Se vším souhlasím + bych navíc udělal to, že hráč s vip by mohl používat ten zlatý deagle pořád a hráč bez pouze 1x - 2x za kolo.

^SeaBi
28-11-16, 22:16
To se mi líbí, souhlasím s halelujah a Burákem.

Kotel
29-11-16, 12:50
Zlatý deagle pořád jakože nekonečno nábojů?

bol raz jeden král
29-11-16, 16:14
Asi to myslel že by ho mohl koupit kolikrát chce, zatímco bez vip jen 1-2. To co napsal Halejuah jo, ten deagle ne

Burak1
29-11-16, 17:44
Ten deagle by ti nijak moc neovlivnil tu hru, ale některé, kteří ho používají furt, by to aspoň donutilo si to vip koupit. (nemyslím to jako žádné žebrání, ale z něčeho ten server musíš žít)

IKEA
29-11-16, 21:57
Ty výhody se mi údaj hodně nevyvážené, dal bych větší příjem karmy a tím bych to ukončil. Armor je dobře udělaný jen pro traitory/detectivy.

Burak1
29-11-16, 22:00
Mně to přijde všechno jako dobrý nápad, ten výběr zrádce a detektiva je podle mě trošku op, ale tak to snad ani nevadí.

IKEA
29-11-16, 22:06
Navíc se tu řeší výhody, kdyz ještě nemáte pravidla, administrátora, mapy, vychytávky bugy a chyby, málo itemů.

TheRockO.o
29-11-16, 22:07
1. Len nápad ale pridať možnosť respawnutia keď si bol nevinný a zabije ťa nevinný ako výhodu pre VIP.
2. To už je mimo toto vlákno ale pridať dajaké výhody pre nevinných kúpiť si zbraň za body alebo dačo na ten spôsob.

Burak1
29-11-16, 22:10
Pravidla tvoří kotel. Administrátoři tam jsou všichni, kdo tam mají práva. Mapy jsou tam, případné další návrhy můžete napsat. Bugy jsou všude a všechno se pořád ladí, chyby tam nejsou, všechno funguje jak má. U itemů nevím co a jak.

E: Možnost respawnu určitě ne, i když tě zabije innocent.

IKEA
29-11-16, 22:29
Promiň, toto považuji za alibistickou odpověď, od začátku módu hraju na tom serveru prakticky denně a:
Pravidla nejsou - sám si mi to dnes psal. Návod pro nováčky chybí.
Administrátoři tam nechodí - Ja všudy všeho potkal tebe a seabiho.
Mapy jsou pouze 4 - ani zdaleka to není vyhovující pocet.
Budu je tam imho mnohem víc než na jiných serverech.
Myslim si ze itemshop by měl být rozšířen.
Myslim ze neduhů jsem vypsal mnoho, tak proč řešit VIP? Kotel si to nastaví jak uzná za vhodný, pokud projde to co je psáno v prvním postu, přiblížíme se tak k tolik opovrhovanemu konkurenčnímu portálu. Ja zde například hraju pravé kvůli tomu, ze vím, ze kotelna má výhody vip nastavené tak, ze vip je spis záležitost toho, ze podpořím kotla a tuto komunitu, než ze by mi šlo na serveru o vip výhody.

Burak1
30-11-16, 15:51
Nenapsal jsem, že pravidla jsou, napsal jsem, že už na nich kotel pracuje. Návod to samé (nejspíš). Vždy, když tam dojdu (chodím tam hlavně ve večerních hodinách), tak tam alespoň jeden admin je. Map je zatím 6, ale hned, jak dáš nějaký návrh na další, která se bude hodit, přidá se. Já žádné itemy nekupuji a ani se o ně nijak nezajímám. S tím podpořením jsem to tak taky brával, ale vem si, spousta nových a převážně mladších lidí bere vip jako něco víc, že má víc možností, víc všeho, nikdo z nich nemyslí na to, že tím někoho podpoří, chtějí prostě jen výhody nad ostatníma. A upřímně, přijde ti některá z těchto výhod nějak op?

Kotel
30-11-16, 20:48
Jaká pravidla by tam měla být?

Burak1
30-11-16, 21:33
Pravidla ohledně toho, za co hráči můžou dostat ban a podobně. Něco jak je na jb.

halelujah
30-11-16, 22:45
Jaká pravidla by tam měla být?

1.zakaz spamovania a puštania hudby do mikraku
2.zakaz spoluprace a radenie si
3.zakaz zabijat nahodne (opakovane)
4.zakaz použivať v nicku neviny,zradca,detektiv .